Страница 49 от 167 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    18
    #721

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Извинявай, не разбирам от телефони а тук https://www.vivacom.bg/bg/residentia...l#tab-features
    видях, че пише за 2-ва процесора и тук Lenovo Vibe K5 - характеристики, мнения - PhonesData също и за процесорите пише, че са четириядрени: Процесор 1.1500 MHz, Quad-core, Cortex-A53 и Процесор 2. 1200 MHz, Quad-core, Cortex-A53 Графичен процесор Adreno 405
    ОК Разбрах!

    Този пост е редактиран от MMGP77; 17-06-16 в 20:56.

  2.  
     
  3. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #722

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    По всички сайтове , включително и официалният на Самсунг , го дават с 8Гб . Споменават и за Про модела с 16Гб , но за сега го има само в Китай. Наистина на някой може и да стигат с разширяване на паметта с транс-флаш карта , но имайте предвид че с новата версия на Андроид има някои ограничения за мястото на инсталиране на приложенията . Например навигационните програми след Андроид 5 не могат да се инсталират на външна карта , а те са доста обемисти. Например картите на Европа на Sygic са над 5Гб. Да не се чуди някой после защо няма място. Аз затова си поръчах Lumigon T3 със 128Гб

    Проверено - минах през ТП и го разгледах - с 8Гб е .
    Може ли малко по-конкретно за "новата версия на андроид" и вътрешната памет и допълнителната!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #723

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    "Нови" говоря за Андроид 5 и 6 , до 4.4 можеше да сложиш например папката с картите на навигацията на допълнителната карта и само приложението да инсталираш на вътрешната и да си работи. Вътрешна памет е вградената в телефона , външна (допълнителна) е микро SD картата , която се слага в слота.
    Този пост е редактиран от bisval; 18-06-16 в 11:43.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #724

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Колебая се между тези двата:
    1) Хіаоmі rеdmі nоtе 3 pro
    2) АЅUЅZеnFоnе Мах ZС550КL (този само с 8 и 16 rom ли се предлага)

    Гледам, че има и един по-нов Asus Zenfone Max ZС550КL от май 2016 с подобрено видео и процесор обаче дали може да се поръча отнякъде или е още рано, че нещо не го намирам?

    За този става въпрос: http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_zc550kl_(2016)-8111.php
    Бюджета е до към 350 максимум като сигурно ще го поръчвам. Основните ми изисквания са: добра батерия, дисплей 5.5 инча, RAM поне 2гб пък другото колкото повече толкова повече. От всички които съм гледал сведох избора си до горните два. Ако някои може да предложи нещо със същите или по-добри параметри съм отворен към предложения, защото аз не успях да открия. Има значение и марката все пак не ми се ще да е някаква тотално неизвестна.

  6. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #725

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Xiaomi Redmi Note 3 3GB/32GB Dual SIM Silver | xiaomi-mi.com
    Ако става въпрос за този модел, аз бих избрал точно него. Метален кейс, Full HD дисплей.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #726

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    за него става въпрос, само че мен марката ме притеснява дето си е китайска иначе като параметри е 6.
    Доста хора ме убеждават, че тази марка държи на качеството, но все пак остават някакви съмнения в мен понеже до сега с каквото китайско съм се сблъсквал не съм оставал доволен.

    Въпросният Асус го открих тук: Asus Zenfone Max 32 GB Black | Buy Asus Zenfone Max Mobile Phone Online at Best Price in India | Flipkart.com

    това индийски сайт ли е и има ли го на друго място?
    Този пост е редактиран от tihogr; 19-06-16 в 17:12.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #727

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От две години съм с Xiaomi и съм доволен. Няма проблем с хардуера, нито с софтуерната поддръжка.Попрочети за MIUI и ще разбереш защо има модификации за други марки телефони.Асусите не се славят с хубави дисплеи.
    Aleksandars одобрява това.

  10. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #728

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    "Нови" говоря за Андроид 5 и 6 , до 4.4 можеше да сложиш например папката с картите на навигацията на допълнителната карта и само приложението да инсталираш на вътрешната и да си работи. Вътрешна памет е вградената в телефона , външна (допълнителна) е микро SD картата , която се слага в слота.
    А за Adoptable storage при 6 ще кажеш ли нещо? Или там разлика с 5 няма?

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #729

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ulefone Power - смартфон с много функции и 6050 mAh батерия на склад в Европа


    Ulefone Power с по-ниска цена и на склад в Европа. Доставката е за по-малко от седмица и няма да се занимавате с допълнителни такси и митници.
    6050 mAh батерия, 8 ядрен процесор, 3 GB RAM, Sony камера и Gorilla Glass 3 стъкло за $150
    Повече информация за Ulefone Power в SetCombG.com

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #730

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Някой има ли преки впечатления от Ulefone Power и Bluboo Xtouch - трябва ми стабилен и безпроблемен телефон с що-годе прилични характеристики (тия модели примерно отговарят "на хартия") - най-важното - безпроблемна ежедневна употреба със стоковия РОМ - за жена е , не ми се занимава с флашвания , смяна на РОМ-ове и т.н. - вадя от кутията и ползвам ? Добрият обхват и безпроблемното провеждане на разговори също е задължително може да се каже .

  13. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #731

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    ...за жена е , не ми се занимава с флашвания , смяна на РОМ-ове и т.н. - вадя от кутията и ползвам ? Добрият обхват и безпроблемното провеждане на разговори също е задължително може да се каже .
    Ако не е чак такъв върл фен на Андроид, за жена винаги препоръчвам Windows-телефон
    MICROSOFT LUMIA 532 DS BLACK - Технoмаркет - онлайн магазин
    или новия модел с Win10
    http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM...WHITE/p/574563

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #732

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А не , мерси - тъкмо свикна с Андроид-а , сега нямам нерви за ново обучение , пък и миналата година имах сблъсък с една нокия 9 стотин и нещо - малко дърт модел , ма уж върхов и останах в тих потрес от Уйндоус-а ... Сегашния вариант може и да е по-добре ама ...абе дърт съм вече за бета тестер .
    Търси се нещо с прилична "железария" за до 250-300лв да смени едно бъгаво ЛГ Л7 . Горните ми харесаха като дизайн-желязо , но не знам как са като софтуер - не ми се занимава с префлашвания . За Bluboo Xtouch май намерих едно не много ласкаво ревю и отпада - май повече се търси мнение за телефоните на Ulefone - Power, Vienna и Paris.
    podredko одобрява това.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #733

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    взех Paris на жената преди няколко месеца, отзивите са крайно положителни

    out-of-the-box готов за всичко, безпроблемни OTA ъпдейти (досега един), издръжлива батерия (въпреки усилията на един 3-годишен фен на филмчетата на фаталитата на Mortal Kombat 10 ), доста прилични снимки, 4G (доколкото може да се каже това за качеството на покритието на ментел във Варна ...)

    и да не забравяме външния вид - приятно заоблен като за женски вкус, а ако го вземеш с калъфчето за модела с прозорчето, получаваш много тузарски вид с появяващия се часовник при затваряне...)
    svetlio1 одобрява това.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #734

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    ПП - Да ви върна към една тема с предвиждания от началото на годината.

    RIP LG....

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #735

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Това може да е някаква реорганизация или като е модерно да се нарича --> оптимизация на персонала.Примерно офиса във Букурещ да управлява дистрибуцията във България. LG винаги ще бъде в този бизнес .Ако не прави смартфони,ще прави дисплеи за тях. Те всяка година влагат милиарди в развойна дейност.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 167 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе