Страница 110 от 167 ПърваПърва ... 60100108109110111112120160 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,636 до 1,650 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1636

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Kod, от видеото става ясно, че телефона е със процесор Snapdragon 660.Кое е вярното?
    Pro модела е със 660.
    Elephone U е с P23
    VLADO 66 одобрява това.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1637

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Zhiyun Smooth-Q - електронен стабилизатор за смартфони


    Zhiyun Smooth-Q се калибрира автоматично при включване
    3-осната стабилизация работи отлично и осигурява стабилна картина и при сериозни сътресения като бягане, каране на колело. Моторите на стабилизатора работят напълно безшумно и са много бързи.

    Zhiyun Smooth-Q е един от най-добрите електронни стабилизатори за смартфони, които ще намерите на пазара. За умерена цена, той предлага много екстри - възможност за хоризонтално / вертикално заснемане, яка батерия, осигуряваща 12 часа филмиране, богат набор от контроли.
    Задължителен аксесоар за всеки запален влогър и не само - страхотно е да имаш възможност да заснемаш плавни, професионални видеота, независимо дали за публика или за забавление в семейството.


    Прочетете превю на електронен стабилизатор за смартфони Zhiyun Smooth-Q в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    13
    #1638

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте!
    Имам сложната задача да избера нов смартфон. В момента със Xiaomi Redmi Note 4 (3/64 GB), купен преди 13 месеца от български сайт с 2 години гаранция. Добър е, но се оказа с 10-ядрен Медиатек и китайски ром, което му "гарантира" липсата на каквито и да било ъпдейти - версията му е същата (8.0.5.0.0) MIUI Global 8.0., с която го купих и не намира никакви ъпдейти. Питах продавача що така се получава, не знаели, а и нямат ангажимент към софтуера... От няколко седмици има растящо жълтеникаво петно, по-скоро като лента в дясната страна, където са бутоните, вече е около 4 см дълга и 7-8 мм широка - можело да се направи нещо, но за 30 дни, колкото е по условията на гаранцията.
    Казах горното, за да обоснова отказа си от евтините модели на Xiaomi.

    На въпроса - търся телефон, отговарящ на:
    - бюджет до около 650 лв от български магазин, но не през оператор
    - достатъчно добра камера, която да се ползва основно за снимане на документи на стайно осветление (тук Redmi Note 4 е доста зле)
    - издържлива батерия - не е важен капацитетът като номинал, а колко време изкарва с едно зареждане
    - не ми пука как браузва, нямам и ФБ - много рядко ще се ползва за интернет, за целта има лаптопи
    - ще се ползва често за пешеходна навигация, което изисква висока скорост на работа
    - задължително меню на български

    Като цяло, засега съм ориентиран към 2 модела на Huawei - Honor 9 и Mate 10 Lite, но не бих отказал и друг модел в описаната рамка, стига да се ъпдейтва. Моля, не ми предлагайте модели на Samsung.

    Благодаря за вниманието!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1639

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Хуавей не се славят с ъпдейти или ако го правят е рядко и не за всички модели, затова пък софтуера им бачка безотказно.Хонора е по добрия телефон откъм камери и някои други неща.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    13
    #1640

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Благодаря за мнението! Но би ли уточнил " и някои други неща"?

    П.П. За серията Honor четох, че гарантирано и приоритетно ще получи Орео.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1641

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Дисрлей и процесор, но това не ти е приоритет.Мейта съм го разцъквал и изглежда много добре.Бях се засилил към него, но ми направиха от оператора изгодно предложение за Xiaomi MI A 1 и взех него

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    13
    #1642

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да, MI A 1 е на добра цена, но камерата му, макар и двойна, "...снима като обикновена сапунерка за 199 лв..." - колегата ми имаше такъв, взе го още при появата от Китай, но много бързо го продаде.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1643

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ниска цена и добра камера са несъвместими понятия при телефоните за съжаление ...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1644

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Prada тук https://www.gsmarena.com/piccmp.php3...&idPhone3=8522 можеш да сравниш камерите на телефони при различни осветености.Линка е за Nokia 6. Може да сравняваш с тъй наречения шампион при камерите Google Pixel

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    13
    #1645

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    VLADO 66, поиграх си с линка, правил съм и друг път, но за напълно непрофесионалното ми мнение тия "чертички" и кръгчета нямат никаква стойност, защото показват лабораторни тестове. В реалността е съвсем различно.
    Почти всеки ден служебно ми се налага да снимам едно-друго с телефон и нямам предвид селфита или пейзажи, за последното си имам доволно добър DSLR, а стари документи и/или чертежи, което не е толкова лесно, колкото може би изглежда.
    Засега като че ли Honor 9 изглежда достатъчно добър, побирайки се безпроблемно в базовата рамка, но се надявам да получа отзив от ползвател, дано има такъв.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1646

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    >Prada,за сравняване на камери и фотоапарати най-добър доколкото знам от различни източници е този сайт:
    https://www.dxomark.com/category/mobile-reviews/
    Не знам защо не искаш SAMSUNG,ама най-близо до цената с добра камера е S7.Камерите на S7 и S7edge са еднакви.
    https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s7-edge-review/
    https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/galaxy-s7-single-32gb-g930f-p330638803/
    https://money.bg/gadgets/koi-sa-nay-...ampaign=footer

    Пък ако ти трябва наистина много защо не видиш и малък фотоапарат,напр.SONY WX350.Имам такъв почти нов и исках да го продам за да си купя нещо по-скъпо и нямаше интерес,така,че ще намериш подобен евтино:
    Sony Cyber-shot DSC-WX350 Review | PhotographyBLOG
    Този пост е редактиран от cable; 08-02-18 в 22:09.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    13
    #1647

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    cable, благодаря за мнението!
    Сайтове за сравнения има бол, ползата от тях е точно никаква - показват някакви резултати, които обаче са тествани при идеални условия, каквито в практиката няма къде да намеря.
    Не бих искал да бъда разбран неправилно, но не ми е лесно да снимам нужното ми. Т.нар. "сапунерки" като това Sony са много по-лош вариант от днешния ми телефон - имам точно 3 броя и са абсолютно непригодни за работа - без светкавица не се разчита половината сниман чертеж, със светкавица - 3/4... Огледалният ми Nikon снима прекрасно нужното ми, но пък е безкрайно неудобен за целта. Както се казва, всеки с дертовете си.
    На другия въпрос - достатъчно уреди от въпросната фирма съм купил, за да стигна до еднозначното заключение, че за мен този производител все едно не съществува.

    Търся коментар от ползвател на Honor 9 (най-вече) и/или на Mate 10 Lite, за да сподели преки впечатления от снимки и автономност при работа с пешеходна навигация (Here).

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1648

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Не е лошо да влезеш в Андроид форум.Там ще намериш нужната ти информация
    https://forum.androidbg.com/

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1649

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    >prada
    За SAMSUNG ти си решаваш,щом си имал проблеми,разбирам.Продавал съм преди години gsm -и тъй като тогава имаше внос от всякъде аSAMSUNG го внасяха с официална гаранция,произведени за Европа и запечатани(без добавяне на език идр. софтуер) беше най-надежният(заедно с Panasonic,който вече е надолу на този пазар).Сега не знам точно как са нещата, кой ги внася ,но гледам,че пак са запечатани и за Европа.
    Относно сайта и недоверието ти....Смяташ ли че някой тука ще може да ти даде точно мнение относно коя камера е по-добра.Колко gsm-а е ползвал всеки за да прави такива професионални сравнения?
    За фотоапаратите,скоро гледах доста компактния SONY alfa 5000 (APSC сензор,колкото на някои DSLR)на 700 лв и RX100(1'''сензор) на почти същата цена(в магазин). Сигурен съм,че ще правят в пъти по-добри снимки дори от google pixel2 и i phoneX.
    Но,това си е само мое мнение ,мнения много(колкото кажат,все различно може да е).
    И най-важното,успех с избора и ти да си доволен !
    .....п.с.
    За батериите виж тука....76/77часа rating.Сравни с другите.Мисля,че това не са добри стойности:

    https://www.gsmarena.com/compare.php...&idPhone2=8704
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 09-02-18 в 13:24.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1650

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аксон-а и той не е кой знае какво чудо на фотографията, но има опция да си нагласиш "светкавицата" с нужната сила на светене , така че да може да снимаш и макро качествено, но без да е "препечено" от силната светлина или мазньоч от недостатъчно осветяване...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе