Страница 69 от 167 ПърваПърва ... 1959676869707179119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,021 до 1,035 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #1021

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1022

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Похвално , ама вече има ревю на този изключителен смартфон в форума и то на наш роден език ! Нищо лично .


    Другo си е QCONG METAL ! Неизвестен и ... евтин !

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1023

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Бива ли я тази оферта ?

    Lenovo ZUK Z2
    Винаги е било много евтино Зукчето. Без да разбирам защо - чудесен телефон е, цената му е много добра.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1024

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Homtom HT20 Pro - здрав, бърз и евтин

    Homtom HT20 Pro е смартфон, предлагащ здрав корпус, комбинация от магнезиева сплав, гума и Gorilla Glass в разнообразни цветове.
    Хардуерът на мобилния телефон не е за подценяване – 8-ядрен процесор, 3GB RAM, 32GB ROM, 13MPx основна камера.
    Прочетете повече в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1025

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Хибрид - Graalphone !

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1026

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От този телефон 360 Q5 Plus някой има ли впечатления? Прекалено екзотична марка е и не знам, доколко е надеждна в производството на смартфони. Преди няколко години за малък период от време съм им ползвал браузъра и сякаш ми беше допаднал, но как се справят с мобилни телефони нямам идея. Много ми допадна, че предлага страхотни габарити за диагонала си и е с актуални характеристики. Както се казва в подобни случаи за тези пари няма аналог и конкуренция .
    В Алиекспрес е над 400$ версията със 128GB ROM, а тука е на 300$. Също така очаквам мнения за магазина, защото нямам регистрация там и ако не е читав ще мина пас за сега, но ако са точни бих се прежалил да го поръчам.
    Благодаря!

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1027

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Въх... сефте чувам марката. А и магазина честно казано

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1028

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Добра цена с отстъпка за днес , примерно , ама гол отвсякъде откъм софтуер и приложения , които се плащат допълнително . Ъпдейт надали , самоинициатива може , ама стане ли нещо , не търси връзка с търговеца , пише защо .
    Общо взето съмнително !

    - - - - - - - - - -

    Ако не бързаш , изчакай новите модели One Plus 4 / One Plus 5 , който според слуховете са " убийци " на флагмани , особено втория и 1/2 цена , сравнена с водещите !

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1029

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    ASUS ZenFone 2 - топ смартфон с 4GB RAM само за $116.50

    ASUS ZenFone 2 ZE551ML е с отлично качество на изработка и използвани материали. Хардуерната му платформа е подходяща за всички приложения и игри, основната камера също е на ниво.
    Това е най-доброто предложение за смартфон с цена под 300 лева.
    Повече информация в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1030

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    ASUS ZenFone 2 ZE551ML...
    Това е най-доброто предложение за смартфон с цена под 300 лева.
    Това според мен е доста пресилено твърдение.
    Веднага давам по-добро предложение - LeEco/Coolpad Cool 1 Dual 3/32GB .



    И коригирай в характеристиките капацитета на батерията на 3000 mAh, написал си 4100 .

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1031

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    LeEco/Coolpad Cool 1 Dual 3/32GB - наистина добър телефон за парите си , само не му харесвам липсата на възможност да се ползва микро сд карта за повече памет . И трябва да се мине към другия модел с 64 ГБ , примерно .

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1032

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Това според мен е доста пресилено твърдение.
    Веднага давам по-добро предложение - LeEco/Coolpad Cool 1 Dual 3/32GB .
    И коригирай в характеристиките капацитета на батерията на 3000 mAh, написал си 4100 .
    Пресилено, защо?
    Въпрос на гледна точка - предимствата на Asus са - доказан бранд - никак не е маловажно, познат модел, добра операционна система.
    LeEco определено също е интересен модел. Като основен минус бих отбелязал очакванията си за ОС - честно казано, ако има недостатък в LeTV, то е голямото количество китайски боклук, вграден във фирмуера. Не знам дали този конкретен модел е с подобен, но е напълно възможно.
    По отношение на цената - на първо четене го намирам на цена над $150. Което означава цена около 340 лева. Това е с над 20% по-скъпо и не влиза в категорията под 300 лева - защо сравняваме?

    Иначе за четвъртък / петък ще подготвя материал за LeTV Leeco Le 2 Pro - мой любим модел, за който също ще тръгне добра отстъпка скоро и е на цената на Coolpad Cool 1. Но... това е друг ценови клас - над 300 лева, Asus-а е чувствително по-евтин.


    ПП - Мерси, на едното място бях написал 3000, на другото... го оправих.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1033

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А как е с рейтинга този е-магазин ? И за още 10$ , не е ли по-добре Асус с 32 ГБ памет ? И като им гледам редовните цени , излиза че версията с повече памет е .... по-евтина .

    - - - - - - - - - -

    И още нещо за Асуса , според друг сайт - microSD, up to 256 GB , може би след ъпдейт . Само споменавам , не твърдя че е така , може и да има грешка в описанието .

    Chipset Intel Atom Z3580 (4 GB RAM model)
    Intel Atom Z3560 (2 GB RAM model)
    CPU Quad-core 2.3 GHz (4 GB RAM model)
    Quad-core 1.8 GHz (2 GB RAM model)
    Този пост е редактиран от civica; 14-03-17 в 09:24.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1034

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Пресилено, защо?
    Въпрос на гледна точка - предимствата на Asus са - доказан бранд - никак не е маловажно, познат модел, добра операционна система.
    LeEco определено също е интересен модел. Като основен минус бих отбелязал очакванията си за ОС - честно казано, ако има недостатък в LeTV, то е голямото количество китайски боклук, вграден във фирмуера. Не знам дали този конкретен модел е с подобен, но е напълно възможно.
    По отношение на цената - на първо четене го намирам на цена над $150. Което означава цена около 340 лева. Това е с над 20% по-скъпо и не влиза в категорията под 300 лева - защо сравняваме?

    Иначе за четвъртък / петък ще подготвя материал за LeTV Leeco Le 2 Pro - мой любим модел, за който също ще тръгне добра отстъпка скоро и е на цената на Coolpad Cool 1. Но... това е друг ценови клас - над 300 лева, Asus-а е чувствително по-евтин.


    ПП - Мерси, на едното място бях написал 3000, на другото... го оправих.
    Имам директен досег до телефона и единствения съществен минус, който мога да отбележа е липсата на слот за сд карта. Китайските приложения са пренебрежимо малко на фона на това, което предлага телефона и могат да се деактивират и сложат в 1 папка и повече с тях да си нямаш работа. Притежава невероятна батерия, с която могат да се похвалят малцина флагмани на големите производители за 3-4 пъти повече пари.
    Като напишеш модела в търсачката на kimovil.com ще излязат цените на доста търговци 10, от които са под 160$, което е под 300лв. Тука не включвам евентуалните митнически надбавки, защото там въпроса е на късмет и шанс. Моя пристигна до врата за една седмица на цена 335лв.
    Асус-а е дебел цели 11мм.!!!, което за съвременен смартфон е лудост, поне да имаше по-голяма батерия, че да се оправдаят с нея. Няма сензор за пръстов отпечатък, който е голямо предимство при отключването на екрана в днешно време. И на всичкото отгоре е пластмасов.
    При директно сравнение на двата модела по всички показатели (цък) категоричен победител ще е Cool 1!
    Този пост е редактиран от gnf; 14-03-17 в 11:06.
    kod одобрява това.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1035

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    gnf, за Асус-а смея да твърдя, че написах едно от малкото смислени ревюта въобще - не за Сетком, а за PCStore:
    Asus Zenfone 2 - първият смартфон с 4GB RAM под лупа | PCStore.bg Блог
    Не пиша на автопилот, определено знам какво ми е допаднало в смартфона.

    Запознат съм в детайли с модела, тествах го над 2 седмици и мнението ми е, че е абсурдно добър за цена от $116.
    Дебелината е много подлъгваща - не мога да го обясня с думи, но определено усещането не е като за 11-мм.
    Невключването на надбавките не е коректно - факт е, че Асуса в момента е на цена $116. LeEco-то - $160 - Разликата е съществена - близо 50% отгоре, нали така?
    Нека да сме коректни и да не сравняваме круши с ябълки - ако на единия включваме данъци, да го правим и на другия. Просто, ценовите класове на двата обсъждани смартфона са различни.

    Не се конфронтирам, само си защитавам мнението - LeTV е по-доброто, просто е чувствително по-скъпо и не може да се предлага за алтернатива на Асуса.

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    А как е с рейтинга този е-магазин ?
    Тепърва предстои да установяваме. Имам добри усещания, но не и личен опит.
    gnf одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе