Страница 85 от 167 ПърваПърва ... 3575838485868795135 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,261 до 1,275 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    100
    #1261

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Въпроса е как ще е, като софтуер Нямам наблюдения над марката Doogee, а доста китайски марки страдат най-вече от софтуера и липсата на подръжка.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    EU
    Мнения
    11
    #1262

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    За пълни характеристики на всички модели телефони може да разгледаш на този сайт.
    Много полезен линк, благодаря! Да попитам, някой ползва ли този модел на Doogee? Колега си избира втори телефон, който да е с по-издръжлива батерия и в момента се колебае между него и Oukitel K10000 Pro, който е с 10000mAh батерия, но по спецификации го дават доста тежък - почти 300 грама. Някой с преки впечатления?

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1263

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Doogee S60 - най-добрият брониран смартфон с 6GB RAM и 21MPx камера

    Doogee S60 е най-добрият защитен смартфон.
    Това мнение е защитено от характеристиките му. Освен изключително здрав корпус, мобилният телефон предлага топ параметри - бърз процесор на 2.5GHz, 6GB RAM и 64GB вградена флаш памет.
    Камерата му също е на ниво - 21MPx Sony IMX230. Като прибавим и огромната батерия с капацитет 5580 mAh, екипирана с възможност за бързо зареждане 12V/2A или безжично зареждане и наличието на NFC модул, модерна операционна система Android 7 с OTA ъпдейт, аз поне не се сещам за равностоен съперник в този клас.
    Цената на Doogee S60 не е ниска, но смартфонът определено заслужава вложението от 500 лева.
    Единственото, което трябва да прецените е дали това е вашият дизайн. И дали габаритите на мощния телефон не са големи за вашия вкус. С друго трудно бихте сбъркали.
    Прочетете превю на Doogee S60 в SetCombG.com >>>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1264

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Doogee правят нелоши телефони.Софта им е леко модифициран Андроид само в визията на иконките.Както и при другите телефони от средния клас леко куцат камерите и в някои случаи звука на говорителите.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1265

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Специално тази камера на Sony IMX230 прави страхотни снимки през деня, обаче на тъмно и изкуствена светлина е меко казано зле.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1266

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Специално тази камера на Sony IMX230 прави страхотни снимки през деня, обаче на тъмно и изкуствена светлина е меко казано зле.
    Китайска марка на тъмно... без значение сензора, не знам. Не съм виждал читава, в това число прехвалените ХуйвеИ 9 и 10.
    Единствено OnePlus 3T / 5 са на високо ниво при липсата на достатъчно светлина.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    100
    #1267

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Благодаря за ревюто

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    EU
    Мнения
    11
    #1268

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Китайска марка на тъмно... без значение сензора, не знам. Не съм виждал читава...
    На мен лично Xiaomi Mi6, който е с IMX386 ми допада как снима. Е, не е Sony A7RII, но като за телефон се справя много прилично, включително и при сцени с ниска осветеност.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1269

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Мннного недостатъци има в снимките при недостатъчно осветление на Mi6.
    Пощракай месец, два с S7 / S8 и според мен ще се съгласиш...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    EU
    Мнения
    11
    #1270

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Мннного недостатъци има в снимките при недостатъчно осветление на Mi6...
    Не знам телефон, който да няма недостатъци в снимането на сцени при добра осветеност, какво остава за такива с ниска... S8 много по-добре се справя, и не само той, но Mi6 се справя напълно адекватно за своя ценови клас при китайските телефони, а недостатъци - всички имат.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    124
    #1271

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Говорейки за евтини китайци с добра камера - Леекотата които са горе-долу по 100евро правят много добри снимки, поне според мен.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1272

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако се ползва външен софтуер резултатите често са в пъти по-добри - с Infocus-а на жената е почти невъзможно да снимаш видео в недобре осветено помещение, а с A Better Camera резултата е приличен, даже скоро погледнах в опциите, че поддържа УХД , ама не съм му платил пълната версия да видя какъв ще е резултата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    EU
    Мнения
    11
    #1273

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    A Better Camera резултата е приличен, даже скоро погледнах в опциите, че поддържа УХД , ама не съм му платил пълната версия да видя какъв ще е резултата.
    За UHD/4К пробвай Open Camera - безплатен е, на определени смартфони с него можеш UHD да се снимаш, дори и когато не е налично като опция в стандартния camera app. Разбира се, задължително условие е хардуерът да може да се справи със задачата.
    Този пост е редактиран от diminished7th; 17-10-17 в 15:15.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1274

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Blackview S8 - дизайн, 4 камери, 18:9 дисплей, 4GB RAM и 64GB ROM

    Blackview S8 има всичко. А цената му е ниска!
    Голяма изненада от Blackview, производител, характерен с евтини модели без особен характер. Смартфонът наистина е впечатляващ. Дизайнът му, било то и копиран от Samsung S8 е атрактивен и новаторски. Минимални рамки и извит екран. Като минус, бих отбелязал резолюцията, би било добре да е малко по-висока.

    Като хардуер, мобилният телефон задоволява всички ежедневни нужди, а 4-те гигабайта RAM и 64-те вградена флаш памет го класират в по-висок клас.
    От камерите също не може да се оплачем. Е, факт е, че това че са четири - две двойни е по-скоро маркетингов трик, но основните са със Sony IMX 258 сензор, обещаващ отлично качество на ниска цена.
    Отлично предложение, с много силни черти, прочетете превю на Blackview S8 >>>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #1275

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Kod, как е LG-то?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе