Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

LG G2 или Samsung Galaxy S4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на warm
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    сглобяема къща в Северна България
    Мнения
    54
    #16

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Тест на място и избор . И двата модела са ултра , хай , мега смартдруид телефон . Но има фенове и на iPhone .
    Аз бих искал да запитам също кои модели на Samsung са близки по параметри с iPhone 4S и кое е по-добро?

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #17

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от warm Виж публикацията
    Аз бих искал да запитам също кои модели на Samsung са близки по параметри с iPhone 4S и кое е по-добро?
    Не мисля, че можеш адекватно да сравняваш технически параматери на iPhone и Android телефони.
    В този аспект, iPhone изостава немалко, но това не му се отразява по никакъв начин. С по-бавен процесор, по-малко RAM и теоретично по-бавен видеоускорител реално работи по-добре... Същото важи донякъде и за Windows Phone 8, който помоему е значително по-добре оптимизиран от Android и например с 512MB RAM лети.
    iPhone е нещо различно - пробваш без да сравняваш параметри с Android. Или ти харесва или не толкова.
    Виж... малките екрани на iPhone са си малки...

  4. Junior Member Аватара на warm
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    сглобяема къща в Северна България
    Мнения
    54
    #18

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Не мисля, че можеш адекватно да сравняваш технически параматери на iPhone и Android телефони.
    В този аспект, iPhone изостава немалко, но това не му се отразява по никакъв начин. С по-бавен процесор, по-малко RAM и теоретично по-бавен видеоускорител реално работи по-добре... Същото важи донякъде и за Windows Phone 8, който помоему е значително по-добре оптимизиран от Android и например с 512MB RAM лети.
    iPhone е нещо различно - пробваш без да сравняваш параметри с Android. Или ти харесва или не толкова.
    Виж... малките екрани на iPhone са си малки...
    Да но понеже ми предлагат iPhone или Samsung ми се щеше да знам поне някакво сравнение като цяло примерно кой модел на Samsung се доближава до iPhone а дори и по ценова листа ако щеш.
    Хайде въпроса по друг начин: Кой от моделите на Samsung има същите или по-добри възможности от iPhone 4S ? Благодаря предварително.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #19

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от warm Виж публикацията
    Да но понеже ми предлагат iPhone или Samsung ми се щеше да знам поне някакво сравнение като цяло примерно кой модел на Samsung се доближава до iPhone а дори и по ценова листа ако щеш.
    Хайде въпроса по друг начин: Кой от моделите на Samsung има същите или по-добри възможности от iPhone 4S ? Благодаря предварително.
    По какво да се доближава:
    По технически параметри - Galaxy S Advance.
    По цена - Note 2 / S4
    По функционалност - S2 / S3
    Кое е най-доброто - Note 3 / Z Ultra
    Горните предположения са лично и пристрастно мнение...

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от warm Виж публикацията
    Да но понеже ми предлагат iPhone или Samsung ми се щеше да знам поне някакво сравнение като цяло примерно кой модел на Samsung се доближава до iPhone а дори и по ценова листа ако щеш.
    Хайде въпроса по друг начин: Кой от моделите на Samsung има същите или по-добри възможности от iPhone 4S ? Благодаря предварително.
    Не може да сравняват железа работещи с различна операционна система. Подобно сравнение би било много неточно. Разгледайте и двата телефона и си харесай за себе си кой ще ти върши по-добра работа. Процесора при айфоните няма точен аналог при андроидните. А операционните им системи са мноооого различни.
    Този пост е редактиран от stenly; 27-10-13 в 15:43.

  7. Junior Member Аватара на warm
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    сглобяема къща в Северна България
    Мнения
    54
    #21

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Благодаря ! Ще оставя поговорката "На харизан кон зъбите не се гледат!"

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #22

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    такааа..
    Аз пък съм с S4, докато излезе 5S, (от доста време го чакам вече). Еми не ме кефи S4. То няма кво да ме изкефи при самсунг, само боклуци правят, а уж са добра фирма. Ширпотреба яко и тва е.
    Натруфи ли ми го тоя телефон, се едно д.бонд ше го ползва, а батерията му една въшка...

    Всичките тия измишльотини, дет са ми ги сложили, така или иначе човек ше ги пусне два пъти, ше ги изтърпи и после ше ги забрави. За втори път ще го нося, да му сменят батерията, щото при самсунг феноменът "самсунг= скапана батерия", мина от хит на нормално ежедневие.
    Добре поне, че по тая точка всичко са предвидили. Има си даже световна организация, дето били създали и се казва сезам нещо си

    От друга страна пък епъл много се осраха с тоя иос7. Просто нямам думи. Не стига, че няма никаква иновация, от горе на това системата извън 5 много лагва. А пък за интерфейса просто няма и да се обаждам...

    Колкото, до екраните, аз съм повече ретина, от колкото амолед. Намирам, че амоледа има много изкуствен контраст, при който при по силно осветен екран бялото е някакво клинично бяло и отблъскващо. Колкото до черното, то наистина е по ефектно от ретината, но за сметка на това цветовете са някакви изкуствени и дразнещи, колкото и да са наситени.

    Как стигам до такова заключение се питате? Ето така. Въпреки, че двете снимки не могат да изкажат, какво точно имам предвид. На първата е таблетът ми, който е нексус 7 2013, с ипс ретина и галаксито,до него. Снимката е правена със старият ми айфон 4, който е до галаксито на втората. Ако някоя от двете се приближава, до това което имам предвид е първата снимка. Втората е снимана с таблета, който явно не схваща разликата, между двата екрана, (айфон 4 е с ретина).

    IMG_0059.jpg

    IMG_20131028_044216.jpg

    ПП
    И пак намирам, че айфона дъртак, с нищо не отстъпва, спрямо качеството на образа, пред галаксито

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #23

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Колега,
    Nexus 7 не с ретина дисплей. Нещо се бъркаш.
    Iphone 5S вече се предлага от наш оператор.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #24

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Колега,
    Nexus 7 не с ретина дисплей. Нещо се бъркаш.
    Iphone 5S вече се предлага от наш оператор.
    FxOrange е във Франция ,"Момчил" ,
    относно ретината - If the new Nexus 7 can have a Retina-like screen, why can't the iPad mini? | iMore

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #25

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Относно ретината - iPad Mini 2 е с резолюция на дисплея 2048x1536 при същата пикселна гъстота.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #26

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Аз много ви се чудя що гледате някакви скучни характеристики а не гледате кое как върви на различните платформи ( и дали въобще върви) и тогава да си правите заключенията.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #27

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Относно ретината - iPad Mini 2 е с резолюция на дисплея 2048x1536 при същата пикселна гъстота.
    Нещо не схванах, и затова ще питам - кога съм споменавал за Ipad мини 2 ?

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #28

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    А трябваше, защото това е реалния конкурент на Nexus 7.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #29

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    А трябваше, защото това е реалния конкурент на Nexus 7.
    Хайде да поговорим сериозно. Не ме интересува кой на кого е конкурент. Нито кой е по-добър, пък и темата не е "арена" за поредния вечен спор.
    Казваш неща ей така наизуст, като те оборят почваш да биеш в страни за да отклониш вниманието от себе си.

    Та да вляза в твоята роля :
    Kолеги , да говорим по темата !!!

  18. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #30

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Ами то отдавна се отплеснахме от темата, че да говорим по нея.

    Освен това, тя самата тема се изчерпа, та не мисля, че офтопика е проблем.

    Та, така и не разбрах защо ми постна този линк ,в която информацията освен че е стара не ми казва нищо ново -----> If the new Nexus 7 can have a Retina-like screen, why can't the iPad mini? | iMore

    Ако това ти е "оборването"...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 13:36
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 13:50
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 23:53
  4. Samsung Galaxy Tab
    От Joro711 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-01-13, 00:16
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе