Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 68

Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #1

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    7650, 8910, 7250 ...

    за други не се сещам



    значи искам ТЕЛЕФОН, не ме интересува нито полифонията нито нищо []



    бях се спрял на 8910, но чух че имали ГОЛЕМИ проблеми с пружината им [V]



    така че давайте предложения - но казвайте защо според вас си струва



    като че ли 8910 най ми допада - малък, стилен, и като се хване се усеща качеството му.... [|)]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    //offtopic

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... и като се хване се усеща качеството му.... [|)]



    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И жена ми така казва ...

    Не за Nokia-та ми де ...



    Pa3KaTaH ... имаш дарба на поет ...

    [:D][:D][:D]

    //offtopic



    Еснафски телефон Pa3KaTaH.

    Отличен телефон, но не предлага нищо повече от доста от моделите, за да струва толкова пари.

    Досега предимно с такива телефони съм виждал, само мангали или новоназначени шефове на държавна работа, които общо взето не могат да си сверят и часовника..


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    72
    #3

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Нокиа 8310 - щото са изпитани и са кучета - забрявяш за грижите, пък и ще ти останат кинти

    Нокиа 6310 - як телефон с яка батерия, без гъзарии за хора които говорят много(ако си такъв) има си всичко без цветове и полифонии

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #4

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Нокиа 8310 - щото са изпитани и са кучета - забрявяш за грижите, пък и ще ти останат кинти

    Нокиа 6310 - як телефон с яка батерия, без гъзарии за хора които говорят много(ако си такъв) има си всичко без цветове и полифонии



    <div align="right">оргинално мнение на petrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    абе един път на 5 години си менкам телефоните - цената не е баш определящия фактор

    искам просто следващите поне 2 да не се сещам за него / т.е. да си върши работата без да писка /



    8310 - не ми допада ама хич



    6310 загледах ... но 8910 по ми харесва като усещане / Malone - шът [][] /



    Ако може някой да каже реално време на стенд бай и на говорене на 8910 какво е ще съм му много благодарен



    7650 определено отпадна

    Тухла е и просто не ми трябват екстрите му []

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    206
    #5

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Не разбрах само Нокия ли те интересува?Според мен Сонитата са много по-напред още от отдавна с някой неща - менютата им са най-добрите,здрави са и софтуера им не ми е правил проблеми.Избора според мен е Т610 ,но дочух за Т630 ,който е още по- ,по - ,най-.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    19
    #6

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Препоръчвам ти:



    http://www.sonyericsson.com/t610/

    http://www.myt610.net/

    http://www.sonyericsson.com/t630/



    Свежо и стилно...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    8310

    Petrov вярно е, ама много цигански дизайн бе ....

    С тия лампи отпред ...



    6310

    Petrov е абсолютно прав, телефон за говорене и то за хора, които говорят много. Като се вземат предвид и възможностите, които има ... телефона е култов.

    Не е достатъчно ефектен... а и на пипане 8910 си е друго ... [Pa3KaTaH [^][^]]



    @System Error

    Не искам да влизаме в технологични спорове, но пък от менютата на SE по зле е само менюто на Motorola. Имам предвид не шарениите на новите модели, а старите менюта на Ericsson, както примерно на SE T100.


  10. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #8

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Значи

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не искам да влизаме в технологични спорове, но пък от менютата на SE по зле е само менюто на Motorola. Имам предвид не шарениите на новите модели, а старите менюта на Ericsson, както примерно на SE T100.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    и аз не искам да влизам в технологични спорове. Аз бих казал "... но пък от менютата на Nokia по зле е само менюто на Motorola." Явно менюто на Motorola е кофти! А за другото всеки си има собствено мнение. И като <font color="red">горд</font id="red"> ползвател на доста модели на Ericsson и SE <font color="orange">(и на две Nokia-и)</font id="orange"> не смятам, че менютата им се различават кой знае колко. Човека иска мнение - ами ето:

    <ul>[*] Ако не бързаш със смяната на телефона изчакай SE T630 - добър телефон с добра камера.[*] Ако е спешно - Samsung S300. Добър телефон и според мен си има всичко необходимо и нашенските оператори едва ли ще го изненадат с нещо.[/list]



    Ами успех с новия телефон ...


  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    206
    #9

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ям салата с лук, пия ракия и като Стивън Сегал се бия. </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ракията те хвана май!Аз ясно съм написал Сони-Ериксон,а не Ериксон!Няма място за спор,обаче ,че менютата на старите Сони-та къртят!

  12. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #10

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Като ще е гарга да е рошава, като ще е SоnyEricsson да е Т630 [:D]

    @Malone: Просто не си прав или вкуса ти е по-сухарски, някак Нокий-ски![][]

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #11

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @SystemError

    Е аз не знам колко съм се напил, но утре ще погледна пак поста ти. Там пише Сони, а не Сони Ериксон.

    Но понеже съм интелигентен, разбрах че имаш предвид Сони Ериксон.



    Попитах и трезвите до мене, но и те не откриха някаква разлика в менюто на SE Т100 [ежедневно виждам един такъв в къщи] и ония Еricsson-и с капаците T29, Т39 и подобни, както и ония големите шпакли по една педя ...



    Изрично го подчертах в поста си.



    Тях имах предвид ... последните Ериксони преди да обединят производството със Сони. Предположих, че си разбрал и имаш достатъчно познания за моделите и интерфейса.

    Вероятно твърде от скоро си купуваш телефони или паметта ти е твърде къса.

    Да не превръщаме форума в надприказване ... сигурен съм, че си бил абсолютно наясно какво точно имам предвид.



    @Daskala

    Имаш ли представа какво е съотношението на продажбите в световен мащаб, между различните производители на мобилни телефони?

    Поиграй си и сравни броя продадени телефони от Nokia и от SE.

    Работата ми няма нищо общо с продажбите на каквото и да е, но съвсем случайно ме се случи да разговарям със служител от фирма за продажба на телефони и услуги от Кардиф.

    Човека се занимаваше точно с проучване на пазара и потребителското мнение.

    И обясни какво показва практиката?

    Лидер в световен мащаб, с изключение на територията на Съединените щати е Нокия.

    На космическо разстояние от другите. И според проучването това се дължало, на изключително лекото боравене с менюто на Нокия, както и стремежа на дизайнерите, потребителя на Нокия да може да се ориентира незабавно в менютата на който и да е модел на Нокия.



    @Zetle

    Не знам какво имаш предвид под сухарски вкус, но по екстравагантни модели от на Нокия няма, виж каталозите.



    Какво ли не направиха? Само с телевизор още няма.

    Общо взето останалите припкат след тях.

    И като няма какво, защо пък да не сложат едно огледалце отзад на телефона. [SE T630]



    Виж, ти това сухарски телефони ли наричаш. Някак си Нокий-ски ...



    7700





    7650





    6600





    3660





    3650





    3300





    7650





    N-Gage


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #12

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    ли4ното ми мнение 4е може да се заложи в момента на нокиа 6600, но цената и е малко висока за сега... като други варианти сони-ериксон Т610 е доста добър избор. ( аз си взех преди дни такъв). ако могесх да си намериш П800 или П900 за тези пари... това ще ти е избора. просто сони-ериксон за сега предлагат най-доброто съотношение цена/ка4ество(функции)...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    72
    #13

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    за SonyEricsson T610 - бягай далече - в момента съм с такъв и батерията едвам ми издържа ден и половина, докато преди с 6310i карах по 4-5 дни. Иначе менюто му е удобно и е функционален. Снощи поджитках с 6600 - това е ТЕЛЕФОНЪТ - ама много кинти, пък и засега несъвместим с MMS центъра на МТел - единствения телефон с по-добър цветен дисплей и по-добра камера от Самсунгите и Панасоник.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #14

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @Pa3KaTaH

    На цена до 500 лв. можеш да вземеш 6100 и 6610. Модели от 2002 година, но още "важат"... Аз лично ползвам 6100 и съм доволен от него



    @gugimoto

    P900 наистина в момента е No. 1 (имах възможност да си поиграя с един такъв), но в момента най-ниската цена, която съм намерил е 1350 лв. (крайна []) - значително повече от това, което се търси...



    И, "без да влизаме в технологични спорове", имал съм Ериксон, Алкател, Сименс и Нокия, в къщи пък има и две Моторолки - един е телефонът, който свързва хората []

  18. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #15

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Батерията на Т610 издържа ден и половина от момента, в който почне да пищи, че е изтощена. ИЗВОД: Не си купувайте гепено :-))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 29-03-13, 13:05
  2. нов телефон
    От bilian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 01-07-09, 00:56
  3. Продавам: Pocket PC FSC N560 /VGA,GPS/ + 4GB SD 550лв
    От unnamedxxx във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-08-08, 15:30
  4. Пералня автоматична,каква да си купя от 450-550лв
    От miroslav66 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 23-07-08, 16:18
  5. Препоръчайте ми телефон СПЕШНО!!!
    От no_connection във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-07, 15:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе