Страница 41 от 167 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно
Резултати от 601 до 615 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #601

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Leagoo Alfa 2 - смартфон с уникален тъч бутон на гърба


    Leagoo Alfa 2 е смартфон с ниска цена и добро съчетание на функции и параметри. Отличителната му черта е наличието на уникална тъч повърхност на задния панел, разширяваща функционалността на мобилния телефон.
    Вижте превю на Leagoo Alfa 2 от SetCombG.com

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #602

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията

    Иначе, за парите си според мен е супер избор ако търсиш нещо голямо.
    Питах за протектор и някакъв силикон гръб дали предлагат, че никъде не видях из самия сайт за този модел. Оказва се, че нямат. В този сайт в комплекта има протектор, в геар бест няма?!?! А никъде няма някакъв силиконов кейс. Какво се прави в този случай, без протектор и калъф ли? То в Китай, като няма, къде другаде?

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #603

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    О.. не мога да помогна с идея за такива аксесоари. Това е нещо, което никога не съм ползвал и не разбирам идеята му.
    Протектор на телефон с Горила глас е направо смешно, а калъф за корпуса... не е за мен, по-добре нащърбен отколкото всекидневно неудобство и увеличени размери.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #604

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да, ама често изтървам телефона. Отделно хлапетата ми също тормозят телефоните ми... Ще го измисля.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #605

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    О.. не мога да помогна с идея за такива аксесоари. Това е нещо, което никога не съм ползвал и не разбирам идеята му.
    Протектор на телефон с Горила глас е направо смешно, а калъф за корпуса... не е за мен, по-добре нащърбен отколкото всекидневно неудобство и увеличени размери.

    На протекторите и аз не съм фен. Кожените калъфи на TETDED тип книга, обаче, са елегантни, удобни, сигурни (предпазват в голяма степен при изтърване), не увеличават съществено размера и най-важното - може да се провежда разговор при затворен капак (от вътрешната страна върху кожата има тъкан, подобна на почистващите кърпи за LCD). Полезно е ако услужиш с телефона си на дама с прекалено количество фон дьо тен по бузките...

    ПП. Малко като реклама се получи, но си заслужават...
    http://www.tetded.com/home/en/1-home
    Този пост е редактиран от podredko; 14-03-16 в 12:13.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #606

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    О.. не мога да помогна с идея за такива аксесоари. Това е нещо, което никога не съм ползвал и не разбирам идеята му.
    Протектор на телефон с Горила глас е направо смешно, а калъф за корпуса... не е за мен, по-добре нащърбен отколкото всекидневно неудобство и увеличени размери.
    И аз не ползвам предпазители Всички напират за алуминиеви, стъклени и прочие корпуси и накрая му надяват един пластмасов или полиуретанов калъф, в повечето случаи от битака...
    Този пост е редактиран от pilot; 14-03-16 в 18:26.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #607

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Май ще си взема Note 4, няма да взема Leagoo Shark и няма да мога да споделя мнение за апарата. Благодаря все пак за мненията и съветите.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #608

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Днес случайно видях в gearbest, че продават Bluboo Picasso за по-малко от 50$ .
    Поръчах го, дано да не съм сгрешил .
    Ето данните , ако на някой му е интересно и не му се дават много пари :

    Мрежи:GSM- 850/900/1800/1900, WCDMA-850/900/2100Диcплeй: 5 инчa, IPS LTPS , c peзoлюция 1280 х 720 пиĸceлaΠpoцecop: 4-ядpeн, MTK6580A Quad Core 1.3GHzГpaфичeн ycĸopитeл: Mali-400 MPOпepaтивнa пaмeт: 2 GВ RАМΠocтoяннa флaш пaмeт: 16 GВДoпълнитeлнa пaмeт: пoддpъжĸa нa mісrоЅD ĸapти c oбeм дo 32 GВOcнoвнa ĸaмepa: 8 мeгaпиĸceлa peзoлюция, aвтoфoĸyc, cвeтĸaвицaΠpeднa ĸaмepa: 8 мeгaпиĸceлa, светкавица2 ЅІМ ĸapти: Duаl Ѕtаndbу, duаl ЅІМСензори: Gravity Sensor, Touch Sensor,Infrared Proximity Sensor, Ambient Light Sensor Moдyли зa вpъзĸa: Wi-Fi 802.11 n/g/b/a 2.5G/5G, Bluetooth 4.0 support BLE, GPS Oпepaциoннa cиcтeмa: Аndrоіd 5.1 Lоllірор (Android 6.0 Coming soon)Бaтepия: 2500 mАhPaзмepи: 142 x 70 x 8,2 милимeтpaTeглo: 152 гpaмa



  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #609

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте,
    коя от следните китайски марки смартфони е за предпочитане: LENOVO, ASUS, XIAOMI, MEIZU?
    Вярно ли е че Xiaomi го водят нещо като мерцедеса от китайските марки или информацията ми е грешна?
    Може да препоръчате и конкретен модел от тези марки, които изредих (може и друга, ако е по-добра) като изискванията на които държа са дисплей 5.5 , рам 2гб, процесор 4 или 8 ядра, батерия възможно най-издържлива, че не съм фен на всеки 2 дена да мисля за зареждане. Смартфона ще се ползва основно като телефон и чат пат интернет. Относно цената колкото по-ниска толкова по-добре да речем максимум до 140 долара.
    Може и доказан сайт да ми препоръчате или пък някои, който се занимава с такива поръчки, че нямам опит с подобни. От къде ще е по-добре от европейски склад и каква точно да бъде доставката?
    Благодаря.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #610

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За този бюджет и посочените характеристики,най близкия ценово телефон който си заслужава и е от европейски склад е LENOVO K3 NOTE 5.5 inch MTK6752 64-bit Android 5.0 4G LTE Phone - TinyDeal
    И един друг модел който поръчах за сина

    http://www.tinydeal.com/doogee-f5-55...-p-156383.html
    Правиш си регистрация в Пейпал за по-сигурно,ако сметката е левова трябва да отидеш в настройки и да направиш така че превалутирането да е по курса на банката а не на Пейпал че е доста дървен.

    http://www.1lev.com/paypal-valuten-kurs.htm
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 19-03-16 в 07:59.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #611

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Благодаря
    аз точно това Леново го харесвам откакто е излязло и май вярно него ще взема, ако не ми излезе друг вариант.
    Някои може ли да сподели колко му държи батерията ориентировъчно и дали е сваляща се. Както споделих по-горе при мен ще се ползва основно за телефон и от време на време за ровичкане в нета, но това ще е рядко. Все се надявам да може да кара повече от 2-3 дни като се има предвид, че и разговори не провеждам кой знае колко.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #612

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Щом ще го ползваш основно за телефон, сигурен ли си, че ще ти е удобен 5.5 инча? Трябва да го носиш в отделна чанта! Аз по-голям от 5, нз как ще сложа в джоба, че да мога и да го вадя лесно!
    Аз преди време поръчах от алито Леново s660 - удобен, метален с 2 сим, обаче нещо излезе бъгав андроида, пък все не ми остава време за да му сложа нещо друго /от руснаците/. НА жената вече 2 години ще стане s920 - 5.2 инча - бачка добре, добър екран, и тя си го харесва, но пък нещо му е по-слаб обхвата на мрежата. Та се чудя дали следващия да е Леново. От друга страна К-то е по-друг клас и не би трябвало да е отбий-номер.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #613

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Батерията се маха. https://www.youtube.com/watch?v=5e_TNIAVnAQ И аз бих препоръчал по-малък телефон.3 дни трудно или невъзможно ще изкара.

  17. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #614

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако има някой ползвател на Meizu m2 да каже как се справя телефончето,че почти съм се навил да го взема.Ревютата и повечето теми из форумите съм ги изчел,но все пак.Повече ме интересува дали ще има някакъв проблем да се качват/работят приложенията от гугъл плей,най-вече заради собствената разработка на флейм.

    tihogr никакъв проблем не ми представлява батерията.Днес ходих да видя телефончето на живо и мн.ми допадна,въпрос на време е да го взема.
    Този пост е редактиран от avenger; 20-03-16 в 19:07.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #615

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Само да Ви кажа за Meizu m2, че батерията е от тези несваляемите, ако не знаете и ако е някакъв проблем за Вас. Иначе нямам впечатления от смартфона и аз като Вас си търся в момента.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 41 от 167 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе