Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Разумно предложение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #16

    Разумно предложение

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мда, Malone, ако искаш направи още един раздел Телекомуникации - най-добре ще е.



    <div align="right">оргинално мнение на КрИс</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Крис, благодаря ти, че подкрепяш идеята. Предлагам раздела да изглежда така:

    Главен раздел: "ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ"

    Раздели:

    Телефония и Dial-Up модеми

    xDSL, ISDN и комуникации по наети линии

    GSM и CDMA - технологии и апарати

    VoIP телефония

    WLAN мрежи

    Оптични комуникации



    <div align="right">оргинално мнение на Lupus</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ами в такъв случай форум-а МРЕЖИ трябва да се закрие?!

    Иначе така е добре горе-доло.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #17

    Разумно предложение

    Подкрепям (айде и аз да се обадя, вива нет) ама ... барев, тая тема за C55 дето си я почнал, са прости истини, които са писани и изписани. Не случайно сам сложил мнение, което може и да те обиди ... Та, ти каза за unusual неща, а не как да си сменим firmware-а ... така че дай в такъв дух [:D]


  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #18

    Разумно предложение

    Айде почна се ...

    CrossBlade ... айде по easy ...

    В тоя форум има хора, които не знаят как да си сменят батерията на телефона ти ми говориш за upload на firmware.

    Това, което е просто и лесно за тебе, може да е висша математика за други.

    Добра си е темата, но Барев пиши какъв кабел е необходим, какъв софтуер, рискове, ако има такива.

    Както белите, които могат да станат с Panosonic да кажем ... при флашването.

    Разбира се тази информация е ценна и някои от участниците ще ревнат, тъй като им се бърка в джоба, но няма как ...

    Полезното е, че тук ще се срещнат и доста хора занимаващи се с това, които могат да си бъдат полезни помежду си ... освен на нас разбира се.



    Моето мнение е, че



    Категория - Телекомуникации

    Раздел - Апарати

    Раздел - Апарати - Tips&Tricks

    Раздел - Софтуер за мобилни телефони

    Раздел - Хардуер за мобилни телефони

    Раздел - GSM технологии

    Раздел - CDMA технологии




    е напълно достатъчно за сега.


  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #19

    Разумно предложение

    Хех, е то тез дето не могат си сменят батерията не ми се вярва да тръгнат да флашват, но ... както кажеш

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #20

    Разумно предложение

    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">

    @Daskala

    10х за логото ама хайде да спрем с глупостите вече.

    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">



    @Crossblade

    Пич много хубаво, че си навътре в нещата, но това не значи, че другите не трябва да получават информация. Ето и малко аргументация:

    1. Във всички чужди форуми, които следя (руски, немски, английски, жалко че не знам китайски има такъв вид теми и те седят най-отгоре и никой не казва "т'ва вече го знам, темата е излишна"

    2. Все от някъде трябва да се започне. Пачове се пишат обикновено за последните версии на фърмуера, така че човек е хубаво да си го сложи.

    3. Писал съм, че ще има още. Имай търпение. (Все пак зает човек съм, ходя на лекции, на работа.)

    4. Хората взимат пари (10-30 лв.) за тази операция, защо който има възможност да не го направи и сам. (Това не значи, че взимам хляба на някого. Клиенти на GSM магазините винаги ще има.)

    5. Все пак хубаво е да се уважава чуждия труд. Аз съм отделил време да преведа и напиша информацията на български.

    6. Не на последно място: Не съм срещал подобна информация в български форум (и написана на български).


  7. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #21

    Разумно предложение

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Daskala нищо лично, но за последен път се убеждавам, че очевидно си някаква тесла със селяшко сърце и без грам чувство за хумор.

    Неслучайно съм сложил озъбената физиономия под изречението в поста ми в началото. Ще рече, бих желал изречението ми да се приема като шега, като безобидна закачка.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    А това е моя пост:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">A това е за Нокаджиите, които НЕ приемат мнението на другия. [:D][:D][:D]</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> "Неслучайно съм сложил озъбената физиономия под изречението в поста ми в началото. Ще рече, бих желал изречението ми да се приема като шега, като безобидна закачка." Ta май теслите станаха повече. Аз пък сложих три "озъбени физиономии"! Malone, НИЩО ЛИЧНО. И още нещо

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">чл. 4. Не нагрубявате другите участници във форума, като използвате просташки език ...</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Barev,

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Между другото анимацията ми харесва. Ако мога да намеря подобна, ама със Зименс, а не СЕ, бих си я сложил за анимирано лого на телефона. </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ти сам поиска "тази глупост" ... []



    Приемам забележката за gif-овете и ги махам!


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #22

    Разумно предложение

    Доста се изписа в тази тема, но аз така и не разбрах:

    Ще има ли промяна в разделите на форума или поне ще има ли някакво диференциране на темите в този раздел?



    EDIT:

    Радвам се, че идеята ми се е реализирала. Ще се опитам да допринеса с нещо за новите раздели.

  10. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #23

    Разумно предложение

    10x на модераторите!Мерси за скромния коледен подарък![][8)]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Разумно ли е да се монтира климатик при минусови температури?
    От tostefo във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 23
    Последно: 10-11-11, 20:14
  2. Предложение.
    От FTA във форум За Форума
    Отговори: 6
    Последно: 15-08-10, 18:02
  3. Предложение:
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 05-10-04, 15:15
  4. Предложение.
    От fori във форум За Форума
    Отговори: 43
    Последно: 18-12-03, 21:31
  5. До колко е разумно да се клокне
    От neven_bg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-03, 01:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе