Резултати от 1 до 9 от общо 9

Запълнена вътрешна памет.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #1

    Запълнена вътрешна памет.

    Използвам Xperia Z3. Вътрешна ми памет е пълна почти на 100% Всички снимки, музика, видео и т.н., са на карта памет. Използвам приложение за управление на файлове и не мога да разбера с какво е пълна паметта. Преглеждам папките една по една и почти всички са празни, а накрая 11 гигабайта. Това е много само от приложения. При положение, че тези които могат съм ги прехвърлил на картата. Пропускам нещо но......?

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.

    сложи си clean master и той веднага ще ти покаже с какви temp файлове, инсталационни apk-та, рекламни материали и т.н. е пълно

  4. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #3

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.

    в управление на приложенията като сортираш по заето място не проличава ли?

    es file explorer можеше да анализира карти по обем на директории, ама дали за system / data дяловете не помня.

    ако го закачиш към MyPhoneExplorer на PC ще ти каже - system storage - refresh all folders. също и за external storage или "виртуалната sd"

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #4

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    сложи си clean master и той веднага ще ти покаже с какви temp файлове, инсталационни apk-та, рекламни материали и т.н. е пълно
    Изчисти само 850мб. Но има други екстри. Например видях колко са ми заели само приложенията. И предположението ми се потвърди, 3,9гб, а общо заета памет 11,6гб.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от XIIID Виж публикацията
    ако го закачиш към MyPhoneExplorer на PC ще ти каже - system storage - refresh all folders. също и за external storage или "виртуалната sd"
    След хиляди перипетии (профан съм в тематиката) инсалирах и свързах телефона към MyPhoneExplorer на PC-то. Но не ми иска рефреш. Сега вътрешната памет я виждам разделена на 2, system storage и memory card но пак не мога да открия къде са тези 11G.
    Този пост е редактиран от drecolli; 10-06-16 в 15:30.

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #5

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.

    "refresh all folders" излиза след десен цък някъде в изгледа на съдържанието на system storage или external storage съответно

    апропо не съжалявай, че си я инсталирал, чудесна за синхронизиране и управление на телефони в сравнение с всички фирмени бози, които съм пробвал през годините
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #6

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.


    Ето ги двете най-големи папки. Може ли да се направи нещо?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #7

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.

    май нямаш права за писане и триене в system. то и по-добре, де все пак влизай навътре смело и разглеждай по същия начин, може да лъсне от какво е...

    ПП някакво централизирано приложение за зачистване кешовете на всички приложения нямаш ли? thumbnails, офлайн карти, други боклуци? пише из нета, че след ъпгрейд към лолипоп се влошавало така...
    Този пост е редактиран от XIIID; 10-06-16 в 17:05.

  10. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #8

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.

    Провери къде ти записва видео клиповете, моя имаше навик да не го прави във SD картата.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #9

    Отговор: Запълнена вътрешна памет.

    Нормално е system да е около 5гб - и при мен е толкова , аз имам и навигация Sygic около 5гб - да нямаш нещо такова?
    Инсталирай DiscUsage от маркета и провери с него.
    Този пост е редактиран от bisval; 10-06-16 в 18:42.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вътрешна топлоизолация- има ли смисъл и ка
    От zhelko във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 280
    Последно: 31-08-17, 12:58
  2. Вътрешна изолация на тавана
    От dimtar във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 94
    Последно: 30-01-15, 19:06
  3. схема на вътрешна платка
    От zvqara във форум Климатици Haier
    Отговори: 26
    Последно: 06-11-13, 17:23
  4. Вътрешна платка Panasonic
    От hidrazin във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 15
    Последно: 01-02-12, 19:07
  5. Вътрешна мрежа между win XP и win 98...
    От UFO във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 04-10-03, 19:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе