Страница 26 от 167 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #376

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За протокола - аз също съм с Лолипоп - Note 3 и на Виваком и подобни проблеми не съм имал.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #377

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Не е от версията на андроида, проблема го имах с леново к910 като имаше ром с киткат ороблемен и ром с кит кат безпроблемен. Това е ужасен бъг и може само с ъпдейт да се оправи, нищо друго. Имат го няколко модела леново, като в някой ромове е оправен в други има проблем. Среща се и е Алкатели, мото г и ... не помня всички.
    Това беше главната причина да разкарам телефона, за мен е неизползваем телефон.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #378

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Точно тоя проблем е от версията на андроида в съчетание с някой,подчертавам някой клетки на виваком.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #379

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз съм с Лолипоп 5.0.2 и съм в група с телефона, който има проблема и нямам никакъв проблем с това. И двата номера, и моя и другия са бивши Мтелски прехвърлени заедно към Виваком.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #380

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН



    От утре, в продължение на 3 дни - чудна разпродажба на Elephone P8000 - $170!
    Повече инфо

  7. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #381

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте!
    Кой смарт апарат да си взема , който е с 2 сим-карти при които , когато ползвам примерно за разговор едната сим-карта и Вие ми звъните на втората, ТО тогава да получавам / може би звукова?!/ сигнализация , че ме търсите?
    Дайте моля ви съвет за марка и модел.
    Благодаря!
    Поздрави и наздраве с поне една бира в тези жеги!

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #382

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    всеки, на който пише dual standby

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #383

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    @Страх - мисля че се бъркаш, човека пита за две активни карти. В стендабй мод ако говори по едната и ако му звъннат на другата ще му изпеят в телефона, че няма връзка с този номер.

    @agk - доколкото си спомням по Европейските норми такива телефони с два радиомодула са забранени , ако греша някой да ме поправи.
    Търсиш телефон с 2 карти active mode , чети тук за да ти стане ясно какво търсиш, има списък на такива телефони:
    DSFA - Две едновременно активни сим карти

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #384

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    честно казано ме накара да се замисля, но на телефона си имах 2 карти преди повече от година и наистина не помня кое как кога ме е уведомявало, камо ли какво е казвало на отсрещната страна, когато говоря по другата карта

    върти ми се в главата нещо, че имаше значение дали двете карти са на един оператор или от различни, но ако ми се играе, тази вече ще видя какво ще стане, като сложа втора карта... само дето няма как да е от различни оператори...

    според мен тънкостта май наистина идваше от това дали човек иска да говори пълноценно по двете карти едновременно или само да му цъцърка по втората, че го търсят, когато е активна първата...

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #385

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз съм с двусимов телефон и двете ми карти са към Теленор, когато говоря по едната винаги на другата получават съобщение че телефона на абоната е изключен или се намира извън обхват. Когато приключа разговора получавам смс, че еди кой си номер ме е търсил.
    @agk може да пробва номера с пренасочването на двете карти една към друга, но ако са към различни оператори после може да има веселба при получаване на сметката.
    Доста мои познати ползват този похват с пренасочването, самия аз - не, който има зор пак ще ме намери.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #387

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Doogee F3 Pro - мощен смартфон от стъкло и метал.
    Един наистина заслужаващ си модел - мощен, красив, тънък.
    Основни предимства на Doogee F3 Pro:
    • Корпус от стъкло - двустранно, метална рамка с ръбове, рязани на CNC машина за максимално качество, гърбове от истински бамбук или дърво за Doogee F3 Pro
    • Samsung 3M2 CMOS sensor: за разлика от повечето флагмани, ползващи IMX214 сензор, F3 Pro e оборудван с по-добрия ISOCELL 3M2 CMOS сензор на Samsung, който има технология Phase Detection Auto Focus (PDAF) за супер бърз фокус
    • 5-инчов, 1080p дисплей от LG
    • мощен 8-ядрен процесор, 3GB RAM, 4G модул



    • яки гръбчета от стъкло или истински бамбук или дърво



    Повече информация за технически характеристики, цена и откъде да купите - SetCombG новини

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #388

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #389

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


    Много добра сделка до края на деня и после всяка сряда - намаление на Blackview Alife P1 Pro от $140 на $100


    5.5-инчов екран, 4G модул, 2GB RAM, четец на отпечатъци - тук е интегриран в Home бутона, а не е на гърба.
    Е, процесорът е слабичък, но за цената си, даже без промото си е добра сделка.

    ПП - Сега се загледах - промото е яко - освен отстъпката от $40 има и подаръци - селфи стик, 32 GB microSD карта, държач и протектор.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #390

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 167 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе