Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 39

LG G2 или Samsung Galaxy S4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    66
    #1

    LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Дайте съвет какво да си взема - LG G2 или Samsung Galaxy S4.Проблемът с липсата на слот при G2 го игнорирайте, 32GB са ми предостатъчни.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Тест на място и избор . И двата модела са ултра , хай , мега смартдруид телефон . Но има фенове и на iPhone .

  4. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #3

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Търсиш невъзможен съвет според мен.
    И двата смартфона са страхотни, виж кой ти ляга конкретно на теб повече на сърцето и взимай без да се чудиш.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    66
    #4

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Искам мнение за дисплеите на двата телефона.IPS LCD или Super AMOLED?

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #5

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    LG G2 vs. Samsung Galaxy S4

    Аз съм за LG-то. А дисплея е последното нещо, което ще е ме вълнува и при двата модела.

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Бих избрал всичко различно от Самсунг поради факта ,че събират много лични данни.

  8.  
     
  9. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #7

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Супер, Самсунг се превръща в истински голяма марка. След като на преден фон излизат хейтърски мнения, тип Apple - против тея нямам против ама събират повече лични данни от другите, значи нещата вървят добре

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    66
    #8

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Дайте да не разводняваме темата!!!!Предимствата на IPS LCD и Super AMOLED дисплеите ме интересуват.

  11. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #9

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Ама ти сериозно ли ? В нета е пълно с такава информация , която не може да се напише с две думи . А това кой дисплей е по-хубав е субективно понятие . Аз харесвам едно - ти друго .

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Накратко:
    Амолед- безкрайна стойност на контраста, нереални цветове/преситени/, перфектен ъгъл на виждане.
    IPS- значително по-реални цветове, добър контраст, почти перфектен ъгъл на виждане.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    10
    #11

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Имайки предвид моя опит, директно ти препоръчвам да вземеш Samsung-a. За мен от смартфоните само Nokia имат потенциал да са им конкуренти занапред.

  14.  
     
  15. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #12

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Мен лично AMOLED дисплея някак си не ми харесва защото първо както каза колегата по-горе цветовете са съвсем нереални и второ: дисплея винаги ми синее.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #13

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Тука попитах гурутата в офиса за сравнение на двата дисплея и буквално съжалих ... единственото което разбрах IPS бил по добър заради някави скрити пиксели или нещо подобно

  17. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #14

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    ... При толкова уклончиви мнения дотук какво очакваше - ясен, еднозначен отговор ли
    Няма такъв - гурутата от съседния офис ще ти изтъкнат някои доводи, че AMOLED-а е по-добър
    Нещата са на кантар, затова темата няма съществено развитие след 3-ия пост и изборът трябва да се направи след личен преглед, а не базиран на мненията на гурута...
    Има ли данни, че всеки предпочита така наречените по-реални цветове на IPS-а пред така наречените нереални, наситени на Самсунга... Въпрос на вкус, аз лично залагам на преситените, още повече при екран на смартфон, където не мога да схвана за чий са ми по-бледи, реални цветове...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #15

    Отговор: LG G2 или Samsung Galaxy S4

    Цитат Първоначално публикувано от cooler Виж публикацията
    Тука попитах гурутата в офиса за сравнение на двата дисплея и буквално съжалих ... единственото което разбрах IPS бил по добър заради някави скрити пиксели или нещо подобно
    Не съм чувал за скрити пиксели, но...С4 е с Pen Tile дисплей, не е стандартна RGB матрица, каквато е при С2. Зелените субпиксели са повече на инч. При ниска резолюция, при вглеждане може да забележиш, че дисплея седи като на точки. Обаче, при тази чудовищна резолюция за 5" екран, абсурд да видиш разлика спрямо RGB.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 13:36
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 13:50
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 23:53
  4. Samsung Galaxy Tab
    От Joro711 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-01-13, 00:16
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе