Страница 99 от 167 ПърваПърва ... 4989979899100101109149 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,471 до 1,485 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #1471

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За проба добавих в количката си телефони на стойност 99.99$ - един от China warehouse и един от HK-2 warehouse и за двата за методите на доставка ми излиза почти еднакво(като от HK-2 warehouse EU EXpress e 20.28$ - с 2$ по-малко):


    Дотук добре, ако изберем доставка чрез пощите ще платим 20% ДДС и поне 12 лв за услуга на БГ пощи или общо поне 45 лв, ако изберем EU EXpress ще платим 22$ към 37лв за доставката - т.е. за стоки при такава и по-висока стойност доставянето излиза по-евтино с EU EXpress.

    Но защо забелязвам при
    EU EXpress като условие Please provide English address&city
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg t.jpg‎ (56.5 KB, 860 Прегледи)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    124
    #1472

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Телефон от тинидийл чрез швейцарски пощи - доставен без да мине митница.
    Телефон от гиърбест чрез австрийски пощи с опция еудирект - мина през митница.
    Иначе ми допадна това че отношенията с митницата ги уредих по интернет и после в пощата в моя град си платих таксите при получаването на пакета.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #1473

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Е то остава и през митница да мине тоя Axon, 237$ с Eu Express + 20% + такси за пощата - въпроса е за къф чеп изобщо да се плаща това Euexpress като не е и експресно?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    27
    #1474

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от bambam2k Виж публикацията
    Според мен има достойни конкуренти, една таква алтернатива е LeEco x722 по малко пари и по малко екстри, вие как мислите

    https://www.gsmarena.com/compare.php...&idPhone2=8067

    Аз не посмях да си го взема заради липсата на custom roms от XDA, а и не се очакват такива

    А за аксона който чакам и аз съм така с пратката не мога да я проследя а е пратена на 23 ноември

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1475

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Oukitel C8 - евтин, но модерен смартфон с 18:9 дисплей

    Oukitel C8 е отличен бюджетен избор за смартфон.
    Цената му е под 200 лева, а осигурява всичко необходимо за комфортна ежедневна работа. Той има много удобни за работа размери, благодарение на 18:9 дисплея си и се предлага в широка гама от цветове.
    Прочетете превю на Oukitel C8 в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1476

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Хмм, изневиделица хлапето се обади, че е строшило телефона си...

    Трябваше да реагирам бързо с надеждата да му купя и да получа нов преди Коледа.
    Заръчах това:
    https://www.tinydeal.com/leeco-le-x6...-p-167686.html

    От склад в Европа.
    Някой има ли скорошни наблюдения от Тинидийл? Каква е вероятността да го получа преди 22.12?
    И странно - хем е от Европа, хем безплатна доставка - нямаше опции за платена, по-бърза?
    И последно - нещо шантаво има в Тинидил - шипинг адреса го взима само от ПейПал, не от адресната книга в магазина - що така?

    И последно - ако някой е поръчвал скоро от ЕУ склад на Тинидийл - в пощата или с куриер на адреса да го очаквам, че дадох служебния адрес...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #1477

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    DHL на адрес. Акопоръчаш събота или неделя пратката е при теб следващия понеделник или вторник - 6-7 работни дни.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1478

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Брех... DHL без доплащане?

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1479

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Не е без доплащане. Имат го в китайски склад за 120$, а на други места се намира и за около 110$. Тинидийл слага доставката в крайната цена на телефона, когато е от евро склада им и затова няма допълнителна цена за доставка.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1480

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    аха, ясно.
    Съвсем като стария ще му е
    Той беше с Leeco 1S, няма съществени разлики с тоя, който поръчах...
    Щеше ми се X722 с 820 да му заръчам, но... нямаше на склад в Европа. Изброен е, но като влезеш в продукта предлага само от Китай...

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1481

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Oukitel MIX 2 - топ смартфон с минимални рамки, 6GB RAM, голяма батерия и 16MPx двойна камера

    Oukitel MIX 2 е красив смартфон със стъклен корпус и мощен хардуер.
    Той има 18:9 дисплей с висока резолюция, 6GB RAM, 64GB вградена флаш памет, камери с висока резолюция и голяма батерия с поддръжка на бързо зареждане.
    Прочетете превю на Oukitel MIX 2 в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1482

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Този пост е редактиран от cable; 06-12-17 в 11:02.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #1483

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте!
    Нова съм в този форум, но съм впечатлена от ревютата и коментарите, които правите и затова ще се обърна към вас за съвет.
    Отдавна съм фен на китайските марки телефони - у нас се изредиха CUBOT P9, X6, 2 броя X9, OUKITEL K6000 PRO, а ползваме и един Lenovo A6000 закупен от бг оператор и мога да кажа, че той се държи най-зле от всички други. Всички китайчета са поръчвани от TinyDeal и само единият мина през митница
    Аз лично съм с CUBOT X9 от около 3 години и не съм имала никакви проблеми. Единствено батерията издъхна на първата година, поръчах си нова и вече нямам грижи. Явно е била от залежалите по складовете батерии.
    Както и да е, сега се оглеждам за нов телефон, защото този мисля да го предам на дъщеря ми и защото не поддържа 4G. Спрях се на следните модели в ценови клас до към 350-400лв:

    - UMIDIGI S2 PRO (който надхвърля бюджета ми, но си струва да се обмисли)
    - ULEFONE T1 (само по-малката батерия ме притеснява)
    - VKworld S8 (тук се колебая заради по-ниската честота на процесора 1,5 GHz, спрямо другите на 2,6 GHz, но тъй като аз не играя игри, особено пък от тежките, това едва ли ще ми е проблем; доста по-тежък е - 281 гр. и няма червен цвят )
    - Vernee Mix 2 (този ми е малко ръбест за вкуса, доста син, но иначе бива)

    Чудя се има ли смисъл да се замислям за Xiaomi Redmi Note 4x Pro или някой от моделите на LeEco, тъй като те се предлагат само с Андроид 6, доколкото успях да се ориентирам и вече са една голяма крачка назад, спрямо другите.
    Заглеждам и един OUKITEL K8000, но не е нещо кой знае какво, освен батерията му. Всъщност тук май не видях ревю за него.

    И така, ако може да ме насочите на коя марка да заложа, откъде мога да очаквам неприятни изненади като например да няма бг меню или нещо от сорта, което изпускам.
    А също и ако знаете за предстоящи промоции сега по Коледа или някакви купони за някой от моделите, ще съм благодарна за идеите.
    През GearBest не съм поръчвала, но не всички модели ги има в TinyDeal и може би ще се наложи. Ако има някакви тънкости за този сайт, къде да ги търся?

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1484

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За китайските използвам сайта който по-горе дадох.За Вашия случай избрах цена до 220 eu и са подредени по оценки така.Като си харесаш някой го отваряш и там има цени на различни места,избираш най-ниската или най-сигурната според теб.За жена nubia z17 mini ми се струва.Ако аз избирах бих избрал zuk z2pro,заради AMOLED дисплея и не само...,ама не всеки го интересува.
    https://www.kimovil.com/en/compare-smartphones/f_max_d+eurPrice.220

    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-nubia-z17-mini

    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zuk-z2-pro
    Този пост е редактиран от cable; 07-12-17 в 15:23.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1485

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Iv4i Pro версията XIaomi е с Mediatek процесор което е по-зле от обикновената версия на Редми Ноут. Съветвам те нея да си вземеш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе