Резултати от 1 до 5 от общо 5

Как да синхронизирам чрез Bluetooth

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #1

    Как да синхронизирам чрез Bluetooth

    Взех си блутуут адаптер Trendnet. Добре ми изглежда. Със софтуера към него мога да качвам теми и картинки на телефона - Т68i (и обратно картинки към компютъра). Обаче от програмите ми за синхронизация нито една не можа да "види" телефона. А мен за това ми трябваше този адаптер - за синхронизацията с Outlook.[]

    Мисля си да не е от драйверите

    Очаквам съвети

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #2

    Как да синхронизирам чрез Bluetooth

    Widcomm ли са драйверите? А софтуера сигурно е най-вече за връзка през кабел? Ако е така, трябва да си настроиш серийна връзка между компютъра и телефона (с Widcomm кликай на иконката долу, после Quick Connect/Bluetooth Serial Port/... докато го намериш и се свържат). След това настройваш софтуера на съответния Com порт и номера трябва да стане...



    В интерес на истината не съм го пробвал, аз си правя синхронизацията с Mac и iSync, работи идеално с T68i и с S55. Правил съм и бая неща с PC-то, но там ръчно трябва да си избирам с кой телефон да е свързан серийния порт... добре че след като веднъж го свържеш вече си помни... можеш да си ползваш телефона като дистанционно (Jeyo remote или един plugin за uICE дето отдавна го написах но чак сега го слагам в нета, http://uicebt.zapto.org), да ползваш компютъра за headset на телефона и т.н.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #3

    Как да синхронизирам чрез Bluetooth

    Здрасти

    Аз много се мъчих с моя Сименс S56, докато успея нещо да направя чрз Bluetooth порта, има една програмка Mobile Master , от форума научих за нея, върши чудесна работа за синхронизация и т.н. Има много подробно упътване как точно да свържеш телефона, и е за различни модели, сигурен съм, че Т68i фигурира в нея ...

    @barnie

    Даи малко повече инфо за тези неща, дето си ги писал []

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #4

    Как да синхронизирам чрез Bluetooth

    Благодаря за помощта barnie.[] Вчера изпратих данни от телефона към Outlook. Мисля, че като си поиграя повече и следвам съветите ти ще се получи трансфера.

    относно "... има една програмка Mobile Master"

    Chipsy, вярно, че е мн. сериозна програмата. Като оправя нещата с СОМ порта, за който каза barnie вероятно ще я използвам.

    със здраве

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #5

    Как да синхронизирам чрез Bluetooth

    Какво стана със синхронизацията? Телефоният указател се синхронизира успешно с Float's mobile agent и с др.програми ( мобиле мастера), обаче Outlook-a освен да си изпращам задачите и събитията от календара не се синхронизира. Дава грешка. Пробвах и с Z600. Аналогичен случай.

    Значи още трявба да се дерзае.

    [8D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 30-01-11, 17:19
  2. Skype чрез GSM
    От todoplam във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 12-07-10, 22:47
  3. Шерване на интернет чрез bluetooth
    От glarus във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 16
    Последно: 09-09-07, 18:52
  4. Локализация чрез GSM
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 06-02-05, 14:22
  5. Свързване на 2 PC-та чрез модеми
    От Alexander във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 13-03-01, 11:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе