Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

андроид или уиндос8

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #16

    Отговор: андроид или уиндос8

    @glowndark
    според мен изобщо не трябва да се дава правото, на разните ми там гаражни производители в китай, да ползват каквато и да е система, дори безплатна. Да им се отнеме, ако не правото на производство, то поне на някаква възможност, за износ, извън границата. Те от такива светът е стигнал, до там, че днес всичко е закопчаваща се пластмаса, готова при първата авария, да отиде в кошчето.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #17

    Отговор: андроид или уиндос8

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    @glowndark
    според мен изобщо не трябва да се дава правото, на разните ми там гаражни производители в китай, да ползват каквато и да е система, дори безплатна. Да им се отнеме, ако не правото на производство, то поне на някаква възможност, за износ, извън границата. Те от такива светът е стигнал, до там, че днес всичко е закопчаваща се пластмаса, готова при първата авария, да отиде в кошчето.
    То щото на марките пластмасата е много качествена
    Скоро съм се наканил да си взема нещо между телефон и таблет. И определено няма да налея пари в "марка" (не че самсунг е марка, но това е друга тема). Та не виждам особен смисъл да давам 600$ за нещо със същите параметри което реално струва 200$...
    Така, че да живеят китайците

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Отговор: андроид или уиндос8

    откога iPad е с винтчета?

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #19

    Отговор: андроид или уиндос8

    абе какви винтчета, какви пет лева, какви пластмаси бе хора. Аз с идиоти ли говоря тука, или с претендиращи умни хора, не знам. Нали знаеш, че не е оня музиканта, дето свири песента вечерта, в ресторанта, докато ония си хапват кебапчета. А оня дето я е творил. Тоя, само седнал, дръннал, блейнал, догодил я, спрямо оригинала и е готов, да я свири и пее.

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #20

    Отговор: андроид или уиндос8

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    абе какви винтчета, какви пет лева, какви пластмаси бе хора. Аз с идиоти ли говоря тука, или с претендиращи умни хора, не знам. Нали знаеш, че не е оня музиканта, дето свири песента вечерта, в ресторанта, докато ония си хапват кебапчета. А оня дето я е творил. Тоя, само седнал, дръннал, блейнал, догодил я, спрямо оригинала и е готов, да я свири и пее.
    Сега само остава да установим кои е оригинала. Така погледнато излиза, че оригинала е само NEXUS понеже разработката на Андроид е на Google а единственото тяхно устройство е Nexus. Така, че всички Samsung, SONY, LG, HTC са разни копия на оригинала.
    Ако погледнем по назад, ще излезе, че оригинала е на Linus Torvalds, понеже ядрото на което работи Андроид-а е негово

    А пък как примерно самсунг копира от аипъл си е доказано...

    Така, че нека пазара да е разнороден, колкото повече толкова по-добре. Тои сам си се регулира... Фенът на самсунг няма да вземе нонейм устройство. Тои ще си плати цената на устройството х3 за да е с брандирано устройство. Както и този които не е готов да плаща за марка, ще си вземе същото нещо на 3 пъти по ниска цена

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Отговор: андроид или уиндос8

    .... и ще се моли да има готвени ромове или незнайният китаец да се сети да пусне ъпдейт на операционката си щото при еди какви си обстоятелства при нас се слчува някакъв бъг който в китай го няма.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #22

    Отговор: андроид или уиндос8

    ама и на господ да се моли, пак няма да стане

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #23

    Отговор: андроид или уиндос8

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    .... и ще се моли да има готвени ромове или незнайният китаец да се сети да пусне ъпдейт на операционката си щото при еди какви си обстоятелства при нас се слчува някакъв бъг който в китай го няма.
    Ами всеки сам решава дали да даде 200$ за устройство + още 400$ за поддръжка-гаранция. Или да даде само първите и да се моли
    Между другото доста китайски устройства са ми минали през ръцете и не съм забелязал подобни проблеми...

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #24

    Отговор: андроид или уиндос8

    Original Lenovo S650 phone Supports Russian gorilla glass 3G Android 4.2 MTK6582 Quad Core 4.7" IPS 1GB RAM 8GB ROM-in Mobile Phones from Electronics on Aliexpress.com
    И на мен ми се доповр....ща вече от Андроид, но пък на това кво му плащаш, при положение, че вече има сготвени РОМове. Не ми се плаща само, за едното надписче. От друга страна, и това надписче става

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #25

    Отговор: андроид или уиндос8

    начи не знам от къде да почна, за да можеш да ме разбереш най лесно и правилно. Ама нямам и желанието да се напъвам, за това ше го давам директно и на кратко, бос през просото. На три етапа.

    1. Това дърво вече сме го обсъждали на няколко пъти в тоя форум. Според мен смисълът е нулев, да се хвали.

    2. Ти видя ли някъде из Европа официално да се продават телефоните на Леново? Няма и да го бъде, за това те още си напъват да купят HTC. Ама нали НТС уж надигнаха вече главата, що годе...

    3. Тя трета точнка е малко деликатна. Трябва да се гледа под правилният ъгъл и в никакъв случай да се взема под форма на "аз имам това"..."меря пишка"... "съм велик, щото съм с..."... "съм фен на...".
    Наричай я само и единствено с правилната дума - "фактите говорят".

    bench.jpg

    С коментар. От дясно е моят Galaxy S4 GT-I9505, с току що направен тест. И задавам въпроса, защо точно пък с тоя телефон, като давам директно отговора - защото над тоя телефон има още 3-4 по добри. И ако се налага да мерим Жигулата със спортен автомобил. То поне да е някакъв от сорта на средна спортна кола. От колкото с последното Мазерати ;-)

    После примери и изводи много.. Искам някакъв процесор, зимам АМД. Искам готин влагам в Интел. Искам някаква кола... марки колкото искаш.... нещо стабилно, взимам немско = по скъпо... А ето и този, който най приляга на шота - три пъти по бърз... три пъти по скъп.

    Така, че както и да се въртиш гъзо, се си си от зад...

    ПП.
    Не закачих въпроса, за софт поддръжката. Щото няма и смисъл. Ама все пак ще попитам. Те къде са в момента Lenovo? Под крушата на сянка? Щото май там ще си и останат, на ".2".

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #26

    Отговор: андроид или уиндос8

    само да отбележа, че поне половината (да не кажа почти цялата) разлика между тези 10К и 30К се дължи на power vr видеото срещу дъртия вече mali400...

    като вземем предвид и че самсуняка е с 4*1.6 А15, а леновото с 4*1.3 А7 процесор, всичко си идва на мястото

    никакви изненади, добро утро и честити празници

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #27

    Отговор: андроид или уиндос8

    е аз вече съм казал, че праскам на пряко, бос през просото. Няма да се задълбочаваме, просто е излишно.
    Само, ще добавя нещо, което не съм уточнил и не трябва да се разбира на криво. Значението не е кой какво има, за да бъде той. Дали е нокия с фенерче или златен телефон обиколен с диаматни, това е едно нещо. Но съвсем друго е да се твърди, че виждаш ли китайските изделия, са много по добро решение, от другите, дето, за тях плащаш маса пара, само заради едното написано от зад, от което ти става по лесно патката сутрин в 10.
    Така че, както и да го въртиш, се за парите ше си имаш.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #28

    Отговор: андроид или уиндос8

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    2. Ти видя ли някъде из Европа официално да се продават телефоните на Леново? Няма и да го бъде, за това те още си напъват да купят HTC. Ама нали НТС уж надигнаха вече главата, що годе...
    Ще, ще. HTC не успяха, но Motorola успяха... Факт, че уклона на тази компания е САЩ, но и в Европа е що годе читав, продаваем бренд.

  17. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #29

    Отговор: андроид или уиндос8

    Щом сте тръгнали да си ги мерите нека отбележим, че китайски телефони струващи наполовина на Galaxy S4 GT-I9505 имат с над 10% по-добър резултат на Antutu.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #30

    Отговор: андроид или уиндос8

    ако ша си ги мерим да покажа тестовете от LG G2 пък нека китайчетата да извадят нещо по-бързо .......ама след година.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам ТВ Смарт плеър с Андроид о.с
    От achod във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 01-04-14, 18:48
  2. Малко помощ за Таблет с ОС Андроид
    От InternetZombie във форум Android
    Отговори: 24
    Последно: 11-03-14, 22:27
  3. прехвърляне контакти при Андроид
    От jojobix във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 02-12-13, 00:03
  4. Да сравним 2 Андроид Джаджи >
    От doxr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-13, 10:54
  5. Продавам ZTE BLADE / TFT LCD / 2GB / Андроид 2.3.4
    От papu4ara във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 18-07-11, 21:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе