Страница 3 от 167 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #31

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Клипът ,който си гледал на XZ е стар т.е. отпреди телефона да излезе на пазара.Това е демо телефон и дори версията на андроид в него е демо-не може да се ъпдейтва ,рутва и т.н.Затова логото остана на протектора.Заводския протектор се сваля много трудно ,а там не стана така.Не съм срещал до сега в E bay протектор с лого.

  2.  
     
  3. isa
    isa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    21
    #32

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Хммм интересна тема се оформи ,а някой да сподели мнение за Huawei

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #33

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от granity Виж публикацията
    Клипът ,който си гледал на XZ е стар т.е. отпреди телефона да излезе на пазара.Това е демо телефон и дори версията на андроид в него е демо-не може да се ъпдейтва ,рутва и т.н.Затова логото остана на протектора.Заводския протектор се сваля много трудно ,а там не стана така.Не съм срещал до сега в E bay протектор с лого.
    А, не споря за давността на клипа и протектор с логото, но така или иначе си е с протектор де и трудно си се маха и на клипа. Гледах преди време и един с Т модела. А, четох скоро че си се драска лесно фабричния протектор в Андроид форума. Въпросът тръгна от там, че предпочитам Горила глас...особено, при по-висок клас телефон.
    Този пост е редактиран от pilot; 06-05-13 в 22:49.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #34

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от isa Виж публикацията
    Хммм интересна тема се оформи ,а някой да сподели мнение за Huawei
    Не правят лоши телефони например този Huawei Ascend P1 - Huawei обаче заслужава ли си тази цена на която ще купиш някой от самсуняците да не говорим че хардуерно е аналогичен на телефона който трошат от предишния ми пост- http://www.prestigio.bg/products/Sma...Phone_4500_DUO
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 06-05-13 в 22:51.

  6. isa
    isa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    21
    #35

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Не правят лоши телефони например този Huawei Ascend P1 - Huawei обаче заслужава ли си тази цена на която ще купиш някой от самсуняците да не говорим че хардуерно е аналогичен на телефона който трошат от предишния ми пост- MultiPhone 4500 DUO MultiPhone Prestigio
    Май ще ми е трудно с ориентирането какво да взема!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #36

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от isa Виж публикацията
    Май ще ми е трудно с ориентирането какво да взема!!!
    Ами върви ги разгледай, разцъкай и реши. Нормално е всеки да има мнение за един или друг телефон, но все пак ти ще го ползваш. Не е гаранция, че най-препоръчваният няма да се развали или пък ще ти допадне на теб.
    S2-ката е достатъчно обсъждан телефон, така че мисля няма да сгрешиш фатално с него:rolleyes:
    Този пост е редактиран от pilot; 06-05-13 в 23:13.

  8.  
     
  9. isa
    isa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    21
    #37

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ами върви ги разгледай, разцъкай и реши. Нормално е всеки да има мнение за един или друг телефон, но все пак ти ще го ползваш. Не е гаранция, че най-препоръчваният няма да се развали или пък ще ти допадне на теб.
    S2-ката е достатъчно обсъждан телефон, така че мисля няма да сгрешиш фатално с него:rolleyes:
    Дам засега на него съм дигнала мерника

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #38

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от isa Виж публикацията
    Дам засега на него съм дигнала мерника
    Тъй-тъй-S2 е един от последните телефони на Самсунг който е направен с инжинерна мисъл.От там нататък са на ход счетоводителите на компанията които ги интересуват само печалбите.Неприятното както казах по-горе е че ако е 2-ра употреба може да му е издухана батерията впредвид на това че се зарежда всеки ден,а понякога и по два пъти ако много го ръчкаш.

  11. isa
    isa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    21
    #39

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аууу тука вече ме разочарова е няма ли нещо сносно на което батерийката да изкара поне 2-3 дни.Нета ползвам по час най-много.Дайте идеяяяяяя

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #40

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    2-3 дена, трудно. А и не виждам какъв е проблема да си купите нова батерия

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #41

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от isa Виж публикацията
    Аууу тука вече ме разочарова е няма ли нещо сносно на което батерийката да изкара поне 2-3 дни.Нета ползвам по час най-много.Дайте идеяяяяяя
    Има,но при първоначалното задание камерата трябва да е 8 мегапиксела,а такива камери не се слагат в телефони с малки дисплеи и слаби процесори които основно харчат батерията.

  14.  
     
  15. isa
    isa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    21
    #42

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Има,но при първоначалното задание камерата трябва да е 8 мегапиксела,а такива камери не се слагат в телефони с малки дисплеи и слаби процесори които основно харчат батерията.
    сподели ако обичаш

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #43

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от isa Виж публикацията
    сподели ако обичаш
    Честно да ти кажа не знам какво да ти препоръчам при положение че ти харесва S2 аз да ти посоча някоя сапунерка с 3 инчов дисплей ето ти чети Android Форум Ето този http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...ONE-4055-BLACK би трябвало да държи повече-2500мА
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 07-05-13 в 16:48.

  17. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #44

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    да споделя мнение пък дано да помогна - от месец съм с престижио 4300. мина 1 месец без рестарти и забиванки. наскоро погледнах 650 часа уптайм и го рестартирах - не че му имаше нещо просто ей така за спорта.

    екстри исп дисплей и калъвче - за цената за която го взех 250лв е перфектен. уж има и гаранция в бг, но дано не се налага.
    камерата има фокус и си снимам страници и бележки без проблем- вечер не става.
    минуси - тежък и дебел е. голям дисплей - следващият ми тел ще е с 4" макс. не ми стигат пръстите
    гпс-а без асистед и интернет смля батерията за 1 час и малко.
    иначе главно разговори и по половин-1 час уифи и нет ме кара 2 дни.
    зареждам го всяка вечер - но товаа ми е навик от дъртата нокия която беше с надута батерия.

  18. isa
    isa е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    21
    #45

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Честно да ти кажа не знам какво да ти препоръчам при положение че ти харесва S2 аз да ти посоча някоя сапунерка с 3 инчов дисплей ето ти чети Android Форум Ето този http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...ONE-4055-BLACK би трябвало да държи повече-2500мА
    Прав си хич не ми допадна тоя,благодаря за линка доста материал за четене.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 167 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе