Страница 50 от 167 ПърваПърва ... 40484950515260100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #736

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    А не , мерси - тъкмо свикна с Андроид-а , сега нямам нерви за ново обучение , пък и миналата година имах сблъсък с една нокия 9 стотин и нещо - малко дърт модел , ма уж върхов и останах в тих потрес от Уйндоус-а ... Сегашния вариант може и да е по-добре ама ...абе дърт съм вече за бета тестер .
    Търси се нещо с прилична "железария" за до 250-300лв да смени едно бъгаво ЛГ Л7 . Горните ми харесаха като дизайн-желязо , но не знам как са като софтуер - не ми се занимава с префлашвания . За Bluboo Xtouch май намерих едно не много ласкаво ревю и отпада - май повече се търси мнение за телефоните на Ulefone - Power, Vienna и Paris.
    Виж и Cubot X17. ВЗех такъв на дъщеря ми и е много доволна, никакви префлашвания - софтуера си му е супер, а и го имаше в европейския склад. Пристигна за 5 дни.

    P.s. Има го още в европейския склад. 144$ е и доставка 6,40$ до БГ. Има заден протектор и два предни /единия си е залепен направо върху дисплея/ в комплекта. Много е тънък и е с много добър дисплей!
    http://www.gearbest.com/cell-phones/...824.html?wid=3
    Този пост е редактиран от tony34al; 23-06-16 в 15:37.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #737

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    взех Paris на жената...
    От 16ГБ, колко са отделени за ОС и от 2ГБ РАМ след студен старт, колко свободни остават?

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #738

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    от 16 свободни за ползване са 11 гиги, а за рама имам някакви спомени за около 700

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #739

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Значи се ядва (за жена ).
    Набързо прехвърлих 2-3 клипа и забелязах голям недостатък, а именно софтуерните бутони са невидими. Нито светят, нито са очертани. Ревюиращия през цялото време натискаше минимум по два-три пъти, докато нацели точното място, за да приеме командата. Наистина ли са невидими? И има ли ЛЕД индикация за пропуснати обаждания, смс и зареждане?

    @Тони, при Кубот-а Х17 как стои въпроса с РОМ и РАМ?
    Този пост е редактиран от gnf; 23-06-16 в 22:35.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #740

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Нямат индикация софт. бутони , аз май все повече се насочвам към Виена-та - там поне са очертани , малко по-голям е и от всичко , дето изгледах не показаха съществен недостатък . В едно от ревютата откриха 2бр. троянци ... За него също предлагат готиния калъф с аналогов часовник ... абе на 80% съм го взел

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #741

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    gnf,
    При Cubot X17 пише, че на разположение са 11,92Гб. А РАМ-а се движи м/у 28-35% заети от 3Гб.

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #742

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Нямат индикация софт. бутони , аз май все повече се насочвам към Виена-та - там поне са очертани , малко по-голям е и от всичко , дето изгледах не показаха съществен недостатък . В едно от ревютата откриха 2бр. троянци ... За него също предлагат готиния калъф с аналогов часовник ... абе на 80% съм го взел
    Не знам, какво негативно ревю се прочел, но аз преди време много сериозно се бях навил за Bluboo Xtouch (много ми харесва, пускаха го го 7-8м. височина, мятаха го, като камък и нищо му няма, с прилични х-ки е подплатена с красива визия). Само размерите му ме отказаха, почти колкото 5,5" телефон са. Сега щото сме с 4,7" и не искаме по-голям, но лекинко подозирам, че мога да я "излъжа" за 5", като Парис-а например. Аха, аха да го поръчам тази вечер ама това с бутоните май ще ме откаже изцяло. При мен едно от задължителните условия е музиката да излиза от долната страна на телефона, а не от гърба. А подобни (дамски/красиви) телефони с прилични характеристики на евтини цени трудно се намират .

    @Тони, благодаря за информацията.
    Този пост е редактиран от gnf; 24-06-16 в 09:27.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #743

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Cubot-a не те ли задоволява? Гледам, че отговаря на повечето ти изисквания - 5', дамска визия, тънък, бутоните му се виждат, има всякаква индикация на home-бутона....

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #744

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    няма как андроид 5 или 6 да заема по-малко от 1 гига рам
    аз на никой не съм видял по-малко от 1,1 заети, при това след насилствено спиране на какво ли не

    освен това ролята на рам-а силно се надценява, като не се обръща внимание на скоростта на отделното ядро

    далеч по-добре е 4*2 отколкото 8*1
    не съм тествал Paris-a на тежки приложения като например... Mortal Kombat 10, Asphalt 8, Team Viewer или нещо от рода, но детайлните резултати на Антуту показват едно - ежедневните фейсшит, ютюб и мейли летят на всеки таралясник

    друго важно - видеокартата е еднаква, но в единия случай обслужва 1080 дисплей, а в другия - само 720
    визуално разликата е трудно забележима, но като производителност (кадри в секунда) ще е фрапираща

    не забравяйте и друго - малко са браузърите, които позволяват user-friendly работа с няколко таба, т.е. отново нямаме реално натоварване на рам-а

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #745

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Cubot-a не те ли задоволява? Гледам, че отговаря на повечето ти изисквания - 5', дамска визия, тънък, бутоните му се виждат, има всякаква индикация на home-бутона....
    Харесва ми, но както споменах, държа много говорителя/ите да са от долната страна, а не на гърба. Може да звучи много тъпо, но като че ли компромис с това не мога да направя. Бих преглътнал невидимите софтуерни бутони (ама аз, за нея не знам ), макар че на една от снимките забелязах, че има 2 мънички точици, които указват мястото им. Както се каза, има хора всякакви и всеки луд с номера си .

  13. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #746

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Тези дамски телефони да не ги срещам в пътя си повече. Взех на гаджето един който е 4.8инча и 5мм тънък. Дефектира му дисплея на 5тия месец...

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #747

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    @Светльо, виж какво открих - Kingzone K2. С промокод KIMOVIL200 излиза 145$. Само остава довечера да изгледам видео ревюта, за да реша, какво да правя .

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #748

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ulefone U007 - бюджетен смартфон с Android 6 и Sony IMX149 Exmor камера



    Ulefone U007 е отличен избор за всички, които търсят максимално евтин смартфон с цена до 100 лева.
    Освен цената, другите привлекателни черти на смартфона са качествената за този клас Sony IMX149 Exmor камера, Android 6 Marshmallow и елегантния дизайн.
    Вижте повече в SetCombG.com
    Актуална цена и наличности на Ulefone U007

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #749

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    @Светльо, виж какво открих - Kingzone K2. С промокод KIMOVIL200 излиза 145$. Само остава довечера да изгледам видео ревюта, за да реша, какво да правя .
    Ще го погледна . Между другото току-що пристигна Алкател-а поръчан от племенника (за майка му) от Тини дийл - уж го поръча от европейски склад , а дойде от Китай за 18 дни с +15-16лв такси директно ва пощенската станция . На първо четене - перфектен - малко ръбат , прилича доста на старите Сони-та , но за 10 мин. бъзикане без SIM карта останах с чудесни впечатления , че и снимката вътре в леко затъмнен офис изглежда много добре ...
    Alcatel Flash 2 Dual SIM 13MP Samsung CAM Android 6.0 OTA 4G Phone P05-FLASH2-T1-DE - TinyDeal

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #750

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    @Светльо, какво направи, поръча ли нещо? Аз се замислям сериозно за Leagoo Elite 1. Навсякъде много го хвалят в категорията смартфони до 200$, но пък масово го критикуват за слабата батерия (2400mAh) и затова още не съм го поръчал. Макар че в това ревю (написана в края на Януари, доста след излизането му на пазара) батерията е изтъкната, като предимство .
    Между другото някой има ли преки впечатления от въпросния телефон?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе