Страница 15 от 167 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #211

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    ще преподписвам договор и съм се спрял на СОНИ Z3 или HUAWEI MATE 7-кое да взема(отворен съм и за други предложения)

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #212

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да ти кажа за Sony Z3 ...на 2рият месец и вече е на сервиз с петно на дисплея ...не е удобен за хващане, все имам чувството, че ще го изтърва. Камерата в автоматичен режим е трагична ....фирмеура е наблъскан с една камара ненужни неща ...батерията макар и с голям капацитет не се представя чудно. Плюсовете са водо и прахоустойчивоста.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #213

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Трябва да ги видиш и двата на живо и както каза Стенли,единствено водо и прахоустойчивостта са плюс за сонито G 7 е с Снапдрагон 810 -който ще върви добре с андроид 5 ,въпроса е китайците кога ще го дадат.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #214

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Мате 7 е с Хуавейски процесор, не е Снапдрагон. Има версия с 2 и с 3 ГБ РАМ, не зная коя продават тук. Аз бих избрал Хуавея, без да се аргументирам, просто ми харесва повече

    huawei_ascend_mate_7_td_lte_2.jpg

    huawei-ascend-mate-7-2014-09-03-8-1.jpg
    Този пост е редактиран от tolostoi; 31-03-15 в 14:24.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #215

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    момчета,взех ХУЙВЕЙ G7,просто мисля че на тез години вече е излишно да давам по 1000 лв. за телефона,а тоз китаец ми идва по 18 кинта на месец и ся кат продам SAMSUNG S3 и ще ми дойде на половин цена.мерси на отзовалите се

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #216

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Честито. Аз пък съвсем се разочаровах от андроидните флагмани и се върнах в правата вяра с iPhone 6.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #217

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    "Китайците" превземат темата

    Като се върна в началото на темата и прочета какви битки бяха "ЗА" и "ПРОТИВ" китайските телефункени ...

    Дунда, Вей го, Хуавей, защото всичко е до време ... човек се учи цял живот, но докато може ...

    "Китай е велик" - това бил превода на ХуаВей, макар и с друго произношение ...

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #218

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    джъсти,с две години гаранция е пък и аз го ползвам почти само кат слушалка.БЕ БАХУР ДА ИМА

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #219

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    джъсти,с две години гаранция е пък и аз го ползвам почти само кат слушалка.БЕ БАХУР ДА ИМА
    Мани го Джъстислаф - завижда, че тилифона ти е оригиналдъ.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #220

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    джъсти,с две години гаранция е пък и аз го ползвам почти само кат слушалка.БЕ БАХУР ДА ИМА
    Като е "само кат слушалка" за какво се изръси с толкова пари - жената като преподписваше и дадоха за 20лв (не на месец - крайна цена) Y511 и съм направо втрещен - кара по 15-20 дни с едно зареждане - ползва се точно само за "ало" въпреки , че и доста време е с включен Wi-Fi ...

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #221

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията

    Новото китайско чудо Mlais M52 Red Note е без конкуренция като цена и мощ



    Смартфон с 8-ядрен 64-битов процесор, 5.5-инчов екран и 3200 mAh батерия за 250 лева... Като че ли, най-доброто на пазара за момента.
    При поръчка от GearBest и изполване на код за отстъпка GBM52, цената става $136 и доставката до България е безплатна...

    Смартфонът Mlais M52 Red Note смазва с цена и мощ - SetCombG новини
    Код,
    откъде го вземаш кода за отстъпка?

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #222

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Дайте някаква идея, като гледам китайски брандове, горе долу, кои стават и кои не, че то много, но нищо не ми говорят имената. Имам предвид и това, че харесах един ZTE, ама нищо не ми говори.

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #223

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Gionee Elife E7 според мен е много балансиран модел като цена-характеристики. Единствено липсата на microSD карта и сравнително малкия капацитет на батерията (2500мАч) ме спират да го купя веднага, засега обаче. В тази ценова категория това телефонче е може би с най-добрата камера.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #224

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    най-важното, което човек трябва да има предвид китайчетата, е възможността да се флашнат после с нормален андроид, за да се спаси човек от блоутуера
    с много редки изключения има "чисти" телефончета, които макар и с техни ром-ове, са си супер, например Tooky

    що се отнася обаче до по-голяма сигурност относно вложения хардуер, съчетан с леснина на флашването, т.е. наличие на готови изчистени ром-ове, надали някое китайче може да победи Lenovo. за почти всеки модел има готови чисти ром-ове, които се слагат (от компетентен човек!) безпроблемно

    говоря за директна поръчка, а не за купуване в България, където вносителите ги поръчват "оправени" или тук на място ги чистят (зависи от големината на фирмата)

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #225

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз съм с Xiaomi MI 3-перфектно телефонче.Редовни ъпдейти и бъговете се оправят своевременно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 167 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе