Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Game for 6610 pls!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #1

    Game for 6610 pls!!

    Znae li nqkoi otkade moga da si svalq bezplatno igri za Nokia 6610,i kak stava samoto svalqne pls![?]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    Game for 6610 pls!!

    http://midlet.org (но повечето са demo-та).

    http://www.dseffects.com (супер яки, ама платени)

    http://7210.dvd-ru.com/ (само 4 са, ама безплатни).

    И най-добре пусни търсене в Google на midlet+nokia (24 500 matches) [:D][:D][:D]

    Сваляш си ги на компа и после с Nokia PC Suite (http://www.nokia.com/cda1/0,1080,3403,00.html - ако нямаш диск с телефона) си ги upload-ваш през IrDa или кабела. BTW, "Nokia.com is temporarily off-line for scheduled maintenance."[8]

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #3

    Game for 6610 pls!!

    ..dobre,no za igrite,sled kato gi svalq na kompa,vsi4ki failove li trqbva da ka4a i ako moej d ami kajesh kak stava po podrobno[]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    Game for 6610 pls!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">..dobre,no za igrite,sled kato gi svalq na kompa,vsi4ki failove li trqbva da ka4a i ako moej d ami kajesh kak stava po podrobno[]



    <div align="right">оргинално мнение на DarkKnight_red</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    1. Midlet се дистрибутира в 2 файла: .jar (обикновен архив, съдържащ файловете на приложението) и .jad (текстови файл с метаинфо). Трябват ти и двата файла за всяко от приложенията.



    2. Едно от приложенията в Nokia PC Suite e Application Installer. Ами то си е обикновен wizard - води те стъпка по стъпка, мисля, че няма начин да се объркаш...



    Да, и не забравяй все пак да си вържеш телефона към компа []

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #5

    Game for 6610 pls!!

    .Da,vsi4ko go pravq taka,svalqm failovete i s Application Installer gi ka4vam v telefona i nqma problem[]

    No s Application Installer,mi gi svalq v Application na telefona,kak da stane da gi svaql v Games[][?]

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    Game for 6610 pls!!

    Би трябвало да ти ги разпределя директно!На 6100 ми ги качва директно в Games

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #7

    Game for 6610 pls!!

    da,no nestava,pone s tova koeto imam: Application Installer,tam nikade nqma da my okajesh kade da ti gi svali i si gi slaga v Aplication

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #8

    Game for 6610 pls!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">da,no nestava,pone s tova koeto imam: Application Installer,tam nikade nqma da my okajesh kade da ti gi svali i si gi slaga v Aplication



    <div align="right">оргинално мнение на DarkKnight_red</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами аз съм с 6100 и ми ги качва директно в Games...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #9

    Game for 6610 pls!!

    Как така ти ги слаа директно в Games,бе RaidТо в това Application Installer никъде няма къде да укаже да ги слага в Games,да не би твоят Application Installer да има да му указваш.да е някоя по нова версия,но немисля,не ги слага в Games и това еДаи малко повече разеснения и насоки,а и ще сам ти благодарен за някои сайтове за MIDI-та и WallPaper-риАко може разбира се.Благодаря за всичко досега

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    Game for 6610 pls!!

    Така, има допълнителна програма към PC Suite, която променя default директорията от Application на Games - аз си качих всички игри с нейна помощ и всички отиват директно в games.

    Игри за 6100 и 6610 - да съм линкове към технолинк, където има накуп над 300 игри и приложения - написал съм точния линк (в момента не се сещам) в темата за 7210.

    Ако не можете да ги намерите - тях или някоя от необходимите програми - конкретизирайте - ще ви упътя.

    Преди да качвате каквото и да е го изтествайте с емулатора на вашия телефон - някои игри и програми не тръгват - за 7210 има емулатор, сигурен съм, че и за 6610 и 6100 също има

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #11

    Game for 6610 pls!!

    КрИс,кажи ми как се казва тази допълнителна програма към PC Suite,и ти с коя версия си на PC Suite,аз съм с Nokia_6610_PC_Suite_51_en.И това за изстесването не го разбрах много ясно?За какъв емулатор говориш?Обесни ми по подробно ,молия.И едно последно,да ми кажеш точно линк-а ,за игрите и прилиженията,ако не ти представлява трудност.Благодаря!!!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #12

    Game for 6610 pls!!

    Sorry, бях забравил за Nokia Games Installer... [B)]

    Значи това е копие на Nokia Application Installer, подложено на reverse engineering []. Можеш да отидеш на http://www.freemobilephonegames.co.uk/Downloads/, където освен линк към Installer-a имаш и доста free games.

    Емулаторът, за който KpИc пише, най-често е web-базиран tool, който проверява дали телефонът ти е съвместим с дадено приложение - ако се сетя къде имаше, ще ти постна линк. Добре е наистина предварително да тестваш...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #13

    Game for 6610 pls!!

    ..айде сети се за този Tool-s Raid[8D]..ще почерпим после[]

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #14

    Game for 6610 pls!!

    Имам ги в нас - ще ги кача на Сетком да ги дръпнеш.

    Опс, само че са за 7210 - ще видя откъде ги бях теглил в такъв случай



    Игрите:

    http://free.techno-link.com/obrut/NO...0by%20SMOG.zip



    http://free.techno-link.com/obrut/NO...100%207250.ace

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #15

    Game for 6610 pls!!

    ..Благодарско КрИс,само ако и ми кажеш и за този <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Преди да качвате каквото и да е го изтествайте с емулатора на вашия телефон - някои игри и програми не тръгват - за 7210 има емулатор, сигурен съм, че и за 6610 и 6100 също има.

    Ще стане супер,някакв линк да ми дадеш или го качиш на Сетком-а...[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Nokia 6100 или 6610 дайте съвет!
    От Barbarian X във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 24-12-04, 19:23
  2. Stereo handsfree za Nokia 6610
    От Rag във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-03, 15:36
  3. wap sites s bezplatni igri za 6610..
    От nuCT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 15-10-03, 11:59
  4. Nokia 6610- откъде най-евтино
    От PPechev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 21
    Последно: 05-09-03, 16:05
  5. NOKIA 6610
    От Wizard във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 16-08-03, 05:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе