Страница 31 от 167 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно
Резултати от 451 до 465 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #451

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    GSM: 850/900/1800/1900MHz
    WCDMA: 900/2100MHz

  2.  
     
  3. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #452

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Днес колегите от работата ми вкараха мухата в главата за Nokia Lumia 535, но като прочетох малко за модела в Google, май е по-добре модела - Nokia Lumia 640? Ще помоля, ако някой е имал/има този модел, да каже как е?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #453

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Тези тазгодишни модели са вече с логото на Майкрософт, а не Нокиа (въпреки че правото на ползване на бранда изтича в края на 2016 г.)
    Лично аз ползвам Nokia Lumia 930, а жена ми Nokia Lumia 530 (миналогодишните модели) и сме доволни (особено жена ми).
    Иначе Microsoft Lumia 640 според мен е за предпочитане, най-малкото заради по-добрата камера и резолюция. Има и вариант XL.

    http://www.phonearena.bg/phones/comp...ones/8989,9253

    Лично аз бих изчакал новия Microsoft Lumia 550 с Windows 10 mobile.
    Този пост е редактиран от podredko; 08-11-15 в 01:28.
    ruuni9 одобрява това.

  5. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #454

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Днес колегите от работата ми вкараха мухата в главата за Nokia Lumia 535…...
    От месец юли т.г. съм с Microsoft Lumia 535. (жена ми, синът и дъщеря ми са с Android) Изискванията ми за смартфон не са високи и модела идеално ми пасна, като с всеки изминал ден съм все по-доволен. Желязото се справя учудващо добре, като се има предвид слабите му хардуерни характеристики.

    Дебело подчертавам че не съм от хората които "работят" или "вършат работа" със смартфона си - на мен ми е нужен за провеждане на разговори, малко браузване, разцъкване на некоя и друга (тъпа) игрица и все неща от тоя род.Операционната система приятно ме изненада (ненавиждам Windows и Office в реалността) , не че няма трески за дялане а и първите един-два деня (докато привикна с "идеологическата" промяна) бях като треснат по главата . Предимство е че получаваш HERE Drive+ и HERE Maps , като навигацията работи много добре в offline режим и се справя не зле… One Drive с 15 GB място за съхранение и Office online (не че го ползвам) не са съвсем лошо предложение. Модела ще получи и WP 10 - надявам се че ще е стъпка напред.

    Със сигурност новите модели на Microsoft ще са по-добри. Но си мисля че (Microsoft) са решили да не правят повече подаръци (за мен Lumia 535 с цена под 180 лева си е подарък) - предстоящите Lumia 950 и 950XL ще са над хилядарка...
    Този пост е редактиран от sclera_bg; 09-11-15 в 13:37.
    ruuni9 одобрява това.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #456

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН



    Коледните промоции в GearBest започнаха.
    Тази година, основният акцент е - най-накрая склад в Европа - без чакане, без данъци и митнически такси...

    GearBest със склад в Европа - време е за Коледни промоции - SetCombG новини

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #457

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    до ден-два точно от евро склада на Gearbest трябва да ми пристигне телефончето от 11.11 промото...

    XIAOMI RedMi Note 2 16GB 4G Phablet-145.09 and Free Shipping| GearBest.com на 133 евро

    след това цената скочи на 177 евро, докато се изчерпи и сега има само на горната цена от 130 евро, ама в Китай

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #458

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И аз мисля да го поръчам с 32GB. Пиши как е минала доставката/за какво време/.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #459

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И аз да се похваля.
    Преди минути взех поръчаното от GearBest за Karata - Bluboo X550. Идва от китайски склад - за 25 дни пристигна.
    Смартфонът е със зверска батерия - 5300 mAh.
    Ако не ме домързи, ще направя едно unpacking видео вечерта.
    FearMe - вземи врътни и ти едно разопаковащо филмче - полезно е да виждаме в действителност смартфоните.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #460

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    И аз мисля да го поръчам с 32GB. Пиши как е минала доставката/за какво време/.
    От евросклада в Англия идва за ок. 7 дни. Носят го с куриер на адреса - Интерлоджистика. Доставката беше мисля ок. 4$ за България.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #461

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    аз unboxing-а мога да го направя без проблеми, но с MIUI ще се сблъсквам за първи път и няма да е особено приятно да се гледа как се лутам по екрана
    може би по-късно едно ревю с тестове, снимки и впечатления...

    моят на 17 вечерта е потеглил от Хийтроу, в момента е в Унгария (явно ще изкара уикенда там)...
    от 11 до 25 да дойде ще е напълно нормално, като се има предвид 11.11 истерията

    с 32 гиги не ме блазнеше, по скоро Prime версията си беше изкушение, която е 8*2.2 ГХц ядра вместо стандартните 8*2.0, но в крайна сметка реших, че 8 ядра под Андроид 5 ще са пре-пре-достатъчни за каквото и да било, като евентуален ботълнек за в бъдеще няма да са липсващите 0.2 ГХц

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #462

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    MIUI е интуитивно и е песен,особено след Тъуйз на Самсунг.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #463

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    искам помощ кой от смартфоните да избера Lenovo P70, Motorola Moto G (3rd gen),Huawei P8lite,като цяло за сърфиране и разговори ще се ползва.


  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #464

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Леново
    Lokoto одобрява това.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #465

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    до ден-два точно от евро склада на Gearbest трябва да ми пристигне телефончето от 11.11 промото...

    XIAOMI RedMi Note 2 16GB 4G Phablet-145.09 and Free Shipping| GearBest.com на 133 евро

    след това цената скочи на 177 евро, докато се изчерпи и сега има само на горната цена от 130 евро, ама в Китай
    Уфф, очаква ни интересен черен петък. Още не са ясни всички промоции, но сега забелязах - 20 бройки от XIAOMI RedMi Note 2 32GB 4G ще бъдат пуснати на... $80.
    Убийствена цена...
    Мисля да напиша тези дни един пътеводител за ориентиране и подготовка за предстоящите Black Friday / Cyber Monday в Гиърбест.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 31 от 167 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе