Страница 131 от 167 ПърваПърва ... 81121129130131132133141 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,951 до 1,965 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1951

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    преди няколко дена имах възможността малко да си "поиграя" с едно Поко, наистина светкавично бърз е за всяко нещо, което имаше на него и ми хрумна да пусна за тези 15 минути, докато ми беше в ръцете
    за снимки нямаше време да го тествам...

    за това, което предлага, 500 лева са жълти стотинки
    ако имах някакви проблеми с моя Xiaomi Note 2 и ми се налагаше замяна, нямаше да се замисля нито за миг...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,423
    #1952

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Имам вече от една седмица Ми А2 на Шиоми. Мога да кажа , че е много добър телефона и батерията не е толкова зле. С ръчкане по менютата и непрекъсната включен интернет / мобилен/, спокойно си кара по 2 дни. За телефон с 6 инча дисплей е нормално. За снимки не мога да говоря , защото не обичам да снимам. Доста е бърз , не ми засича и т.н. , за 400 лв е добра покупка. Тегленето от нета е перфектно, даунлоад и инсталация на програма се слива , все едно е един процес ...

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #1953

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз точно вчера слагах Ноут 5 на жената да се зарежда и погледнах как е - 3 дни с над 7часа екран .

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1954

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Май всички се насочихме към XIAOMI и както каза един колега ''Великата китайска стена''.И аз съм вече с mi8.Не мога да дам интересни отзиви защото не използвам кой знае колко хардуера.Повече се интересувам от дисплея ,донякъде камерата и след това вече antutu и др. спесификации,които просто са в повече в сравнение със SAM-i на подобна цена(например A7..имаше 100 лв. разлика де).Покрай черния петък и благодарение колегите търговци се уредих на под 700 лв.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1955

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Мой колега купи на сина си някакво такова дърво Dogie или нещо подобно с 12 000 ма батерия - малко под 500 гр тежи, невероятно грубо нещо и на 2-ро място в руската класация говнофон, като марка. В ю-туб има руски ревюта , погледни там.
    Благодаря за отговора и на Вас. За всеки влак си има пътници !!!

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1956

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    ''Никой не иска нов i...''Не мога да коментирам дали е точно така,но по продажбата на аксесоари ми се струва,че има известна доза истина ,поне за бг.Като почнаха с AMOLED дисплеи вдигнаха цените(нормално).. и....
    https://lifestyle.bg/mobile/aktsiite...mpaign=sidebar

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #1957

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Май всички се насочихме към XIAOMI и както каза един колега ''Великата китайска стена''.И аз съм вече с mi8.Не мога да дам интересни отзиви защото не използвам кой знае колко хардуера.Повече се интересувам от дисплея ,донякъде камерата и след това вече antutu и др. спесификации,които просто са в повече в сравнение със SAM-i на подобна цена(например A7..имаше 100 лв. разлика де).Покрай черния петък и благодарение колегите търговци се уредих на под 700 лв.
    Да пази Господ от такова "уреждане",дал си за тоя котор със скор около 120000,700лева,само да те светна че моята Нокиа 8 за която дадох 530 лева от сайт е със скор 210000 почти двойно(ако въобще знаеш какво е това),демек завира твоя Самсунг там кадето не изгрява слънце.нищо де, то нали трябва да има и невежество,иначе от какво ще печелят такива прехвалени боклуци(за парите които им искат)като разни самсунзи,хуйвеища и т.н.

  10. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    433
    #1958

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от batbojko Виж публикацията
    Да пази Господ от такова "уреждане",дал си за тоя котор със скор около 120000,700лева,само да те светна че моята Нокиа 8 за която дадох 530 лева от сайт е със скор 210000 почти двойно(ако въобще знаеш какво е това),демек завира твоя Самсунг там кадето не изгрява слънце.нищо де, то нали трябва да има и невежество,иначе от какво ще печелят такива прехвалени боклуци(за парите които им искат)като разни самсунзи,хуйвеища и т.н.
    Скор сигурно е "фунгицит".Ама той не е всичко.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #1959

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Силно се съмнявам туй китайче Нокия 8 със SD835 и 4GB RAM да прави повече точки на каквото и да е от другото китайче (mi8) със SD845 и 8GB RAM
    espace и tony34al харесват това.

  12. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #1960

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Силно се съмнявам туй китайче Нокия 8 със SD835 и 4GB RAM да прави повече точки на каквото и да е от другото китайче (mi8) със SD845 и 8GB RAM
    Може да не прави,само че колко струва китайчето ми8,а?.нека да го кажа по друг начин,нокиа 8 е Бест оф да Бест ин да ворълдв ценовата си гама и няма друг телефон в света който може да го бие за тия пари.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Скор сигурно е "фунгицит".Ама той не е всичко.
    Напротив бате,абсолютно всичко е.само за сравнение ше спомена че същия скор има кифленския айфон8(доскорошната мечта на всяка кифла и кифлоч),и едно въпросче,колко струва айфон8?
    Този пост е редактиран от batbojko; 08-12-18 в 00:16.

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    433
    #1961

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от batbojko Виж публикацията
    Може да не прави,само че колко струва китайчето ми8,а?.нека да го кажа по друг начин,нокиа 8 е Бест оф да Бест ин да ворълдв ценовата си гама и няма друг телефон в света който може да го бие за тия пари.10Неразтворим остатък в солна киселина и натриев карбонат
    - - - - - - - - - -



    Напротив бате,абсолютно всичко е.само за сравнение ше спомена че същия скор има кифленския айфон8(доскорошната мечта на всяка кифла и кифлоч),и едно въпросче,колко струва айфон8?
    10месеца по-стар,65000точици по-малко,145лв по-евтин сега.Не е по-добрия телефон Нокията.
    espace одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #1962

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    10месеца по-стар,65000точици по-малко,145лв по-евтин сега.Не е по-добрия телефон Нокията.
    Ако те разбрах какво искаш да кажеш,ей ма на,кви 65000 кви 145 лева по малко?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #1963

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Кое точно не разбра? Че Нокиа 8 е с 65000 точки по слаб резултат от Mi8 на antutu ли? И въобще къде си тръгнал да я сравняваш точно с Mi8, въобще не му е в категорията!
    tony34al одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #1964

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    бате,не знам за кой SAMSUNG говориш,стария ми беше S7edge,тел. който си купих е XIAOMI mi8,но щом настояваш и него мога да го пратя там

    Ето тук в линковете има стойностите за antutu mi 8=271 174/no 8=207 434.Това не беше важно много за мен,ама все пак.По-важното е разликата в цената и големината на дисплеите,която със сигурност е над 150 лв. Цената за която взех тел. за мен беше чуствително под 700,както казах,тя цената изобщо на този ден беше 699лв. при моите хора.Нокиата не ме е интересувала колко струва,защото не бих си купил тел. с такъв дисплей(личен избор-нищо лошо).За някои впечатления за обсъждания notch и как всъщност работи дисплея,като го избягва ще пиша по-късно.А между другото pocoto ми се струва същия телефон с по-евтин дисплей и малки промени в камерата.
    А пък кой кой от двата е по-китайче от китайче ще оставя на бате Бойко да отговори.Давай Бойко,верваме тиНяма значение,малко хумор трябва.
    https://www.kimovil.com/en/where-to-...i-mi8-6gb-64gb
    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-nokia-8
    Този пост е редактиран от cable; 08-12-18 в 11:02.

  18. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #1965

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Кое точно не разбра? Че Нокиа 8 е с 65000 точки по слаб резултат от Mi8 на antutu ли? И въобще къде си тръгнал да я сравняваш точно с Mi8, въобще не му е в категорията!
    готин,аз ли криво обяснявам,ти ли трудно асимилираш,не знам,май второто.та
    нокиа 8 -210000 скор,най -евтина цена в бг е 529 лева
    ми 8 -275000 скор,най- евтина цена в бг около 750 лева
    та кое не разбра от следното ми изречение:---нокиа 8 е Бест оф да Бест ин да ворълдв ценовата си гама и няма друг телефон в света който може да го бие за тия пари----а,мамин сладък ,опитай се да асимилираш това изречение,вервай ми не е много трудно,постарай се малко

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    бате,не знам за кой SAMSUNG говориш,стария ми беше S7edge,тел. който си купих е XIAOMI mi8,но щом настояваш и него мога да го пратя там

    Ето тук в линковете има стойностите за antutu mi 8=271 174/no 8=207 434.Това не беше важно много за мен,ама все пак.По-важното е разликата в цената и големината на дисплеите,която със сигурност е над 150 лв. Цената за която взех тел. за мен беше чуствително под 700,както казах,тя цената изобщо на този ден беше 699лв. при моите хора.Нокиата не ме е интересувала колко струва,защото не бих си купил тел. с такъв дисплей(личен избор-нищо лошо).За някои впечатления за обсъждания notch и как всъщност работи дисплея,като го избягва ще пиша по-късно.А между другото pocoto ми се струва същия телефон с по-евтин дисплей и малки промени в камерата.
    А пък кой кой от двата е по-китайче от китайче ще оставя на бате Бойко да отговори.Давай Бойко,верваме тиНяма значение,малко хумор трябва.
    https://www.kimovil.com/en/where-to-...i-mi8-6gb-64gb
    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-nokia-8
    сладур,може ли да не ми вадиш разни цени от сайтовете на Ташунко Сапа със седалища в Тамбукту,що се отнася до дисплея,сори бате ама дисплейчето е със страхотни цветове и за парите си избива рибата,това че не е от прехвалените тип олед дисплеи за една торба пари не значи че не е добър.
    Този пост е редактиран от batbojko; 08-12-18 в 11:56.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе