Страница 79 от 167 ПърваПърва ... 2969777879808189129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,171 до 1,185 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1171

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Gretel S55 - бюджетен смартфон с двойна камера, 5.5-инчов екран и Android 7

    Gretel S55 е смартфон без претенции. Той е с модерна операционна система Android 7, 5.5-инчов дисплей, има двойна камера и четец на пръстови отпечатъци.
    Най-доброто в него е цената му, която е под $60 и наличието на разнообразни цветове.
    Прочетете превю за смартфона >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1172

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Vkworld Mix Plus - пореден безрамков смартфон на ниска цена

    Vkworld Mix Plus е атрактивен смартфон със стъклен корпус и дизайн без рамки от три страни. Той е много компактен за размера на екрана си и е с 3GB RAM.
    Като недостатък могат да се отбележат посредствените му камери.

    Прочетете превю на Vkworld Mix Plus >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    53
    #1173

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Защо не се смени заглавието на темата или да се добави "избор на КИТАЙСКи смартфон" последните постове са изцяло рекламни на разни знайни и незнайни китайски телефони , без ясен произход и никакви гаранция за БГ , отвреме на време се споменава че може и да има проблем с работата с някой сим карти и това е . Господина без да се обижда да си отвори собствена тема и там да си представя телефоните но тук 80 страници и да няма нищо освен реклама на китайци малко ми е странно .
    tanatos одобрява това.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1174

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    maikallllll, не се впрягай толкова няма нужда. Трудно е да се престрашиш първия път, докато купиш китайското след това е лесно

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1175

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    M-net Power 1 - смартфон с 5050 mAh батерия за $50!


    M-net Power 1 е работно добиче, с OTG възможности, Android 7, огромна 5050 mAh батерия и много ниска цена.
    Смартфонът не впечатлява с бързодействие, добри снимки или атрактивен корпус. Но за 100 лева, няма как да сгрешите с избора на M-net Power 1
    Прочетете превю на M-net Power 1 >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1176

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Малко да се отклоня от темата(, макар че вече и в този форум ми правят забележки за това) искам да отбележа: забелязвам - ревютата тук за смартфони са написани със стриктно спазване на книжовните норми и по специално на граматическите правила като членуване на имената от м. р., ед. ч. и употребата на бройна форма, които някои омаловажават, щот форумът бил технически - не филологически.

    По другия въпрос - във форума на data.bg ,например, модераторите(, които са тотално неграмотни) в раздела за смартфони налагат само марки като самсунг, LG, sony, apple и т.н. и не допускат никакво разнообразие( по политически мотиви - все пак Китай е с КОМУНИСТИЧЕСКА ЕДНОПАРТИЙНА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА).

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1177

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Всеки може да коментира в темата каквито смартфони пожелае.
    Ако на някой не му харесват малките превюта на по-неизвестни телефони, които пускам редовно - то може просто да ги подминава и да пише за каквито на него му допадат брандове.
    Не приемам забележката, че малките ревюта са рекламни. Те са допустима комбинация между новина и ревю - кратко представяне, което вярвам, че за много посетители е полезно. Рекламното в тях е, че има линк откъде да се купи съответния смартфон ако на някой му допадне.
    По отношение на технически характериситики и детайли - винаги се старая да съм обективен и описвам както добрите черти, така и недостатъчците на съответния модел.

    Та - моля да се върнем на темата - на който не са му интересни превютата, които публикувам и смята, че не са правдиви - моля просто да ги подминава и да пише свързани със смартфони коментари, но не и да ми прави забележка за нещо, което смятам, че е полезно за голяма част от посетителите.

    Отгоре съм пуснал превю тази сутрин за телефонче с 5050mAh батерия на цена от $50!!! В сряда подготвям представяне на новото 10000-милиамперово чудовище на Oukitel.
    Какво може да ви дразни в подобни новини, наистина не разбирам, за мен са полезни...
    Той и Aleksandars харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #1178

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Някой поръчал ли е Bloboo s1 и дали го е получил?Моя го поръчах на 14 юли и няма никой.Писах им,до момента три пъти и всеки път ми предлагат парите обратно, чакам или друго.Имам чувството,че телефона е бил на чертожната дъска,когато са започнали продажбите.Сега не могат да насмогнат.Едва преди седмица видях видео със работещ телефон.Колко още ще ме бавят,ще остарее като модел.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1179

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    На мен също ми се забавя подозрително поръчка от китайски склад на gearbest, направена/платена на 9 юни и като им писах, ми отговарят:

    "Мы отправили товары W1706090740129624 в 06/19/2017. Поэтому ваш срок доставки истекает по 08/18/2017." - май си дават 2 месеца срок за доставка.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #1180

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Моят нов Le2 x520 дойде за 5 дни от склад в Германия на Тинидиал за 120 евро. Чиста работа е с европейските складове. Едновременно поръчах и стъкло за него и ще се мъкне сигурно 2 месеца от Китай.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #1181

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И аз само от Tinydeal си вземам телефони от евросклада и повече от седмица рядко съм чакал. В къщи сме фенове на LeEco -два Le Max 2, а жената още си кара s Le 1 Pro и не иска да го сменя. Обаче на моя се прецака FingerPrint сензора и сега чакам да заредят Le 3 Pro със Snapdragon 821. От Китай нямам нерви да чакам и да се разправям с митници.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1182

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Le Max 2... Обаче на моя се прецака FingerPrint сензора...
    Изобщо ли не работи или "захапва" след 5-6 опита?

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1183

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Някой поръчал ли е Bloboo s1 и дали го е получил?Моя го поръчах на 14 юли и няма никой.Писах им,до момента три пъти и всеки път ми предлагат парите обратно, чакам или друго.Имам чувството,че телефона е бил на чертожната дъска,когато са започнали продажбите.Сега не могат да насмогнат.Едва преди седмица видях видео със работещ телефон.Колко още ще ме бавят,ще остарее като модел.
    И аз очаквам този модел за ревю, но... няма никаква индикация, че ще го пращат скоро...
    Трай бабо за хубост ще да стане. Явно имат сериозен недостиг на този модел, да стискаме палци, че до края на месеца ще почнат да ги мятат...

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1184

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Oukitel K10000 Pro - смартфонът с най-голяма батерия е на склад в Европа!


    Oukitel K10000 Pro е уникален като визия и характеристики смартфон.
    Най-впечатляващата му характеристика е огромната батерия с капацитет 10000 mAh. Но аз бих обърнал специално внимание и на визията и изработката на корпуса.
    Това е мъжки модел с характер и разпознаваемост. Металната му рамка, както и гърбът от естествена кожа с метални елементи придават на мобилния телефон индивидуалност.
    Но, имайте предвид, че невероятният акумулатор и масивният дизайн водят до съществени дебелина от 14 мм. и тегло от близо 290 грама...
    Към недостатъците бих причислил неудобния microUSB порт и определено посредствените камери.


    Обобщено, Oukitel K10000 Pro е интересен смартфон с полезни подаръци на приемлива цена - уникален и функционален, но не без недостатъци. Не забравяйте и, наличността в Европа - бързата доставка не е за пренебрегване.

    Прочетете превю на Oukitel K10000 Pro >>>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #1185

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Изобщо ли не работи или "захапва" след 5-6 опита?
    Изобщо. Хардуерен проблем е. За жалост често срещан при модела.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе