Страница 72 от 167 ПърваПърва ... 2262707172737482122 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,066 до 1,080 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1066

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако искаш да избягаш от митници, то магазините в Алиекспрес са HKTR Store и HK Goldway (от около седмица обаче при тези липсва тази опция), а начина е да избереш техните Seller's Shipping Method!
    Този пост е редактиран от gnf; 27-03-17 в 19:37.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #1067

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    HK Goldway го знам. Би ли дал линк към другия търговец че не го намирам нещо....Благодаря.

    Изпратено от моят GT-I8190 с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #1068

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Оп открих го

    Изпратено от моят GT-I8190 с помощта на Tapatalk

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1069

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1070

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    LeTV Leeco Le Max 2 - ниска цена за 5.7-инчов метален флагман с 21-мегапикселова камера и топ производителност


    С цената си от $185, LeTV Leeco Le Max 2 е едно от най-интересните предложения на пазара на смартфони към момента.

    Предимствата на модела са качеството на изработка, здравият алуминиев корпус, QuadHD дисплеят, качествената камера с висока резолюция и оптична стабилизация на изображението, хардуерната платформа, базирана на SnapDragon 820 чип.
    Недостатъците на модела са недостатъчно голямата батерия, липсата на слот за допълнителна microSD карта, липсата на 3.5-мм изход за слушалки.

    Все пак, флагман с топ производителност и отлична камера за тази цена... мисля, че недостатъците лесно могат да бъдат забравени... Ако обмислям покупка на смартфон... не бих се поколебал да избера LeTV Leeco Le Max 2, докато е наличен на тази цена.
    Повече за LeTV Leeco Le Max 2 в SetCombG.com
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1071

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    липсата на слот за допълнителна microSD карта, ........
    Е , това си е тяхна запазена марка , но наистина е неудобно !

    ................ липсата на 3.5-мм изход за слушалки.
    Нали са модерни , копират новите тенденции от ...... , а и аксесоари трябва да се продават ! Но в комплекта си има всичко !

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1072

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    LeTV Leeco Le Max 2
    Поръчал съм го и с нетърпение чакам да попадне в ръцете ми
    Между другото има доста по-изгодна оферта от тази, която си посочил и тя е от евро склада на Geekbuying за 220$ с доставката за 4/64GB, сив цвят. В цвят злато е 230$.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1073

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И какво му е по-изгодното???

    При всички положения, $185 от Китай ми звучи много по-добре от $220 / $230. Какъв е шансът да се плаща ДДС мисля всички тук знаем - неголям.
    Отделно, моля гледайте цени на доставка при поръчка от европейски склад! Винаги има такава, не е безплатна като доставката от Китай.
    В случая с твоето предложение, цената на доставка до България е $35!

    Което прави предложението с около 125 лева по-скъпо от това, което очаквам да платя при поръчка от yoshop...

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1074

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А , не е точно така !
    Пример пресен ( телефон и то не евтин ) - пращат по пощата писмо ( не известие от пощенски клон ! ), че стоката е на митница и любезно искат набор от документи .Но като се отиде на място се почват едни увъртания , едни пазарлъци , как митничаря ще те представя за скромната такса от 16 лв + другото , ....
    Е , размина се ( само 1.50 лв за пощата за да даде стоката ! ) , ама другия път ....

    Та работата се запече ( случая е частен , ама ...) , всеки да си прецени от къде и за колко !

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1075

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Преди Leeco Cool 1 имам поръчани 3 телефона от китайски складове на различни търговци и 3-те пъти отидоха на митница, което е 100% и шансът ми е бил доооста голям. Омръзна ми да си губя времето в излишни разправии и Leeco Cool 1 го поръчах от евро склад, пристигна за една седмица до посочен адрес.
    Версията, която аз посочих е Х829 с 4GB RAM и 64GB ROM! Колкото и да се опитваш в момента да изкараш розовия!!! телефон с 4/32GB по-изгоден от 4/64GB в сив цвят няма как да стане.
    При една елементарна сметка ако го купим днеска излиза следното:

    Розов телефон 4/32GB - 185$ х 1,8лв. = 333лв. + 20% ДДС + 15,5лв. за пощенски такси прави точно 415,10лв. Това е ако приемем, че отиде на митница, а шанса според моите наблюдения е доста голям. За времето, което ще се чака докато пристигне да не говорим!

    Сив телефон 4/64GB - 220$ х 1,8лв. = 396лв. и ще пристигне максимум за 10 дена до врата!

    Всеки сам да си прави сметките и изводите .
    Този пост е редактиран от gnf; 28-03-17 в 09:39. Причина: Грешка в описанието.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1076

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    gnf...
    Не схващам за какво говориш. Какви са тези сметки само ти си знаеш.
    Модел с 3GB няма...
    В единия случай имаме смартфон с 4GB RAM и 32GB ROM на цена от $185 - 333 лева. Доставката е безплатна.
    Вероятно е това да му е крайната цена - 333лв. Може и да се наложи да се плати ДДС, тогава ще стане 400,но възможността не изключва варианта да е 333,нали така.

    В другия случай, имаме смартфон с 4GB RAM / 64GB ROM на цена от $220 и цена на доставка - $35.
    Тоест,цената му е 460 лева.

    Какво толкова трудно има в сметките?
    Съпоставяш възможност за 333лв с такава за 460...
    Ако пренебрегвам разлика от 130 лева в името на удобството... просто няма да се насоча към този модел, който е отличен за ниската цена, но... много спорен и с немалко недостатъци за високата.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1077

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    gnf...
    Не схващам за какво говориш. Какви са тези сметки само ти си знаеш.
    Модел с 3GB няма...
    Допуснал съм неволна грешка в описанието. Поправена е на 4/32GB. И пак да подчертая дебело става въпрос за розов телефон, който надали някой истински мъж би събрал смелост да го купи .
    Бъркаш с цената на доставката. 220$ е с включена доставка, няма допълнителни 35$ за нея.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1078

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН



    Ами.. ок ама на мен ми пише $34.39 доставка до България като единствена опция.
    За цвета... недей така. Розово злато е характерно за LETV. Първият ми 1S беше с такъв цвят, много ми харесваше Сегашният ми смартфон пък е златист, а отново не черен / сив. Така че, въпрос на вкус.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1079

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И на мен ми дава доставка 34,99$. Как реши, че доставката е включена в цената от 219,99$?

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1080

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Вземам си думите назад за изгодната оферта от Geekbuying Не съм видял падащото меню свързано с доставката и плащането.
    Но мераклиите да не се разочароват . В евро склад на Tinydeal е наличен златистия цвят на 4/64GB версия за 225$ с доставката, това вече е със сигурност .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе