Страница 59 от 167 ПърваПърва ... 949575859606169109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #871

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от poli93 Виж публикацията
    Разглеждах и Huawei P9 Lite и двата модела Meizu, които ми предложихте...истината е, че до някъде съм със смесени чувства специално за тези 2 марки(на параметри звучат много добре спрямо цената си, но дали наистина са така сполучливи)...
    Huawei-я мога да го взема на може би най-ниска цена от всички коментирани, но в магазините ме питат дали наистина съм сигурна...защо не взема да разгледам и други модели...А конкретно този телефон ли не ме съветвате да купувам от емаг или като цяло да преустановя вариантите си за покупка на телефон от там

    И може би да добавя още един модел...Lenovo Vibe S1... 3ГБ Рам...впечатления?
    Мейзу препоръчах,защото имам m2 mini и знам как се държи телефона - а именно не забива и не лагва,независимо с какво го товариш,имат собствена разработка на ОС,базирана на Андроид - Флейм,с която няма да имаш никакви проблеми - тегли се и се инсталира всичко от гугъл плей без проблем.
    Емаг избягваш заради гаранцията,дано не се налага да я ползваш де.
    За другото,което си питала не мога да дам мнение.

  2.  
     
  3. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #872

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    P9 lite е чудесен телефон и като съотношение цена/качество, и на външен вид - жена ми е с такъв. Пръстовият датчик на гърба е много удобен - моят е отпред и не ми е толкова удобно отключването.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #873

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Интересен модел на Oukitel - U15 Pro за 119$ ...

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #874

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Супер оферти за Xiaomi Redmi 3S и Yotaphone 2 по време на Halloween промоцията


    Неизменно, наближи ли голям световен празник и китайските онлайн магазини пускат интересни промоции. Интересни и като предлагани продукти, и разбира се като цени.
    В момента, най-добрите оферти са за Xiaomi Redmi 3S 3GB RAM / 32GB ROM за $130 и жестокият Yotaphone 2 само за $140.
    Вижте повече в SetCombG.com

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #875

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За Xiaomi Redmi 3S 3GB RAM / 32GB ROM имайте 1 на ум преди да поръчате.
    Извадки от Андроид форума:
    Този телефон има един сериозен бъг, губи постоянно 3g и мобилни данни. В англоезичните и руските форуми има хиляди оплаквания, може да потърсите. Решение на проблема няма а и Xiaomi не дават отговор дали проблема е софтуерен или хардуерен
    И аз не разбрах от къде идва тоз проблем, много е неприятно и изнервящо да!
    Проблема е че като му зададеш 3g и по някое време минава на 2g и си остава там. Няма и нет така.Всъщност казват че като се ползва с две сим няма проблем. Но с една сим и карта памет увисва на 2g.Сега сложихме една стара неработеща карта за втора и ще видя как ще се държи.
    btw, сменях сим карти и , досега едната е за данни другата за разговори и така е в настройките. Но за момент едната не беше определена дали еза обаждания или нет и заби. Да не би бъгът с интернета да е когато не е избрано от менюто сим картата за какво се ползва? Като го цъкнах за разговори и мобилния нет текна

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #876

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    интересно дали се дъни така и под 4G...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #877

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И аз съм разочарован от Xiaomi.Явно се копират големите и бълват доста модели без да ги изпипват.Имат една флагманска серия MI която си я обгрижват софтуерно две години и надолу е кажи речи ширпотреба.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #878

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Когато пристигне моя 3S ще видим как е - дано няма проблеми, че ще ме яд, че не взех ZTE Nubia Z7 MAX ...

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #879

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    аз съм с Note 2 и нямам никакви забележки от каквото и да било естество

    ааа, не, грешка, сетих се

    widget-ът ми за времето е сдал багажа

    установих го случайно, защото не го ползвам и го бях спрял, но през лятото говорихме на тази тема с едни хора и го пуснах, но не работеше
    в самото начало беше наред...

    всичко друго си ми е 6

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #880

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Хмм, много интересно това за 3S.
    Има си 900MHz (този в GearBest), единственият вариант за подобни прояви е да е версия само с 2100MHz. Тогава би губил 3G мрежата.
    Това зависи от фирмуер... склонен съм да си мисля, че оплакванията са за апарати, които са купувани от търговец, който е сложил фирмуер без поддръжка на 900MHz...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #881

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз да кажа и моята сага с MI 3 след последната актуализация на ОС, която дойде по ОТА през една хубава нощ, въпреки че бях забранил автоъпдейтите, изчезнаха нотификациите.Питах къде ли не, пуснах репорт до Xiaomi и нищо- нито отговор, нито пратиха пач да си оправят проблема близо половин година.Междувременно на дисплея му се случи случка и вместо да давам 250 лв. за нов, си взех ZTE-то на тия пари.И за да не бъда офтопик, новата Нубия не изглежда никак зле и е много добро предложение за тези пари https://youtu.be/Be43kFD2BfI
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 12-10-16 в 06:33.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #882

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ново дизайнерско предложение от Leagoo - Venture 1. Прилични характеристики, много красива визия с гръб от естествена кожа с 3 разцветки - кафяво, червено и черно и дисплей защитен от Corning Gorilla Glass 4. За сметка на красотата са завишени габаритите му, най-вече теглото и дебелината. Телефонът има 2 версии, 3ГБ РАМ с 16ГБ РОМ и 32ГБ РОМ.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #883

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    .И за да не бъда офтопик, новата Нубия не изглежда никак зле и е много добро предложение за тези пари https://youtu.be/Be43kFD2BfI
    Бре, много добре и като изглед и като "жИлязо" - става ми фаворит за подмяна на мойто дърто S4mini , крайно време му е за смяна .

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    7
    #884

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Ново дизайнерско предложение от Leagoo - Venture 1. Прилични характеристики, много красива визия с гръб от естествена кожа с 3 разцветки - кафяво, червено и черно и дисплей защитен от Corning Gorilla Glass 4. За сметка на красотата са завишени габаритите му, най-вече теглото и дебелината. Телефонът има 2 версии, 3ГБ РАМ с 16ГБ РОМ и 32ГБ РОМ.

    Онзи ден бях попитал конкретно за моделът M5, но нямаше отговори, предполагам, че във форума няма някой, който има преки впечатления.
    В този случай, какво можете да кажете за производителя ? Устройствата му дефектират ли софтуерно и хардуерно често ?

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #885

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Съпругата ми има Leagoo Elite 1. Писал съм малко по-назад в темата преки впечатления от телефона. В момента знам само, че батерията пада бързо особено, когато си джитка в нета и играе някакви леки игри.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе