Страница 83 от 167 ПърваПърва ... 3373818283848593133 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,231 до 1,245 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1231

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз съм получавал 10-ина доставки от GearBest, без проблеми засега.
    Купувам и често от Fasttech, но оттам само чарколяци и консумативи за електронна цигара.

    През последните 3 години не съм ползвал други китайски магазини.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1232

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Cubot X18 - смартфон с 5.7-инчов, 18:9 дисплей

    Cubot X18 е смартфон с модерно излъчване, без особени претенции, но и без съществени недостатъци.
    Интересен е, благодарение на модерния си, издължен дисплей. Въпреки, че 5.7 инча звучат много, съотношението 18:9 го прави удобен - реално е като 5.2 инча.
    Прочетете превю на Cubot X18 в SetCombG.com >>>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #1233

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    OFF
    Крис, за колко време ти идват поръчките от GearBest от Китай?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1234

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    2 - 4 седмици.
    Тази година е на късмет - всички в пощата

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1235

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ми то по европейските складове пълна скръб. Нещо ги зарязаха китайците, явно не искат да продават от там.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1236

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Ми то по европейските складове пълна скръб. Нещо ги зарязаха китайците, явно не искат да продават от там.
    Губи им се смисъла честно казано. Трудно се поддържа актуален склад само за част от света.
    Ако малко ускорят доставките от Азия, не виждам съществен смисъл от ЕУ складове.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1237

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От китайските складове на геарбест си поръчвам само неща до ок. 40$ - чувал съм, че и мн. по-скъпи неща са получвали някои без да ги таксуват по митница, но аз не смея и досега всички съм получил в пощенския си клон. От няколко седмици нещо се обърква като искам да разгледам смартфони налични само в EU склад(с отметка на EU склад) - в браузъра се показват много модели, но всъщност не са налични в EU склад, а преди ми излизаха по-малко модели, но реално налични в EU склад.
    Друго, което ме обърква, че се появиха някакви складове като: UK, IT-ED, PL- ED, ES-03 ..., к не знам какви са, но цената на стоките и цената за доставка от там са високи.
    Имам няколко неполучени заказа от геарбест - преди година някъде първия път ми върнаха парите на картата(но моята банка си взе 2 пъти такси - и за дебита, и за кредита), втория път ми предложиха парите да останат в My GB Wallet и​ после си пазарувах с тях пак от техния магазин.
    Последните ми 2 неполучени от там неща са пратени без тракинг номер - първото ми пратиха повторно, след 2 месеца и пристигна бързо, за второто ми пишат:
    Точное время доставки также может зависеть от таких факторов, как таможенных, отдаленных районах, пиковые периоды доставки, праздники и фестивали, ненастной погоды и оперативных вопросов, оказывающих влияние на компанию по транспортировке грузов.
    Подробнее о способе доставки из http://www.gearbest.com/about/shipping-methods.html
    Спасибо за ваше терпение и поддержку.

    Благодарим вас за обращение к нам по поводу вашего заказа.

    Этот заказ был отправлен обычной почтой, этот способ доставки является более медленно, чем другие, пожалуйста, подождите с большим терпением.
    Тогда вы выбрали бесплатную доставку и не оплатили номер трека во время стадии оформить заказ, не отслеживать
    информации в интернете.


    Пожалуйста, будьте уверены, мы сделаем все возможное, чтобы помочь вам.
    1. Заполните, пожалуйста, следующего содержания:
    Имя получателя:
    Адрес получения:
    Город:
    Область:
    Страна:
    Почтовый индекс:
    Контактный телефон:
    2.Если адрес правильный, то прошу вас связаться с вашей почтой сначала, может быть, посылка уже пришла, но нужно только, чтобы вы сами пошли на почту забрать, с нашей стороны, мы тоже спросим и уточним с логистической компанией.

    Дайте пожалуйста нам знать, если все в порядке.

    3. Мы отправили товары 25/07/2017. Поэтому ваш срок доставки истекает 25/09/2017.

    По нашей политике мы можем предложить компенсацию на эту дату.

    Для получения дополнительной информации о доставке, пожалуйста, проверьте эту ссылку:http://www.gearbest.com/about/shipping-methods.html
    Пожалуйста, подробно рассмотреть нашу политику доставки и страхования в наших условиях здесь: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html


  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    124
    #1238

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Не бих чакал никой продавач 2 месеца. Последно гледах че доставката там е 10-20 работни дни.
    КОД мерси за споделеното инфо.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1239

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Е, аз не исках в никой случай да наблягам на някои неудачи в пазаруването оттам - по принцип всички др. неща се получават в нормален срок - например ако са с тракинг номер, който може да се проследява и в Китай, но и в БГ(както и между тях), но различно ги пращат - понякога искат да се доплаща за такъв номер 1-2$, понякога не, пратки имаше безпроблемни уж минаващи през чешки, нидерландски и белгийски пощи, а неполучените - уж през някакви шведски пощи и май се губят след пристигането им в БГ, а тези 2 месеца са срок след, който имаш право да поискаш компенсация от Геарбест, за неполучено.
    Поръчах си тези наскоро, смятам изгодно, като в него период - ту се появяваха, ту изчезваха или им променяха с много цената:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1240

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ооо, да добавя - никога не поръчвам без тракинг и винаги си доплащам долар, два за него ако е необходимо.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    124
    #1241

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Парадоксът в случая е че нещо за 1$ без тракинг пристигна, а телефонът с тракинг на swiss post не. Така че не е гаранция, но улеснява диспута.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #1242

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте колеги,
    След като форума ( колегите от под форуми Климатична техника и Бяла техника) винаги са ми давали точни и полезни съвети реших отново да се допитам до форума и конкретно в секцията за избор на смартфон. След като вече сме в ерата на Китайците, възнамерявам този път да се впусна в приключение с смартфон от китайски бранд(предиосновно съм имал допир с HTC, LG, Huawei). Насочил съм се към телефон с бюджет до 300 лева. Гледах избирах и поне това което мога да си закупя от България с 24 месеца гаранция е Xiaomi Redmi 4X, 32 GB, 3 GB RAM. Колеги Вие сте на ход с препоръки и предложения.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1243

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Uhans Max 2 - 6.44-инчов смартфон с 4 камери, 4GB RAM и 64GB ROM


    Uhans Max 2 е смартфон с огромен, 6.44-инчов дисплей, 4GB RAM и 64GB вградена флаш памет, двойни камери отзад и отпред, батерия с добър капацитет и модерна операционна система.
    Прочетете повече за него >>>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    74
    #1244

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1245

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Kod,
    телефона на жена ти Doogee ли беше?
    Гледам едно Doogee, не нещо дисплея не ми харесва - Amoled qHD, но 1280/720 и само 294PPI.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе