Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 35

Xiaomi Redmi Note 2 ревю

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #16

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    ki_yoou, той не е супер телефон за парите си,а супер телефон, като цената му го прави нещо повече - превъзходен
    Феър и ти ли стана телефонен джихадист? ФеърМи със ШаоМи РедМи ...нещата отиват към ФакМи като продължение

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Щом е евтино и китайско ...мега яко е.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #18

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Щом е евтино и китайско ...мега яко е.
    Изключително смислен хейт, силно свързан с Xiaomi Redmi Note 3...
    Щом е скъпо и са ми промили мозъка с рекламите му - значи мега яко е и мацките ще ми се кефят....
    My precious.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #19

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    glarus, къде видя китайщини? аз не съм попадал на такива неща
    ъпдейтите ръчно, при това след разните му там процедури, описани в miui.bg

    що се отнася до закачките на stenly, хич не обръщам внимание
    преди няколко дена го сравнявах с Samsung Note 3 на сестра ми, която си го купи за 1200 миналата година, ако не бъркам...

    антуту-то направи 49К точки срещу 52,4К при мен
    процесорът направи 23К точки срещу моите 18К
    видео, рам и хард бяха горе-долу наполовина на моите

    актуална цена на S3: 600-700 лева (това видях за 1 минута търсене)
    актуална цена на XiaoMi N2: 260 лева

    мисля си, че мога да намеря по-добро приложение на 400 лева, отколкото да ги вложа в една лепенка с марка
    другият вариант е за същите пари като S3 да взема OnePlusTwo 4G, пък ела ме стигай в каквото и да било отношение с Гнусмасите

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Kod, айде да не си ги мерим .... става ли? Опитай се да не ми обръщаш внимание и аз ще се опитвам да не ти обръщам. Рекламите са за тея дето гледат телевизия ... когато поработиш с нещо различно и проумееш как може да се случват нещата по един по-добър начин, тогава може да проведем някакъв смислен разговор. Така, че сериозно, не се опитвай да ми обясниш как аз хейтя без да си погледнал през моите очи.



    И като заговорихме за китайски бъго-ве ...


    Нов експлойт, открит в процесори на MediaTek, оставя уязвими по отношение на сигурността много Android устройства.Експерти по компютърна сигурност са открили пробив във функция, която по принцип MediaTek използва, за да тества комуникационните възможности на своите чипове. "Ако бъде атакувана, тази уязвимост потенциално може да позволи на хакерите руут достъп и да изложи на опасност личните данни на едно Android устройство", казват експертите.Тъй като самата компания няма механизъм за известяване на бъгове, екипът влезе в контакт с нея през Twitter, за да докладва откритието си.Оказва се, че експлойтът умишлено е бил отворен от MediaTek, за да могат да бъдат проведени тестове от мобилни оператори, но след това не е пачнат, преди самите телефони да бъдат пуснати в продажба.Устройството, в което е бил открит първоначално експлойта, е неизвестният апарат с името Obi Alligator S454, но повод за притеснение има, тъй като засегнатият чипсет MediaTek MT6582 се използва в скъпи модели на производители като Sony, Lenovo, Elephone, HTC и др.
    Този пост е редактиран от stenly; 03-02-16 в 13:01.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #21

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Още сутринта ми беше ясно че ще има язвителна полемика китайци срещу утвърдените.Бих искал само да кажа че флагманите на Xiaomi използват процесори Snapdragon,дисплеи JDI и Sharp и т.н. които се вграждат в Ейпъл,Самсунг и т.н.Трябва да да сте доволни че се развива конкуренцията и по този начин цените не са хвръкнали в небесата.А също така големите производители вече се съобразяват и влагат качествени материали за корпуса.Например преди няколко месеца купих телефон DOOGEE F 5 с корпус който Ейпъл тепърва ще го произвежда Apple iPhone: Liquidmetal alloy features might be perfect for iPhone | BGR

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #22

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Kod, айде да не си ги мерим .... става ли? Опитай се да не ми обръщаш внимание и аз ще се опитвам да не ти обръщам. Рекламите са за тея дето гледат телевизия ... когато поработиш с нещо различно и проумееш как може да се случват нещата по един по-добър начин, тогава може да проведем някакъв смислен разговор. Така, че сериозно, не се опитвай да ми обясниш как аз хейтя без да си погледнал през моите очи.
    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Щом е евтино и китайско ...мега яко е.
    Хайде освести се малко.
    Не е необходимо някой да ти обяснява, че хейтиш, би следвало да имаш достатъчно разум и сам да разбираш, че това е толкова чистокръвен хейт, че повече накъде няма...
    А. Наивно е:
    1. Да ползваш най-рекламираната марка и да твърдиш, че рекламите не са ти оказали влияние.
    2. Да си толкова несигурен в позицията си, че да нападаш по детски яростно отговор на твоя реплика, в стил, изцяло съвпадащ с казаното от теб.
    3. Да обясняваш на някой във форума да престанел да ти обяснява как се движат колелата на вселената - ми той нали затова е форума, какво друго да правя - да ти подминавам шийта безмълвно ли
    Б. Нарушение на правилата и див спам и хейт, пораждащ още купища след себе си е пост със съдържание:
    Щом е евтино и китайско ...мега яко е.
    в тема, в която съфрумец е направил сериозно ревю и е отделил от времето си за да те запознае с конкретен модел.
    Тъй че, вместо да даваш съвети на какво да обръщам внимание, моля помисли с какво полезно допринесе с мненията си по темата?
    Разчитам на трезва преценка от твоя страна е ли е това подходящата тема, в която да се включиш.

  10. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #23

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    актуална цена на S3: 600-700 лева (това видях за 1 минута търсене)
    актуална цена на XiaoMi N2: 260 лева

    мисля си, че мога да намеря по-добро приложение на 400 лева, отколкото да ги вложа в една лепенка с марка
    Именно пак да си дойдем на думата, за парите си е перфектен!

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #24

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Именно пак да си дойдем на думата, за парите си е перфектен!
    върши работата по-добре от три пъти по-скъп, значи е перфектен за три пъти парите си, а не само за един път

    понякога се чудя дали подобно късогледство се дължи на яд, че си се прецакал да дадеш тройна сума за същия резултат, или наистина защото вярваш, че формата на ръбчетата и алуминиевият корпус в калъфче си струват тройната цена

    не се заяждам, просто ми е любопитно

    ------------------

    прочее, аргументи от рода на заоблени ръбове, алуминиев корпус и nfc ми звучи нещо като аргументи при купуване на кола - цвят, дължина на антената и форма на ауспуха
    моята скромна милост все си мисли, че мощност на двигателя, цена на поддръжка и обем на купето са малко по-важни параметри

  12. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #25

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Знам че не се заяждаш, но и градския транпорт върши същата работа като Мерцедес. Ще те закара от точка А до Б. Вече въпрос на какво ще се возиш опира до индивидуални желания и възможности.

    п.п С билет за по 1 левче, навярно съм се минал хиляди пъти с тая кола...

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #26

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Не бе Феър, не е яд, а принципи. Ако ме е яд, нищо не ми пречи да го продам и да се включа в делаверката с чисто жълтото. Обаче следващият избор ще е пак принципен. То е същото както когато отказваш да ядеш дюнер, не мразиш дюнера, просто не го искаш ако ще и 50ст да е...това че не го искаш дори при тая цена не те прави глупак, така както не си глупак когато всеки петък си пиеш ракията и ядеш сача в точно определена механа, а не в коя да е друга макар да има и доста по-евтини. Та стига с тия обвинения за хейт, няма хейт, няма как да мразя нещо което мога да имам 3 пъти по-лесно, но не искам.

    Във всеки влак си има пътници

    Този пост е редактиран от Tommorow; 03-02-16 в 22:09.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #27

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    здравейте отново
    приакчам снимки с китайските символи


    MIUI OS 7 Stable Rom - стабилна версия | MIUI България - Official site for Bulgaria - от тук ли да си изтегля и по този начин да кача новия РОМ или има други врътки?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #28

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Не бе Феър, не е яд, а принципи.
    Във всеки влак си има пътници
    А... не.
    Принципите се сменят, въпрос на адекватна преценка е
    Преди 20-ина години беше въпрос на принципи да запалиш дебела пура в самолета даже и да не си Джак Никълсън.
    Днес не е - ако го направиш ще те пъхнат на топло за ден, два.
    Тъй че... всеки, който смята, че продуктите на 3-ия, 4-ия, 5-ия, 6-ия по големина производител на смартфони в света са боклуци по подразбиране, без да се вглежда в това, което предлагат конкретните обсъждани модели не спазва принципи, а не осъзнава промените на пазара.
    Да, китайските производители имат и големи боклуци. Същите ги имат и южнокорейските, същите щяха да имат и американските ако им стискаше да пускат продукти със сравнима цена...

  17. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #29

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    Никой не казва че са боклуци! Даже напротив предлагат доста за цената си, на фона на премиум марките и техните топ модели. Но това не означава че се идентични, както се твърдеше в началото.

  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #30

    Отговор: Xiaomi Redmi Note 2 ревю

    @kod - Нали знаеш, че спора е безсмислен Добре беше тръгнал да си купуваш 6-цa на купертино...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 290
    Последно: 12-12-23, 18:03
  2. Xiaomi представи екшън камерата Yi Cam
    От Balu Torben във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 0
    Последно: 16-03-15, 13:02
  3. Отговори: 0
    Последно: 24-10-14, 11:12
  4. ревю на sony KDL 37 EX 521
    От vilaanizd във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-03-12, 02:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе