Резултати от 1 до 7 от общо 7

Предложение.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. FTA
    FTA е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    9
    #1

    Предложение.

    Здравейте на всички, първо да кажа чудесен форум и бих искал да предложа да добавите поле за скайп в профила, би било доста удобно.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Предложение.

    Ще погледна събота/неделя как да добавя поленце.


    PS - Трябва да е готово. Който има желание може да добави скайп акаунта си в новото поле в настройките на профила си.

  4. FTA
    FTA е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    9
    #3

    Re:Предложение.

    Благодаря, чудесен съпорт

    Не знам защо обаче, ми показва скайпа офлайн (а аз не съм), както и на всички други. А също като мишката е на иконката се появява само "S" като алтернативен текст.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #4

    Re:Предложение.

    Върнете ми правото да редактирам старите си постове. Искам да допълня FAQ ,а това от една седмица е невъзможно.
    С какво съм нарушил правилата ? Възможно ли е ,да се увеличи обема на постовете от 17777 символа на 20000 символа ?

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re:Предложение.

    С какво си нарушил правилата ли
    С какво ли не. Друг е въпроса, че в момента не си наказан по никакъв начин, просто стари постове могат да се редактират до определено време, в последствие възможността за това е само в ръцете на модератори/администратори.
    Допълването на FAQ от друга страна е нещо ценно, трябва да се помисли как може да стане, но към момента нищо не ми идва наум.
    По отношение на уголемяване на обема на единичен пост - не е удачно, води до тромавост на форума, по-скоро трябва да се намали.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Re:Предложение.

    @hristoslav2,
    Правиш следното:
    1.Копираш съдържанието на поста, който е за редакция в Notepad.
    2 Редактираш каквото е необходимо.
    3.Пращаш ми го на ЛС с името на темата и номера на поста, а аз го качвам.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #7

    Re:Предложение.

    Lupus
    Благодаря за предложението. Но не ми се правят такива еквилибристики.....Толкова ли е сложно да ми се разреши да си допълвам старите постове ?

    Нищо не ти е станало ясно, а и продължаваш да вървиш на границата на нарушенията на правилата.
    Не знам колко време ти трябва за да схванеш, че в този форум не се толерира обсъждането на решенията на администрацията! Честно казано, не знам и да има форум, в който това е позволено, просто на другите места биваш изгонен незабавно, докато тук се опитваме да ходим по акъла на участници повече от необходимото. Което в твоя случай вместо да послужи за адекватно осмисляне на грешките ти води до все по-неадекватни претенции.
    С две думи - престани да обсъждаш мен или който и да е друг от модератори/администратори, пиши и участвай в дискусии, които са ти приятни и интересни и спазвай внимателно правилата.

    По отношение на въпроса ти - да, сложно е. Както обясних, такива правомощия за по-стари постове имат само модератори/администратори.
    Крис

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Предложение
    От jonov във форум За Форума
    Отговори: 48
    Последно: 12-04-17, 14:26
  2. Предложение:
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 05-10-04, 15:15
  3. Предложение.
    От fori във форум За Форума
    Отговори: 43
    Последно: 18-12-03, 21:31
  4. Предложение
    От koceto във форум За Форума
    Отговори: 4
    Последно: 14-06-03, 21:54
  5. Предложение
    От Zappo във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 08-12-00, 17:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе