Страница 23 от 167 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #331

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ще се замисля, защото доста "китайчета" напредват и съм доста доволен от петгодишният ми privileg SM3, но тогава когато го купувах нямаше свестен смартфон от утвърдена марка, който да е с тъчскрийн екран, GPS, две сим карти, камера и другите ми исизквания, а сега има доста такива...

    За сега съм се ориентирал към нокия лумиа, защото е с Уиндоус и отделно ще предложи ъпгрейдване до Уин 10, ако е по-предишен уиндоус...

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #332

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    На няколко места пише, че има и е до 32ГБ.
    Абе... видях, но честно казано, не ми изглеждаше достатъчно авторитетно и затова реших, че е по-добре да спомена да се има едно наум.
    Ако знаеш колко рових да установя действителния капацитет на батерията - то не беше 1800, 2200, 3000 mAh...
    Реномирани пичове като 4pda.ru са изпраскали без да правят проучване - 300 mAh, защото толкова пишеше и на GearBest.
    Аз пратих 5 мейла, прерових 20 страници, най-накрая се оказа, че там е объркано и го оправиха на действителното, което изкопах, а именно - 2200 mAh.
    Та със слота... може да е същото, тук там пише, но, не мога да го твърдя със сигурност.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,546
    #333

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Umi Hammer-чето, което взех за жената - не се набутвайте. Много слаба батерия. Мислех, че проблемът е в моя телефон, обаче след доста ровене в гугъл намерих десетки хора със същия проблем. Някъде имаше и тестове, които доказваха, че батерията е доста по-слаба от това, което я пишат. Приключих с тази марка завинаги.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #334

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Това с батерията е кофти, съжалявам. Сега даже и на мен ми стана гадно, защото ти го посочих, като вариант за избор.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,546
    #335

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Е, глупости сега. Ти с какво си виновен? Аз също харесах телефона. Впрочем наистина е много добър телефон, но няма как да знаем, че тези лъжат така безочливо.

  7. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #336

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Пичове, Asus zenfone 2 заслужава ли си? Някой ако вече си го е купил, ще помоля да сподели първи впечатления....

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #337

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Пичове, Asus zenfone 2 заслужава ли си? Някой ако вече си го е купил, ще помоля да сподели първи впечатления....
    Според мен да, чудесен телефон се очаква. Тук има кратко ревю за ориентация.
    Но!!!
    Много внимателно провери тази оферта, за мен това е измама, цената е невъзможно ниска - по-ниска, отколкото в китайски магазин.
    Asus Zenfone 2 има две коренно различни модификации - значително по слаба, с Intel Atom Z3560 @ 1.8GHz + 2 GB RAM и по-добрата с Intel Atom Z3580 @ 2.3GHz + 4 GB RAM.
    Според мен тези пичове предлагат по-слабата конфигурация, а като параметри са дали по-високата.
    Ако наистина няма грешка, и за 650лв е по-добрата - мисля, че е отлична сделка.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #338

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А бе то слабата версия е по 300-320$. Малко ме учудва и мен тази цена.

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #339

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За Bros бях чел някъде, че май приспадали ДДС-то.
    В geekbuying.com цената на червения с 4GB RAM, 32GB ROM и процесор Z3580 на 2,3GHz е 326$ (упс, временно изчерпан бил), така че е възможно и в Bros да е реална. За по-сигурно обаче трябва да се пита.
    Камерата му нещо ми е странна, която е със сензор на Toshiba T4K37. Масово се слагат на Sony и понякога на OmniVision, Samsung, а на Тошиба не бях виждал досега.
    Този пост е редактиран от gnf; 05-06-15 в 10:25.

  12. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #340

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ами в броса предлагат и останалите модели - (ZE551/569лв/), (ZE550ML/499лв.) и (ZE500/399) - преди малко се чухме по тел-а и казаха, че няма грешка - цените са крайни....много благодаря

    За цензора - тази Тошиба, вярно малко странно, че я дават и от 2013г....
    Този пост е редактиран от preparatos; 05-06-15 в 20:19.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #341

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ами... не знам какво да кажа - няма какво да го мен, след като е топ модела на тази цена - взимай докато има.
    Аз продължавам да смятам, че това е някаква измама - или няма да са на склад или цената ще скокне, но... дано ме опровергаят.
    ПП - ако има нещо добро в тоя смартфон, това е камерата му. Не знам дали е с Тошиба - има ли официално инфо за това, но какъвто и да е - камерата е чук.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #342

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    С цялото ми уважение към всички вас колеги, сензора на Тошиба и неговите 20 mpx, който се монтира да речем в HTC M9 е меко казано разочарование.
    Въпросът е обсъждан многократно из мрежата, има дозина сравнителни ревюта в ютуб и т.н.

  16. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #343

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Е ако е така...тогава, според мене това обяснява по-ниската цена, която компенсира с по-слабия цензор, който при асуса е 13mpx. Даже сега намерих, че руснаците пишат за него още през 2012г. На сайта на Тошиба - Toshiba T4K37 и на Асус го има модела, който е дал по-горе колегата...

    Благодаря за предложенията. Ще събера още инфо за този цензор, че малко старичък ми се вижда. Ако някой много бърза, нека после да пише как е .....
    Този пост е редактиран от preparatos; 05-06-15 в 22:03.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #344

    DOOGEE Y100 Pro

    DOOGEE Y100 Pro - смартфон хармония от метал и стъкло

    DOOGEE-Y100Pro.jpg

    DOOGEE-Y100-Pro.jpg

    Предвид все по-добрите и уеднаквени технически характеристики на масовите китайски смартфони - дизайнът, визията и изработката на корпуса стават все по-важен параметър при избора.
    Ето едно интересно предложение DOOGEE Y100 Pro, което предлага страхотен безшевен корпус и завито 2.5D стъкло само за $120.
    Повече подробности и как да поръчате DOOGEE Y100 Pro - SetCombG новини

    Сравнителна таблица на актуални модели китайски смартфони


  18. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #345

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Излиза нов смартфон.Отново китайски Oukitel-U9 за около 200 долара.

    Апетитно предложение, но засега "се въздържам".Нека го видим, когато излезе ...
    Този пост е редактиран от justify; 11-06-15 в 00:14.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 167 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе