Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By joro_kem
  • 1 Post By vasilray65

Проблем с таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    12
    #1

    Проблем с таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис

    Здравейте!
    Преди два дни си купих таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис.
    Според инструкциите заредих батерията на 100% и го включих, Андроида започна да се зарежда,
    поиска ми да въведа ПИН, избрах опцията без ПИН, свързах го с интернетда си изтегли актуализации.
    После обаче като го включих на екрана ми се появи надпис "Отключете за достъп до всички функции и данни",
    плъзнах пръст отдолу нагорепо екрана и ми се появиха бутони като за цифров телефон, набрах 1111 и ми се
    появи надпис над бутоните "Грешен ПИН код".
    Таблетът е без SIM карта.
    Как да отключа таблета, има ли някакъв служебен ПИН като например 0000 или 4444?
    Прилагам и снимки.


    Благодаря Ви предварително
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    12
    #2

    Отговор: Проблем с таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис

    Готово, реших си проблема. Закривам темата.
    Благодаря на всички, които се отзоваха!!!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    307
    #3

    Отговор: Проблем с таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис

    добре е, че си решил проблема. напиши обаче как - ще е полезно за всички след теб с такъв казус.
    Gena_bs одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    12
    #4

    Отговор: Проблем с таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис

    ИЗКЛЮЧИХ таблета и отново го включих. Таблетът ми поиска връзка с мрежа, свързах го
    с интернет, после отново ми поиска да потвърдя ПИН-а, но този път под това искане
    се мъдреше дребен надпис или да избера да вляза чрез профила си в Гугъл и избрах
    да вляза чрез профила си в Гугъл, по едно време пак ми поиска да въведа ПИН или
    да избера "Пропусни" избрах "Пропусни" и продължих напред с настройките.
    Първия път много ясно си спомням, че уж избрах "Пропусни", но явно съм натиснал
    и нещо друго по погрешка. Така си реших проблема.
    Още веднъж благодаря на всички. Явно техникът на Технополис-Русе не е много
    за тази работа след като ми каза, че повече няма да мога да ползвам този таблет.
    joro_kem одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,404
    #5

    Отговор: Проблем с таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис

    В Технополис Русе няма нито един грамотен, даже и на тостерите са безхаберни

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #6

    Отговор: Проблем с таблет DIVA T10K_Plus 10.1 инча от онлайн магазина на Технополис

    Колегата написа за техник, а не за консултантите.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 29-09-18, 09:27
  2. Проблем с гаранционна замяна в Технополис
    От niki85 във форум Телевизори
    Отговори: 26
    Последно: 01-09-15, 07:39
  3. Продавам: Таблет ONDA V811 8-инча JB 4.2.2, Quad-core
    От moonwind във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 22-11-13, 01:18
  4. Отговори: 9
    Последно: 12-10-13, 10:04
  5. Отговори: 0
    Последно: 13-11-10, 10:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе