Страница 111 от 167 ПърваПърва ... 61101109110111112113121161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,651 до 1,665 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1651

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    To gsm като чудо на фотографията го има само в рекламите.По напред в темата колегата diminished7th обясни някои неща,затова да не ги повтаряме,ама с малките сензори и евтина оптика(на първо място) толкова.Ето каква е разликата м/у APSC и 1/2,3'' сензор,който се използва в по-евтините фотоапарати,а gsm са със същия или по-малък.И колкото повече mpix на малък сензор по зле,защото големината на пиксела става много малка.Така,че над 12 mpix за малък сензор е безмислено(по-скоро лошо),освен за подвеждаща реклама!За оптика пък да не говорим:
    За Axon7 данните за сензора и големината на пиксела са:
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 09-02-18 в 14:32.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    13
    #1652

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    ..Смяташ ли че някой тука ще може да ти даде точно мнение относно коя камера е по-добра.Колко gsm-а е ползвал всеки за да прави такива професионални сравнения?...
    Не, разбира се, но никога не се знае откъде ще излезе полезна информация. В упоменатия форум съм задавал няколко пъти въпроси, но ми се отговаря на ниво, което е много над възможностите ми, а и никой не ще да "сведе" до разговорно ниво материала. Не ги упреквам. А тук някак се обяснява по-достъпно, та затова и питах.
    Проблемът е, че от 100 запитани поне 98 ще кажат, че моделът, който са купили е хем най-добрият на пазара, хем са го взели много изгодно. Е, аз съм от останалите до 100.
    Не ми е нужен телефон, с който ще правя снимки за изложба и не ми пука особено колко ще е цветния шум в тях, стига да са ясно заснетото. В крайна сметка става дума за работни файлове, от които се изисква четливост, но както и да е.
    Ще търся начин да видя на живо някъде Honor 9 и да пробвам снимки, защото не ми се купува нова котка в чувал.

    Благодаря за взелите отношение!

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1653

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    [QUOTE=Prada;861961]
    Проблемът е, че от 100 запитани поне 98 ще кажат, че моделът, който са купили е хем най-добрият на пазара, хем са го взели много изгодно. Е, аз съм от останалите до 100.

    Точно това исках да кажа.Дори тези които са напред с материала,като колегата който споменах по-горе не се наема да дава точни препоръки,защото как да е изпробвал толкова модели....?
    .......
    За да се види казаното по-горе ,че повечето mp означават по-лошо качество(при еднакъв сензор)тук едно сравнение на два еднакви като оптика модела,като този с повечето mp дори е по-нов и с повече възможности.Но оценката за ''imaging'' e 45 към 39 в полза на по-стария модел ,но с по-малко mp .Разликата е тази:

    Тъй като преди време гледах тези модели и питах запознатите(защото за мен беше новост).
    http://cameradecision.com/compare/Pa...Lumix-DMC-ZS60
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 09-02-18 в 16:32.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1654

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Leagoo M9 - евтин смартфон с 4 камери и 18:9 IPS дисплей

    Leagoo M9 е бюджетен избор за всички, които искат максимално евтин смартфон с пълна функционалност.Моделът има немалко недостатъци като ниска резолюция на екрана и липса на 4G модул, но пък за цена от 100 - 120 лева надали бихме могли да очакваме повече.
    Това е един симпатичен и компактен мобилен телефон с модерна операционна система на цена 2 семейни вечери в ресторант.
    Прочетете превю за Leagoo M9 в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1655

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Този пост е редактиран от cable; 12-02-18 в 14:37.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #1656

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Егати куцата работа - няма го Аксона и до днес. Водя кореспонденция с Gearbest, обаче засега само ме питат /два пъти/ ама наистина ли проверихте и наистина ли не е дошъл. Май към Peypal ще трябва да се отнеса.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1657

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Кофти наистина и май и други почват да се оплакват от Gearbest - аз за сега не съм имал проблеми с тях ...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #1658

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Имам три доставки от Гиър Бест, като едната е без забележки за доставка и състояние, втората пристигна дефектна и неизползваема, а третата я чаках 3 месеца. Тези годпода ме изгубиха безвъзвратно.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1659

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    от момента, в който стана невъзможно влизане първо в евросклад и чак след това ровене по артикули, а не обратното, не разчитам на тях за телефони

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #1660

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Оказа се, /по справка от хора от друг форум/ че са я доставили на спиди и след изестно време спиди без да ме потърсят по телефона или оставят бележка са я върнали. Моя е грешката че следа бгпощи и сайта на геарбест.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1661

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ми значи Спиди са за е..не - как ще доставят без да уведомят ... Сега какво се оказва - върната към Гиърбест или в склад на Спиди?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #1662

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Абе не бъдете толкова лековерни и веднага да вземате страна. Я ще се окаже накрая адрес сгрешен, я телефон.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1663

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    gearbest на спиди!?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #1664

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И аз незнаех, че има продавачи, ползващи спиди. Адреса и телефона съм го проверявал и преди /при поръчването/ и когато почнах оплакването с геарбест - поне по интернет документи всичко е ок, на живо какво пише на пратката - не знам.
    svetlio1 - върната е към гиъбест.
    Този пост е редактиран от krasimir77; 25-02-18 в 15:50.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1665

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Oukitel K8000 - смартфон с 8000 mAh батерия, 4GB RAM и 64GB ROM

    Oukitel K8000 е интересен смартфон с огромна батерия, технология за бърз заряд, широкоъгълна камера и AMOLED екран.
    Моделът е на склад в Европа, което ви гарантира бърза доставка, директно до адрес.
    Прочетете превю на Oukitel K8000 в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе