Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 68

Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #31

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Благодаря на всички ви,

    ще си поиграя утре с тези 6???, но май на 8910 заковах поглед

    Malone, и аз не бях чувал до скоро за пружините им, но говорих с един авер дето има сервиз и магазин за телефони и той ми каза за това.. може някаква партида нокиа правена кой-знае-къде да са били с дефект там...



    Е това е, очаквайте до няколко дена ревю на избрания от мен телефон []

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    3
    #32

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Здравейте пи4оже.

    Явно всеки си харесва марката и хули другите телефони.

    В крайа на краищата изиграните винаги ще сме ние , защото фирмите винаги ще пускат нови модели през 6 мес и ние ще се чудим как сме харесвали телефона който е бил върхов преди 6 мес и се чудим как да намерим 300лв за ъпгрейд.

    Аз лично сам почитател на SE и се чудя как да си продам Т300 със софтуер на Т310(това е страхотен тел) за да си купйа Т610 който вече е на цена 460лв. Не препорачвам да чакате Т630 защото там промените са козметични и по спецялно в управлението на камерата. По Удачно е да си сложите софтер за Т630 на Т610 , защото са съвместими. Все пак защо да давате 750лв за Т630?

    И нека всички да чакаме излизането на Т650 който ще е един страхотен тел (memory card+mp3+video+1mgpix camera)[quote

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #33

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    T кефишме [] Това че на теб не ти е удобно менюто на SE е изключително твой ПРОБЛЕМ (след като имаш Т610). Това че ти е одобно Nokia - просто си обикновен масов потребител, за каквито са насочени Nokia. Не ползваш функциите ? Еми тогава защо си купи този телефон ? Никога няма да ползваш телефони като P800 & P900 ? Това че си такъв юзер, не значи че телефона е лош. Ползвай Nokia-та си само за говорене. Това че всички марки почват да слагат все повече и повече функции в телефоните си доказва че това е ПОЛОЖИТЕЛНА черта ! A Nokia дето и пълен MMS дето не слагат ... това положително ли е ? Е**х ти критериите дето това че има нещо допълнително е ОТРИЦАТЕЛНА черта ...



    Pa3KaTaH: за 550 лева можеш да си купиш HP iPaq 1940 от METRO дето е е**х ти машинката (PDA). За $600-700 ... []


  5. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #34

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Докторе, напълно съм съгласен с теб. Ама много правописни грешки ... [V]

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #35

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Какво ще кажете за Samsung E700 - чувам,че е добър и се чудя дали да не си го купя,но все още няма отзиви за него.По параметри и допълнителни функции - добре,но...???

  7. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #36

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">T кефишме [] Това



    .......



    е дето това че има нещо допълнително е ОТРИЦАТЕЛНА черта ...



    <div align="right">оргинално мнение на CrossBlade</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Една от функциите на този форум, мисля, е да споделяме "ПРОБЛЕМИТЕ" си, за да бъдат избягвани от другите участници. Да признавам, масов потребител съм, да признавам - ползвам на 99% телефона си да говоря, да признавам - стабилната работа на телефона е най-важна за мен и да признавам - на моите критерии са отговаряли в най-голяма степен досега именно апаратите на Нокиа. Защо го купих - това и аз сега се питам, но вече съм назад 100ина лв.

    Сега ти искам да ми кажеш за кое телефоните на SE стават "повече" от тези на Нокия.

    Ако става въпрос Samsung Т100 има страхотен TFT дисплей, него защо не го хвалите?



    Искам да добавя, че телефоните се купуват и с оглед на това, че те изпълняват някаква престижна функция. Затова предимно и аз ги сменям. Но дори и по този показател Нокия е водеща.


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #37

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Сега ти искам да ми кажеш за кое телефоните на SE стават "повече" от тези на Нокия.



    <div align="right">оргинално мнение на T</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Имат огледалце на задния панел ... []

    Написах го вече.

    Нокия ще се изядат от яд за тази екстра ...



    На представянето в Las Vegas [защо ли там, а не в Европа или Азия?] присъстващите разбрали всичко, но само едно не им станало ясно, та попитали дали SE T630 е младежки телефон или е женски!



    @Daskala

    Ами не си писал и затова го написах аз, обосновавам се ...

    Да съгласен съм, че всеки си има собствено мнение, Разкатан също и то е в полза на Нокия ...

    Всеки може да се ориентира както си иска, и аз така направих.

    Motorola, Ericsson, Sagem, Siemens, Panasonic и след като си купих първата Нокия всичко стана ясно ...

    За маркетинговото проучване гледам по улиците и не знам от колко време не съм виждал човек с Моторола, освен ако не му е подарена.

    Въпрос и на лично мнение.

    Пък и обсъждаме тук таме с приятели и споделяме впечатления.

    Това обаче не пречи ти да си вземеш Моторола, ако ти харесва.




  10. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #38

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">На представянето в Las Vegas [защо ли там, а не в Европа или Азия?] присъстващите разбрали всичко, но само едно не им станало ясно, та попитали дали SE T630 е младежки телефон или е женски!</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Пак маркетингово проучване ... Знаеш ли, когато някой прекалено много започне да защитава някаква теза обикновено опитва сам да убеди себе си. [:D]



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Пък и обсъждаме тук <font color="blue">тема</font id="blue"> с приятели и споделяме впечатления.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това вече го приемам на 100%. []

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #39

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... Знаеш ли, когато някой прекалено много започне да защитава някаква теза обикновено опитва сам да убеди себе си. [:D]



    <div align="right">оргинално мнение на Daskala</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това пък е ебати мозъчната пръдня ... [xx(]



    Какво да защитавам себе си бе човек, купувай си каквото искаш ...

    Аз предпочитам Нокия и обяснявам защо я смятам за по-добра от който и да е телефон.



    Струва ми се, че разсъждаваш, като на F1 ...

    Абе който и да е, ама да не е Шумахер ... [Нокия]

    Е защо ...

    Абеееее ей така ... много е гаден ...



    Отгоре отговорих на някои от въпросите ти ...


  12. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #40

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Тъкмо мислех, че се разбрахме. [] Много лесно се палиш бе човек ... Успокой топката ... []

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #41

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Не, не паля, но става много гаден диалог, все едно с радиото.



    Казвате сравняваме два телефона, по нагоре ...

    Пиша десет позиции в плюс на Нокия и очаквам или да ме оборите с факти или да приемете, че съм прав.



    Но не ... вие пак същата песен и философии без грам да се обосновете.



    Абе те Нокия убили пазара в целия свят, някой по нагоре писал ... защото бил масов телефон.

    Е масов е да и вероятно има защо.

    А вземете предвид факта, че е и доста скъп и си направете сметка защо огромната маса потребители не си купуват по евтини телефони за разбирачи, а скъпи масови Нокии.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #42

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    T: и какво да кажа за Т100 освен "ХаХаХаХаХа" Страхотен дисплей ! А диспеля на Sharp GX20 ? Ти само телефоните които показват по телевизията ли знаеш ? А така като се замисля на GX20 има реклама по европейските канали ... []



    А да кажа защо SE са по-добри от Nokia е адски смешно. Да тръгне да сравнява 2 производителя а не отделни модели човек трябва да е голям "разбирач" ... в една тема, която вече не си спомням каква беше, на Malone му показах че SE са доста по добри като цяло от Nokia с примери в различните ценови и класови гами. Дали се е обедил в това или не - това е негов проблем или плюс.



    А защо масовия юзър купува Nокиа ? Еми то ако талпата хора (по-голямата част) беше съставена от интелегентни, etc хора, то тогава нямаше да има интелегенция ... Масовия купувач купува Nokia поради това че моделите (повечето) са направени за такъв тип хора и им допадат, и поради "доброто" име което има сред този тип купувачи ...

  16. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #43

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @Malone

    Обичам спора, мразя пререканията и не приемам крайните мнения!

    Malone, обзалагам се на бира(и), че първият ти (Ви) телефон е бил Нокия?!

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #44

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    Брей, голям спор, голяма работа. Всяка жаба си хвали гьола, та се къса.....

    Аз от една година ползвам Нокиа 6610 и оплаквания нямам. Стабилен без супер екстри, но ми върши работа навсякъде. Единствения проблем, който ме дразни е, че няма свестни Pop Port кабели все още. А преди това ползвах 4 (четири) години Sagem RC 825. Подарих го на сина и той ще го ползва докато не реша да му подаря друг или сам да си купи ( сега е седмокласник[]). Железен апарат, повярвайте ми. Проверил съм го от морско равнище до връх Мусала - загуба на покритие няма! И ще се запитате защо: вижте какво е основното производство на фирмата...[8D].

    Е, както се казва: На вкус и цвет товарищи нет"



    PS. Vodka connected people!

  18. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #45

    Препоръчайте телефон до към 500-550лв... :)

    @Daskala

    На ти ми звучи по добре ...

    Не, първия ми телефон [GSM] беше Ericsson 868





    Преди това имах мобифони, но нито един от тях не беше Нокия.

    Първата Нокия, която си купих беше 3310.



    @CrossBlade

    Не, не си ме убедил CrossBlade и мисля че го знаеш.

    Да не връщаме темата тук, но не беше много убедителен с данните за SE от сайта на феновете на SE, който имаше известни разлики с действителността [официалния сайт].[]

    Ама това сигурно си го забравил ...

    За сравнението между производителите се чудя как да обясня за да стане по ясно ...

    Да повечето модели са сравними помежду си, но аз предпочитам да взема телефон в който всички хардуерни и софтуерни проблеми са изчистени, да има много добър дизайн, да ми е удобен и да върши всичко, което върши един телефон.

    Има и Хюндай с климатици, но колко хора имащи възможности си купуват Хюндай.

    Или Мерцедес и БМВ са за простолюдието, а интелектуалците си купуват Хюндай.

    Не е случайна разликата в цената между Нокия и другите производители. Както предполагам, че знаеш себестойността на телефона е не повече от 20% от това, което плащаме.

    Другото е за развойна дейност.

    Та идеята ми е, че предпочитам да платя за телефон върху който са работили повече хора и повече време.

    Затова и не съм си купувал процесор, различен от Интел.

    Не знам дали разбираш какво искам да кажа.

    Каквито и модели да сравняваме, няма да си купя нещо направено от дърводелци или догонващи, макар и да е по евтино и със същите възможности.

    Докато мога разбира се.



    Задавал ли си си въпроса защо Ericsson не си останаха Ericsson?

    Аз мисля, че вероятно не им стигат силите.

    А не са някоя нова фирма, търсеща известната марка ...

    Липса на възможности, на идеи, на пари, ако щеш, това е отговора.

    Дай да не хващаме пак спора с тебе.





    BTW, избора си е твой.

    Като ти чета поста, добре че има известен брой интелектуалци, като теб, че иначе SE ... може да станат NSE, ако ме разбираш какво имам предвид.

    Ние простите ще си купуваме Нокия.[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 29-03-13, 12:05
  2. нов телефон
    От bilian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-06-09, 23:56
  3. Продавам: Pocket PC FSC N560 /VGA,GPS/ + 4GB SD 550лв
    От unnamedxxx във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-08-08, 14:30
  4. Пералня автоматична,каква да си купя от 450-550лв
    От miroslav66 във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 23-07-08, 15:18
  5. Препоръчайте ми телефон СПЕШНО!!!
    От no_connection във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-07, 14:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе