Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 68 от общо 68

Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    206
    #61

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    ENOUGH![!]



    Някога имах Ериксон 628 и бях много доволен откъм здравина и изобщо по онова време нямаше голям избор.Имал съм Моторола Стартак,Нокии какви ли не и не ми разправяйте ,че не разбирам от телефони,но повече няма смисъл да ви обяснявам всеки си знае своето.

    Аз изказах моето мнение за Нокиите като цяло - менютата от 5 години не са мръднали напред /или назад[]/...Казвам го от личен опит и в момента имам няколко Нокии/включително и от новите/ от 3ххх до 8ххх и не съм особено доволен.Мое лично мнение.От друга страна като си поиграх с Нокиа 6600 съм много възхитен от свършената работа.Браво!Чак сега са на крачка пред Сони-Ериксон/не в продажби ,пазарни дялове ,а в технологии и наистина модерни телефони/ .Единствено не ми харесва дизайна на някои от моделите ,но ... Пак да кажа мое лично мнение е !

    А ти Т можеш да си затвориш човката защото ми писна от натрапници! Аз изказвам моето лично мнение и не го натрапвам както правиш ти...Ериксон това Ериксон онова .Аз или съм голям късметлия или не съм попадал на дефектен Ериксон?!?Освен Т28 ,който беше с бъгав софт,но след един МОД с братчеда го оправихме.



    Моят съвет е да отидеш по магазините и да сравниш Нокиите,Сименсите и Сони-Ериксоните ,който ти предложихме.Избери най-подходящия за теб телефон и не слушай чужди мнения,които не са по темата или са спам!

    Време е да направиш избора...сам.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #62

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Malone: единствената неточност беше за батерията на Т300, а в БГ навсякаде е Li-Pol, нищо че в сайта пите Li-Ion ...



    Т: ако в списанието ти не пише за вибрация, усещане в ръката, сила на звънене ... обзалагам се че това е от БГ хит списанията [] А за комплексите ... ти се хвалиш че си "инженер", а аз не. За Т100 каза само че има страхотен дисплей, а после ми спориш за вибрация, etc.



    Някой беше казал че всеки си защитава марката - аз имам Siemens !



    А единственото нещо което ме дразни в 8910 е цената [] Slide-a е супер [:D]



    Edit:



    T: като всички Ericsson-и които си купувал не са добри що продалжаваш със същата марка ?



    Аз сам за Intel !



    Не сам намирал проблеми при някои менюта с изключение на някои на Motorola ... според мен е твърде индивидуално. Естествено ако си ползвал само Nokia ще си залепнеш на него ... Менютата на старите Ericsson-и не са ми одобни ... [^][xx(]


  4. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #63

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Ти ми посочи къде точно и с какво съм се хвалил, че нещо на мен ми убягва. Отдолу, под ника мога да си слагам каквото искам, а в случая то отговаря и на истината. Като и ако стана PhD, отново не смятам да го крия. Не се занимавам с поддръжка на GSM и никъде не съм писал противното. Но смея да твърдя, че имам доста по-надежден, по-обхватен и достоверен източник на информация от твоите списания.

    И следващия път двамата, последните като ми давате акъл, какво да правя, го напишете в съотвествие с българската граматика, че нещо правописните и пунктоационните грешки ми се струват прекалено множко.

    А на някой, ако от нещо му е писнало и той не фугирира сред модераторите, има свободата да напусне. Нека да ти напомня, че точно ти (systemError) започна с тенденциозните обобщения /за справка вж. пост №5/.

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #64

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Почне ли се с правописа, значи положението е добро ...



    Та да се върнем на темата CrossBlade.

    Може би трябваше да уточняваме кой какво има предвид.



    Всичко по надолу е лично мнение.



    На Моторолите менюто е постно и объркано, това имах предвид.

    Ама едни менюта, но има и допълнителни, които трябва да се активират ... не помня на кой модел беше.

    И графиката нулева.



    А на Ericsson-ските менюта, сещате се на кои, не на новите телефони не е лошо, но много бавно. Докато рефрешне, ти вече си натиснал още два клавиша. Не знам на какво се дължи. Все едно рамец няма.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #65

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ти ми посочи къде точно и с какво съм се хвалил, че нещо на мен ми убягва. Отдолу, под ника мога да си слагам каквото искам, а в случая то отговаря и на истината. Като и ако стана PhD, отново не смятам да го крия. ...

    <div align="right">оргинално мнение на T</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А според мен не само това ти убягва. Мисля, че ти убягва преди всичко добрия тон в спора. И не само в тази тема... Това, че си инженер е хубаво. Караш ме обаче да ти цитирам по памет една мисъл на Съмърсет Моам от книгата му "Посланикът": "Да прочетеш хиляда книги не е по-достойно от това да изореш хиляда ниви..."

    А да станеш PhD, трябва да усвоиш двата основни инструмента в науката - анализа и синтеза. За съжаление опита ти в употребата им не си личи от постингите. Та затова успокой малко топката.



    PS Ако наистина искаш да докажеш колко си навътре в темата анализирай безпристрастно всички обсъждани модели, систематизирай предимствата и недостатъците им и синтезирай "Идеалния апарат". И да му турим точката.

  7. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #66

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    А според мен не само това ти убягва. Мисля, че ти убягва преди всичко добрия тон в спора. И не само в тази тема...

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тонът ми напълно е съобразен персонално с всеки от индивидите, към които се обръщам. Сигурен съм, че и други неща са ми убягнали, но тебе не те и питам. Съобразявай се с това, към кого е отправен въпроса.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Това, че си инженер е хубаво. Караш ме обаче да ти цитирам по памет една мисъл на Съмърсет Моам от книгата му "Посланикът": "Да прочетеш хиляда книги не е по-достойно от това да изореш хиляда ниви..."

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това, че съм инженер, няма нищо общо с разговора, "спора" и темата. То се експлоатира от определени хора с цел заяждане.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    А да станеш PhD, трябва да усвоиш двата основни инструмента в науката - анализа и синтеза. За съжаление опита ти в употребата им не си личи от постингите. Та затова успокой малко топката.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ти не си човека, който ще определя критериите, по които ще се оценява заслугата за тази степен в образованието. Нито пък степента, в която аз владея нещо или не. Не съм си поставял за цел да личи и "употребата" на нещо в постингите ми. Ако имаш желание да те запозная с неща от моя научно-изследователски опит използвай ПМ или мейл.

    Само за информация има и още доста "инструменти"/бих ги нарекъл методи/ в науката, с които не смятам да те запознавам.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    PS Ако наистина искаш да докажеш колко си навътре в темата анализирай безпристрастно всички обсъждани модели, систематизирай предимствата и недостатъците им и синтезирай "Идеалния апарат". И да му турим точката.



    <div align="right">оргинално мнение на Lupus</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За това си прав, поне отчасти. Но ... Първо тук не съм искал да правя някакъв задълбочен "анализ и синтез" на данни за технически и други параметри на апаратите, а просто дадох мнение като потребител и като човек, интересуващ се от качествата на апаратите. Още повече, да завършвам с някакъв генералел извод за "Идеалния апарат", какъвто най-вероятно не съществува (пазарът е този, който го доказва). Отново посочвам основната ми теза - Ericsson, въпреки ниските си цени, са апарати, с които аз и други хора сме имали доста проблеми от един или друг характер. Другата ми теза е, че апаратите на Нокия са далеч по-здрави и безпроблемни, като никъде не съм казвал, че притежават повече функции, по-добър дизайн, или по-добра цена (последните са в плюс наистина на SE). И последната ми теза - апаратите на Нокия предлагат най-добро съотношение цена/потребителски качества (и отново пазарът е този, който го доказва). В крайна сметка, за очевидни неща, никак не е наложителен някакъв подробен "анализ и синтез", още повече, че досега тук не съм видял такъв от никого. Или може би и това ми е убягнало?!? Ти ще ми посочиш.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #67

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Peace. Не смятам да се заяждам и мисля, че си достатъчно умен да разбереш, какво исках да ти кажа с предишния си постинг. Не смятам също така, че тук е мястото да си мерим научните постижения. Просто само ще вметна, че пътя, по който си тръгнал аз съм извървял отдавна.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #68

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    еййй, вие кю-та нямате ли си... )

    ай стига толкова...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 29-03-13, 12:05
  2. нов телефон
    От bilian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-06-09, 23:56
  3. Продавам: Pocket PC FSC N560 /VGA,GPS/ + 4GB SD 550лв
    От unnamedxxx във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-08-08, 14:30
  4. Пералня автоматична,каква да си купя от 450-550лв
    От miroslav66 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 23-07-08, 15:18
  5. Препоръчайте ми телефон СПЕШНО!!!
    От no_connection във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-07, 14:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе