Страница 88 от 167 ПърваПърва ... 3878868788899098138 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,306 до 1,320 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1306

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    То това е най-важното - сглобка/материали, батерия, камера и ъпдейти. На хартия Vernee MIX 2 идеално ме устройва и като нищо ще "скоча" на един .
    Ктм сглобката и материалите нямам никакви забележки. Много добре направен, с изчистен дизан, само е малко тежичък.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1307

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    То това е най-важното - сглобка/материали, батерия, камера и ъпдейти. На хартия Vernee MIX 2 идеално ме устройва и като нищо ще "скоча" на един .
    https://www.gearbest.com/promotion-1...cial-1617.html
    Тук трябва да стане скоро $160.

    Ето и описание на предстоящите 11.11 промоции в GB

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1308

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Точно там гледам е аз и ще скачам на 160$ ...
    Двуомях се между него и Mi 5S ... За Mi 6 вече бих го взел само от тукашен търговец с гаранция ама при разлика в цената от 300-400лв няма как да стане.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    100
    #1309

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Kod мерси за гида повечето работи не ги знаех Иначе аз май ще се преорентирам към LeEco Le Pro 3 Elite x722. По-добър ми се вижда от Vernee Mix 2 въпреки разликите във външния вид. Даже гледам, че има оферта във GearBest за 136 евро и се чудя дали да чакам още или да нападам, че само 133 бройки са останали.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1310

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Уф... Светльо... Не знам.
    И 5s камо ли 6 за мен звучат много по-сериозно от Верни Микса ако се заемеш да пооправиш скапания им ОС.
    Ако скокне някоя 6ка под $300...
    Макар че... Аз засмуках G6 за под 600лв,не знам вече дали $300 са малко.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1311

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Нещо не ми се вярва за 300$ - то доскоро вървяха по 419$ (Mi6) ... виж за Mi 5s ако слезе на 200$ и надолу изобщо няма да се замислям .
    На сина Redmi-то 2-ра година ще прави - идеално си е и ОС-а не виждам нещо неудобно да има - даже неща като 2-ри профил вече и в новите версии на Андроид-а гледам ги слагат.
    Не ми се дават повече от 400лв - аз големи изисквания нямам и нямам кой знае какви предпочитания за марки (е, ще ми липсват някои неща дето съм свикнал при Самсунг-а) - екран, батерия, външен вид и камера - повечето китайци отговарят на първите, само при камерите се дънят .

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1312

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Mi6 имаше за 339... Няма да се учудя да се появят бройки близо до 300 този месец.
    svetlio1 одобрява това.

  10. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1313

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не ми се дават повече от 400лв - аз големи изисквания нямам и нямам кой знае какви предпочитания за марки (е, ще ми липсват някои неща дето съм свикнал при Самсунг-а) - екран, батерия, външен вид и камера - повечето китайци отговарят на първите, само при камерите се дънят .
    Допреди седмица от Гиърбест с код за намаление ZTE Axon 7 можеше да се вземе за 230$ + 18$ за доставка без митници щеше да получиш всичко, което искаш от телефона. Само батерията не е с много голям капацитет, но в ревюта му даваха малко над 7 часа светнат екран и при тази резолюция и АМОЛЕД дисплей е доста прилично. А за аудио способностите могат да му завиждат доста флагмани сред реномираните марки. Според мен има един съществен недостатък и това е, че навигационните му бутони не са осветени. Сега е на 265$.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1314

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Гледал съм ги няколко пъти ZTE - повече Nubia моделите и наистина изглеждат добри предложения, но пък точно батериите им са по-малки от аналогичните на други марки ..., а с тоя 5.5" и голяма резолюция леко ме съмняват тия ревюта - виж Галакси-тата са с почти същите и не е много добре положението с издържливостта ми в последно време - племенниците са с S6/7edge и не могат да изкарат цял ден - при мен сигурно и до 3 ще стига понякога ама ...
    То няма гаранция, че по-голямата батерия ще държи повече - въпрос на оптимизация ама ...
    Ще се оглеждам тия дни - дано изскочи нещо интересно - бях загледал и Moto Z2 от нашенските оператори ама нещо дизайна не ме кефи , иначе са интересни особено в комплект с някои от модовете .

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1315

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От китайските телефони съм вземал доста(не само за мен) и то преди няколко години,когато повечето гледаха на тях като на....Тогава даже повечето фирми бяха непознати като имена.Сега вече топ фирмите са над 10.Впечатлението ми е ,че за надежност не се отличават от другите(дори и неизвестните бойци).Имат проблем от време на време с батериите,но като се поръча нова са по-добре което ме кара да мисля,че понякога ги пращат със стари батерии(доколкото знам литиево йонните стареят).Като гледам цените като че ли от по-известните фирми HUAWEI не са с голяма разлика,докато MEIZU,LENOVO и XIAOMI са с доста по-добри цени в Китай.За характеристиките...тези които са по-малко познати се мъчат да направят топ цени и разбира се трябват икономии.Ето напр. сравненир на 4 телефона от по-неизвестни фирми с по-модерен дизайн-BlubooS8,DoogeeMix,MeiigooS8,VerneeMix2.Най-голяма оценка на цена/качество са сложили на DoogeeMix,може би най -вече заради цената,AMOLED дисплея и камерата(двойна с 4k видео.Дисплея добре,но както се вижда в ревюто на gsm arena камерата не е това което се очаква.Та аз ако си купувах бих заложил на по-известните телефончета на MEIZU и LENOVO(ZUK),линкове към които дадох по-горе.А иначе ако не купуваш от веригите цените при другите търговци на SAMSUNG са доста надолу,можеш да си поискаш запечатан телефон правен за европейския пазар-примерS7-765лв.,S8-1019 лв. към момента или по-евтиния с новия дизайн LGQ6-445 лв.(който ще се доближи до SA A5 2018 без AMOLED дисплея:
    https://www.kimovil.com/en/compare/b...8,vernee-mix-2
    https://translate.google.bg/translat...hp&prev=search
    https://www.pazaruvaj.com/mobilni-te...0f-p363444589/
    https://www.pazaruvaj.com/mobilni-te...0f-p330638803/
    https://www.pazaruvaj.com/mobilni-te...0n-p382822669/

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1316

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Допреди седмица от Гиърбест с код за намаление ZTE Axon 7 можеше да се вземе за 230$ + 18$ за доставка без митници щеше да получиш всичко, което искаш от телефона. Само батерията не е с много голям капацитет, но в ревюта му даваха малко над 7 часа светнат екран и при тази резолюция и АМОЛЕД дисплей е доста прилично. А за аудио способностите могат да му завиждат доста флагмани сред реномираните марки. Според мен има един съществен недостатък и това е, че навигационните му бутони не са осветени. Сега е на 265$.
    Има код за намаление - аз онзи ден си го поръчах, излезе 248$. Не виждам нищо друго за 400лв, което даже да се доближава до това.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1317

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да, но беше лимитиран до 500бр. (zteaxon7). Пробвах преди да пиша предното мнение и ми излезе, че не е активен.
    Сега ако ми трябваше телефон щях да го взема веднага дори със споменатия недостатък, защото цената е супер изгодна и наистина няма аналог до 400-450лв. и сходни параметри. Но пролетта вървеше към 350$.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1318

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Да, но беше лимитиран до 500бр. (zteaxon7). Пробвах преди да пиша предното мнение и ми излезе, че не е активен.
    Сега ако ми трябваше телефон щях да го взема веднага дори със споменатия недостатък, защото цената е супер изгодна и наистина няма аналог до 400-450лв. и сходни параметри. Но пролетта вървеше към 350$.
    Има за 9% - GBMBP. Проверих, все още е активен, но не знам до кога.
    Този пост е редактиран от tony34al; 31-10-17 в 22:33.

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1319

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Това са още някои с AMOLED дисплей,подобни качества на AXON7 и цени:
    https://www.kimovil.com/en/compare/m...n-7,zuk-z2-pro

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1320

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе