Страница 17 от 167 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #241

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако ползваш телефона за работа този може да откара и седмица Мобилен телефон Allview P6 energy, Dual SIM, 8GB, Черен - eMAG.bg

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #242

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    На обикновените телефони не е необходим e-ink. Те и без това се зареждат веднъж на няколко седмици. На смартфоните, хората искат да си четат поща, да браузят в нетя ....за съжаление масовите и евтини e-ink-ове не стават.
    Пощата и браузването не са ли четене, за което е създаден e-inka?

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #243

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Не, налага се динамично да скролваш което си е терзание с e-ink. Освен това на няколко зареждания на нова страница се налага да направи и едно пълно (гаснене, палене, нова страница) заради нещо подобно като ефекта на памета при плазмените телевизори и стаитчните образи. Трудно ми е да ти го обянся набързо но не стават за нищо когато се налага чест рефреш.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #244

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Доста несериозно е да се намеква, че който има iPhone го ползва по предназначение, а който има телефон с анрдоид само говори по него и за това държи повече. Това не е спор кой телефон е по-хував. Аз моя избор съм го направил преди години. Факт е, че нямам познат с iPhone да не търси контакт да зарежда. Излезнем по кръчми, те контакти търсят?
    Не знам защо въобще зачекваш темата iOS срещу Android. Аз поне не съм писал тук , че едната платформа е по-добра от другата. Единствено казах, че сравнението ти не е коректно защото различни хора ползват различни телефони и крайните резултати са несъпоставими.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #245

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ползвах LG G2 който имаше сравнително добър живот на батерията, взех си преди 3 месеца Sony Xperia Z3 (НЯМА ДРУГО ДЪРВО КАТО СОНИ) батерията при едно и също ползване държеше с 20% по-малко ...Айфон 6 пак при същото ползване си кара доволно повече.

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #246

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Всичко различно от андроид е по-добре оптимизирано от към енергопотребление. Гуугъл са оставили железарите сами да си го имплементират както намерят за добре и често крайният резултат при различните производители е трагичен.
    Абе не знам как е оптимизирано, но около мен имам трима човека с iPhone и го зареджат всеки ден, преко сили на ден и половина. Аз зареждам един път на четири дни?

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #247

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз имам един андроиден телефон дето стои в чекмеджето и го зареждам веднъж месечно. Много зависи при едно и също ползване как се държи телефона. Иначе за съжаление статистиката е много неточна. Ако айфоня го ползвам само за ало , ще ме кара и по седмица.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #248

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Доста несериозно е да се намеква, че който има iPhone го ползва по предназначение, а който има телефон с анрдоид само говори по него и за това държи повече. Това не е спор кой телефон е по-хував. Аз моя избор съм го направил преди години. Факт е, че нямам познат с iPhone да не търси контакт да зарежда. Излезнем по кръчми, те контакти търсят?
    Yasen6275 одобрява това.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #249

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Ползвах LG G2 който имаше сравнително добър живот на батерията, взех си преди 3 месеца Sony Xperia Z3 (НЯМА ДРУГО ДЪРВО КАТО СОНИ) батерията при едно и също ползване държеше с 20% по-малко ...Айфон 6 пак при същото ползване си кара доволно повече.

    Ето класация на GSM Arena, не съм я писал аз.


    От цитираните по-горе от теб модели:

    Sony Xperia Z3 Compact - 3-то място.
    Sony Xperia Z3 - 14-то място.
    LG G2 - 17-то място.
    iPhone 6 - на 82-ро място.
    Този пост е редактиран от Mega; 06-04-15 в 22:20.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #250

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Аз имам един андроиден телефон дето стои в чекмеджето и го зареждам веднъж месечно. Много зависи при едно и също ползване как се държи телефона. Иначе за съжаление статистиката е много неточна. Ако айфоня го ползвам само за ало , ще ме кара и по седмица.
    Пускай го в "базара ти"...Иначе колко държи барията е малко, като колко харчи колата

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #251

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Моя е еволве 420 от метро вече втора година ще стане и до скоро изкарваше по 4 до 5 дни. Откакто ползвам и нет държи до два дни.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #252

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Ето класация на GSM Arena, не съм я писал аз.


    От цитираните по-горе от теб модели:

    Sony Xperia Z3 Compact - 3-то място.
    Sony Xperia Z3 - 14-то място.
    LG G2 - 17-то място.
    iPhone 6 - на 82-ро място.

    Ти на такива класации вярваш ли ? Щото аз не

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    76
    #253

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Stenly незнам какъв Z3 си ползвал. Това е единствената тема във форума която не съм послушал и преди 2 седмици си взех Z3 компакт а не някакво китайче към които постоянно се споменава тук. Батерията по малко от 72 часа не ми е държала. а никой със Iphone не може да мине 48 часа .... по никакъв начин. Много съм радостен от избора си за сега... телефона определено е на високо ниво.
    Mega и ceco.bojkov харесват това.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #254

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Xperia Z3 издържа два дена с постоянно пуснат нет и час и нещо разговори на ден (комбинирано Вайбър и телефон), Stamina mode е пуснат, като единствено е позволено Viber-a да бачка при изгасен екран. За да направи 3 денонощия , трябва да ми стои в чантичката и да не го ползвам.
    Този пост е редактиран от stenly; 07-04-15 в 14:10.

  18. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #255

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз също ползвам Z3 Compact и съм доволен от батерията / от 2 до 3 дни в зависимост от ползването /
    Харесват ми също актуализациите...вече има Android 5.0.2 – Lollipop
    Mega одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 167 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе