Вижте резултатите от анкетата: Кой смартфон?

Гласували
15. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LG G5

    3 20.00%
  • Huawei Honor 8

    1 6.67%
  • HTC 10

    1 6.67%
  • Друг

    10 66.67%
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 58

Съвети при избор от между 3 телефона

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #16

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Цитат Първоначално публикувано от thais Виж публикацията
    kod, благодаря отново за свежото включване.
    но не можах да разбера защо според теб Хуавеят е по-добрият вариант от G5? И за мен, и overall?
    Не мога да отговоря особено аргументирано.
    В статия преди излизането на G5 и S7 предрекох, че S7 ще стане най-добрия смартфон, а G5 ще е пълна издънка, началото на фалита на LG.
    Защо... защото LG е никой при мобилните телефони. И вместо да се придържа към утвърдените от големите стандарти се опитва да прави нещо ново - модулен телефон...
    Както вече знаем, идеята се провали с гръм и трясък, LG подвиха опашки и според мен не оказват необбходимия съпорт на купувачите на модела си. Няма нови модули, няма развитие.
    Съществуващите модули са тъпи, неудобни, скъпи.

    Отделно както Vlado спомена, и аз съм попадал на мнения за недобра констукция и раздрънкване.


    ПП - One Plus 3 е чудесен телефон!

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #17

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Аз от китайците бих предложил ZTE Axon 7

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #18

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Samsung S7 Edge, не е най-добрия телефон на пазара.

    И HP Elite X3, и Huawei Mate 9 Porshe Design го превъзхождат.

  5. Novice Аватара на thais
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    7
    #19

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    kod, аз не съм чак в детайли запознат с фирмените политики на LG, но чак фалит?
    Хммм, това с раздрънкването е сериозен аргумент, но предполагам това изхожда ако човек много вади и добавя модулите, а аз не се виждам особено да го правя това ...
    На едно мнение сме за OnePlus 3, само искам да го видя в някой магазин, да го хвана и да го поразцъкам малко. Просто винаги до сега съм си взимал телефони, с които съм си играл известно време, а с него това май няма да стане (в момента).


    gnf, разгледай го онлайн, наистина си струва много за парите. На performance тестове отстъпва на Honor 8 и LG G5, но пак си струва, дизайнът му е готин. Ти имаш ли личен опит с него? Твои познати?


    Momchil, а кои са по-добри от него?

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #20

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Със ZTE Axon 7 нямам досег или познат, който го притежава. Единствено съдя по характеристики и клипове, но флагманите на този производител си заслужават с оглед на това, което предлагат, като хардуер и цена.

  7. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #21

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Samsung S7 Edge, не е най-добрия телефон на пазара.

    И HP Elite X3, и Huawei Mate 9 Porshe Design го превъзхождат.
    Кой казва това???
    Колегата беше с Windows недоразумението на HP 2 седмици - с удоволствие го захвърли, когато му оправиха G3-ката.

    Сравнението м/у Hp-то и S7 Edge е повече от абсурдно по Всички показатели - дизайн, екран, габарити, съотношение екран / площ, камера, функционалност, поддръжка.
    Смисъл да се аргументирам повече от това не виждам - продажбите са достатъчно красноречиви.

    Вторият ти пример е не по-малко нереален.
    Говориш за някакъв си телефон, който евентуално ще излезе на пазара в началото на следващата година.
    Който е с процесор с непотвърдени в реалността характеристики и неясно енергопотребление.
    Да, може би този смартфон ще е на нивото на Едж. Когатио излезе... А той ще излезе, когато това направи и Edge 8

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #22

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Huawei P9 Porsche design ще се продава за 1369 Euro ....тея съвсем си повярваха.

  10. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #23

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    И не на последно място, да не забравяме бранда... 2500лв за китайски телефон?! Ама никога в този живот!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #24

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Навремето подобни неща се говореха за корейски телефон А в горният случай цената идва от PD.

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #25

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Кой казва това???
    Колегата беше с Windows недоразумението на HP 2 седмици - с удоволствие го захвърли, когато му оправиха G3-ката.

    Сравнението м/у Hp-то и S7 Edge е повече от абсурдно по Всички показатели - дизайн, екран, габарити, съотношение екран / площ, камера, функционалност, поддръжка.
    Смисъл да се аргументирам повече от това не виждам - продажбите са достатъчно красноречиви.

    Вторият ти пример е не по-малко нереален.
    Говориш за някакъв си телефон, който евентуално ще излезе на пазара в началото на следващата година.
    Който е с процесор с непотвърдени в реалността характеристики и неясно енергопотребление.
    Да, може би този смартфон ще е на нивото на Едж. Когатио излезе... А той ще излезе, когато това направи и Edge 8
    Аз го казвам!
    Твърденията ти за Win 10 mobile са пълна глупост!
    Аз съм с Win 10 на телефона и съм супер доволен. Брат ми и мои приятели, също!
    След като не си пробвал тази операционна система, по-добре не бързай с мненията.

    И вземи да разгледаш характеристиките на HP Elite X3, че нещо си се объркал - и камера, и батерия, и здравина и повече екстри в полза на HP!

    Поддръжката от Microsoft е гарантирана.

    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7945&idPhone2=7954


    1. HP Desk Dock — A one-pound dock meant to link the Elite x3 to an external monitor with mouse and keyboard. It has multiple ports including a DisplayPort, two USB-A, a USB Type-C, and an RJ-45 Ethernet jack. It can both power and recharge the Elite x3.
    2. HP Lap Dock — Meant for mobility the Lap Dock lets your push your Elite x3's OS to the Lap Dock. It has a 48 Whr battery, but no CPU, RAM, or HDD — that all comes from the phone. It's a quick way to turn your Elite x3's into a 12.5-inch FHD laptop experience with a full-sized enterprise class keyboard. It can also charge your Elite x3 at the same
    3. 2 TB външна памет - в gsmarena е грешна информацията
    4. AMOLED дисплей - С какво е по-добър дисплея на Самсуняка?


    Този пост е редактиран от Momchil; 11-11-16 в 09:53.

  13. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #26

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Аз го казвам!
    Аз съм с Win 10 на телефона и съм супер доволен.

    Ясно,това обяснява мнението ти.
    Написал съм в горния пост, че колегата ми беше седмица с HP-то, пробвал съм и операционната система, и самия телефон.
    Наистина няма какво да напиша след като питаш с какво бил по-добър дисплея или камерата на Едж.

    Все пак, предполагам си наясно, че твоето мнение е 1:1000 - моля, бъди по-коректен и изрично упоменавай, че споделяш лично мнение, а не се опитваш да правиш общо заключение - звучи по различен начин написаното от теб...

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #27

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Ясно,това обяснява мнението ти.
    Написал съм в горния пост, че колегата ми беше седмица с HP-то, пробвал съм и операционната система, и самия телефон.
    Наистина няма какво да напиша след като питаш с какво бил по-добър дисплея или камерата на Едж.

    Все пак, предполагам си наясно, че твоето мнение е 1:1000 - моля, бъди по-коректен и изрично упоменавай, че споделяш лично мнение, а не се опитваш да правиш общо заключение - звучи по различен начин написаното от теб...
    Хубаво, би ли споделил какво не ти харесва в Win 10 Mobile, че ми стана интересно - Остави другото.

  16. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #28

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Не, дискусията е излишна - има редица места, на които можеш да прочетеш по какво отстъпва Windows спрямо Android и iOS.
    Твърдението, с което поставяш най-важния параметър на модерния смартфон - камерата на HP на една кота с лидерите на пазара, било то С7 Едж, iPhone 7 или Huawei P9 показва за мен липса на базова подготовка и непрочитане на наличните представяния на фаблета в мрежата.
    След като се интересуваш от HP-то, можеш да намериш предостатъчно информация за него и да добиеш реална представа за възможностите му - не очаквай незаинтересован от него човек като мен да ги описва в детайли.

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #29

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Не, дискусията е излишна - има редица места, на които можеш да прочетеш по какво отстъпва Windows спрямо Android и iOS.
    Твърдението, с което поставяш най-важния параметър на модерния смартфон - камерата на HP на една кота с лидерите на пазара, било то С7 Едж, iPhone 7 или Huawei P9 показва за мен липса на базова подготовка и непрочитане на наличните представяния на фаблета в мрежата.
    След като се интересуваш от HP-то, можеш да намериш предостатъчно информация за него и да добиеш реална представа за възможностите му - не очаквай незаинтересован от него човек като мен да ги описва в детайли.
    Крис, не се ли усещаш, че се държиш надменно с мен, а?

    Защо си мислиш, че не съм държал повечето флагмани на пазара, и съм имал част от тях?

    Хайде да не ме приравняваш с обикновения юзър, който ползва телефона си за фейс и игрички.

    Техническата ми грамотност и опита ми с всякакъв вид техника е поне на твоето ниво, ако не и на по-голямо!

    За един телефон, факторът камера въобще не е най - важен - защото, тогава Zeiss оптиката на Nokia Lumia и Microsoft Lumia телефоните ще те опровергае в избора на телефон.

    Важна е големината на дисплея, процесорите, качеството на дисплея и батерията, както и функциите, разбира се.

    HP по нищо не отстъпва в това отношение, даже превъзхожда.

    За HP Elite X3, съм научил достатъчно, че да си позволя да пиша в тази тема!

  18. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #30

    Отговор: Съвети при избор от между 3 телефона

    Кой е производителя на дисплея на HP?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ и съвети при избор на нов ТВ
    От maxxx във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 08-11-16, 12:33
  2. Съвети за избор на смартфон
    От Nanami Chaan във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 29
    Последно: 05-07-15, 23:53
  3. Съвети и помощ при избор на климатизатори
    От IzueL във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 08-10-14, 18:48
  4. Сравнение между 2 телефона
    От ops5 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 24-11-11, 12:40
  5. съвети за избор между няколко камери
    От jojobix във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 22-08-09, 21:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе