Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 248

Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #76

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от Caesar Виж публикацията
    Така и не рабрах каква е тази генетично детерминирана омраза към Епъл у някои хора.Като не ви радват продуктите на фирмата-чудесно, не купувайте! Да, ама не...всичко се сравнява с Епъл.Явно не е толкова важно, че Самсунг са на 1-во място, по-важно е, че Епъл са на 21-во.
    Има неприязън заради търговската им политика,заключената операционна система и патентната инвазия.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #77

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Има неприязън заради търговската им политика,заключената операционна система и патентната инвазия.
    Аз не съм специалист, но смятам че търговската им политика е успешна и по отношение на маркетинга няма какво да научат повече.
    Колкото до операционната система - това е една от основните причини да ползвам епълски устройства.Безкрайните настройки и менюта на Андроид направо ме влудяват.Ако исках да си настройвам баланса на бялото, щях да си взема DSLR.
    А като гледам жълтурите напоследък как нагло копират iPhone, мисля че Епъл са много толерантни по отношение на патентната политика.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #78

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Това отностно заключената операционна система ще е много дълъг и безсмислен спор. Аз също обожавам MacOS и iOS и нямам драми с ограниченията които налагат. По-скоро ми се случва iOS да ми омръзне и тогава се оглеждам за някой андроид но после бързо поправям грешката си.

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #79

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    с риск, да бъда отново посечен с пръст в тази тема, като спамер и постовете ми бъдат изтрити, въпреки, че виждам яко офтопик, ще се осмеля да добавя едно - две нещица.

    първото нещице: е че две подобни фирми няма как да се сравняват, спрямо самата и политика. Два различни профила, два различни манталитета... Нека първо фанем първенеца. За самсунг се знае, че е голяма фирма и какво ли не прави... Главната и цел предимно са продажбите, като качеството също не се избягва,доколкото е допустимо... Колкото до Епъл. При тях всичко това е противоположното, на вече изброеното. Целта и е главно в качеството и дизайна, като се спазва максимално реномето, за стабилност и горе долу, на последно място и продажбите...

    Второто нещице: е че Самсунг от доста време почват вече да бъдат надминавани, от други, с по качествени и по евтини продукти, спрямо средните продукти на Самсунг (имам предвид мобилната сфера, тази от темата). Ето и пример, който пада точно, когато трябва. Вчера, както се разхождах в един магазин и се отбих в щанда, телефони/таблети. Само, за да разгледам някои продукти на живо, за които съм чел и гледал ревюта. Интересувайки се главно, от евтините модели, като - Alcatel Idol 3, Huawei P8 Lite и Acer Liquid Jade S. Та взех, че се излъгах и си взех Huawei P8 Lite. Просто, за спорта, защото ми върза окото. А и вече го знаех, по характеристики... Цената? 249€! Като след две седмици Huawei ти връщат 50€. Демек телефона ти излиза 199€. Офертата, валидна до 1 септември. Оказва се, че съм доста приятно изненадан. Като го окачестввам, за доста добър телефон. Та искам да попитам сега, тези, които разбират и се интересуват, от телефони? Самсунг, какво могат да ми предложат, на тази цена и качество? Наистина ли си заслужава, да си купиш Самсунг, ако не броиш върховите и модели, дето са по 600-700-800-1000€?

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #80

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Fx, безсмислено сравнение на брандове. Защо очакваш Самсунг да бори цените на Хуйвей? Или пък Хуйвей да бори цените на Елефон?
    Проблемът в избора ти за мен е, че след като си свалил толкова изискванията към бренда (защото Хуйвей като изключим 2-3 флагмана е никой и откъм сглобка, и откъм поддръжка) не си се насочил към наистина изгодни китайски предложения, даващи повече за цитираната сума.
    Отделно, офтопикът ти е явен - коментира се доклад за репутацията на Самсунг в САЩ!
    Репутацията, а не изгодността или каквото и да е друго.
    А това, че за репутация се плаща го знае всеки и без поста ти.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #81

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Не защитавам Самсунг, но A5 и Alpha са със сходни характеристики и цена като P8 Lite.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #82

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    @kod
    явно не си запознат напълно, от страна на софт поддръжката, за да говориш така. Телефонът се ъпна на 5.1.1, като го пуснах. И софтът е много по лек и приятен, от този накичения на самсмуч.

    @gurcayy
    А качеството на екрана? Лекотата на самия апарат, финноста? Същите ли са. Цената?...

    Аз съм до тук, спирам с всякакъв спор. Само ще добавя, за тия, дето ще си направят може би, грешен извод По начало съм с галакси с6 едж. Този телефон го купих, просто от любопитна гледна точка. Като още си твърдя, че на линия идват други, дето още малко ще избутат братята корейци и американци, от пазара, ако така се продължава... Пък който си е фен на дадена марка, нека си остане такъв...

    Samsung Galaxy A5 - 339€ - Samsung Galaxy A5 (noir) - Smartphone - Achat / Vente sur Materiel.net

    Samsung Alpha 32GB - 385€ - samsung galaxy alpha or - smartphone, prix pas cher - Soldes* d’été Cdiscount


    Този пост е редактиран от fXOrange; 09-07-15 в 02:35.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #83

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Нека уточня, че целта ми не е да спорим. Имам Huawei P7, но това не пречи да съм обективен. Да поставяш под съмнение качеството на дисплеите на Самсунг е несериозно. Ако направим директно сравение, дисплеят на P7 lite е IPS, 294 ppi. На А5 е Super Amoled, 295 ppi. И двата не са върха на сладоледа. Лекотата и финността на апаратите е субектвина преценка - и двата ми харесват. Не знам къде живееш, но в България в момента П8 лайт е 499 лв, а А4 се намира от 400 лв нагоре.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #84

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Индонезийският филиал на Samsung току-що пусна промоционален видеоклип на официалния си канал в YouTube. Въпреки че имената на Galaxy S7 и S7 Edge не се споменават, няма двусмислие по отношение на устройствата, разкрити в тази последователност. И двата смартфона са показани на видеото и може да се види безжичната станция за зареждане и как S7 работи без никакъв проблем при големи капки дъжд. Сега остава да се знае точното естество на IP сертифицирането на тези нови модели ...
    Крайната завеса трябва да бъде вдигната на 21 февруари, когато Samsung ще представи моделите на своята конференция на Световния мобилен конгрес в Барселона.



    https://twitter.com/SamsungMobile/st...113957888?s=09
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-02-16 в 20:39.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #85

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    ооо много се впечатлих. Даже просълзих. Много дарба са вложили. Истинска революция, спрямо шестата серия. Човек да се шашне. Да се просълзи и от чувства, направо да се бръкне, да извади парите и да го купи. Някой по умен, да ми покаже, къде е разликата. Щото мене акъла не ми стига, да я схвана. Ако това наистина е седма серия. По добре да не си беха харчили парите, за реклама.

  13. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #86

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    E пoчaĸaй, cĸopo щe ги видим. Caмcyнг нe yпoтpeбявaт дyмaтa peвoлюция, тoвa e зaпaзeнa мapĸa нa дpyг пpoизвoдитeл. Ъпдeйтвaт cи пpoдyĸтитe, дoбaвят нoви фyнĸции, дoизпипвaт нeщaтa. Hoвия мoдeл зa мeн личнo пpeдcтaвлявa eдин фeйcлифт нa 6цaтa.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #87

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Ядец...
    Опитах се днес да си купя galaxy S7 Edge от Виваком... нямат налични.
    Жалко, тамън се събудих с решението да изсипя една шапка пари и не става. Другата седмица, я имам още мерак, я не.

  16. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #88

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    аз бих поизчакал

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #89

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Ще изневеряваш на китайчето? Не те е срам!

  18. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #90

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Не се ли беше навил на айфон?
    В твоето положение бих изчакал докато изкарат 7цата. (Говоря за Apple)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 13:36
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 13:50
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 23:53
  4. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 17:00
  5. Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG
    От smsdeliverer във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-07, 11:40

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе