Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

Впечатления от Евро2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #1

    Впечатления от Евро2008

    Гелдахте ли мача снощи - още не бях виждал такава добра персонална защита на Турците свърху Хърватите. Не бях за Турция , но заслужено според мен с и спечелиха мача.
    Не разбирам от футбол , но това което видях ми хареса - тотална преса.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Впечатления от Евро2008

    Бях за хърватите. Направо щях да се изям от яд.За пореден път смотано съдийство.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Впечатления от Евро2008

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Бях за хърватите. Направо щях да се изям от яд.За пореден път смотано съдийство.
    Не съм съгласен . Съдийството може да пречи единствено и само на нас.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    52
    #4

    Впечатления от Евро2008

    Страхотно се радвам за испанците. невероятен вратар !

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #5

    Впечатления от Евро2008

    Цитат Първоначално публикувано от tali
    Страхотно се радвам за испанците. невероятен вратар !
    И невероятно грозен футбол, благодарение на италианците. Рядко срещана схема на игра - 8:2 - 8 оформят клинч в защита и двама нападатели се мандахерцат пред испанския вратар в очакване да им дойде нещо.


  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #6

    Re: Впечатления от Евро2008

    Много слабо първенство... Доста съм разочарован. Някак си нивото на футбол е в пъти по-ниско от например Шампионската лига. Турците много ме зарадваха на активността си след като получат гол. Руснаците също ги поздравявам, заслужиха си победата(какви бомби мятаха от 30 метра, невероятно ). Тука, холандците бяха полудели колко са велики...дааам видяхме ги. Като цяло залагам на турция-***** финал...малко вероятно но все пак

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Впечатления от Евро2008

    слабо... не съвсем. по-скоро скучно, защото почти всички са се вцепенили в защитен ступор и ги е страх да не си размърдат системите по време на някоя атака, което пък облагодетелства агресивно-хаотичния стил (а'ла България , в който нещата не се развиват по разгадаема схема, а всеки пас е съобразно ситуацията. то си личи и по-коментарите: "лелееее, какво нестандартно решение - левият бек генчо си смени мястото с десния бек станчо", "ауууу, френският халф махмуд али ( ) осъществи атака, вместо да си стои в центъра"

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    52
    #8

    Re: Впечатления от Евро2008

    На финала очаквам Германия - Испания

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Re: Впечатления от Евро2008

    Ооооооооо да, финал Турция - ***** би ме радвал много

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: Впечатления от Евро2008

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ооооооооо да, финал Турция - ***** би ме радвал много
    демек - очаквайте Кримската война II

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #11

    Re: Впечатления от Евро2008

    Според мен Германия няма да пропусне шанса си да отиде на финал, така по традиция, те винаги в края на първенствата играят по-силно отколкото в началото.
    От двубоя Испания-***** очаквам да бъде по-интересен в сравнение с първата им среща, просто защото в руския отбор се забелязва едно набиране на обороти, нахъсване и предполагам желание за реванш. Дано само им стигнат физическите сили защото хвърлиха много тичане напоследък.
    И едно интересно наблюдение, ако ви е направило впечатление от така наречената "група на смъртта" - Холандия, Италия, Франция и Румъния, нито един отбор не се класира за полуфиналите, а бяха фаворити

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Re: Впечатления от Евро2008

    Германците са кучета. Не случайно за тях се говори ,че 22 човека играят на терена , накрая Германия побеждава Но все пак ще е интересно. Всичките ми фаворити отпаднаха, така ,че който победи.

  16. pronicatel
    Guest
    #13

    Re: Впечатления от Евро2008

    Харесва ми!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Re: Впечатления от Евро2008

    Според мен е доста интересно първенство, но не съм съгласен че е скучно.Дайте тогава да правят първенство само за "големите "фаворити , които като не си платят , отпаднаха на четвърт-финалната права.
    Доказа се че Франция отдавна не е сила , Гърците No money no Euro2008, Италия с арогантия си футбол далече няма да стигнат , другите не съм ги гледал - и не мога да кажа впечатления.
    Турция са изненадата в това първенство , както бяха Гърците , ама "малагите" не показаха кой знае какви резултати. За тях миналата година ми направи впечатление възрастния им вратар който ги опази от отпадане.

    Винаги съм държал за Германците - харесват ми. Тактиката им е една , атаките предвидими. Направо се чудя как ги пускат, но се радвам че печелят. ЩЕ викам силно за Тях утре - една камара турски студенти има до нас - става ужасно като победят турците.Сигурно ще си скатая колата някъде че са ужасни като мача отива на зле и могат да си изкарат яда на германските коли.

    ПП
    Германия Турци 3:2
    ГЕРМАНИЯ НА ФИНАЛ ! ! !
    Залагам на Втората Световна Война II
    ако не се получи ще гледаме малък финал Кримска война II

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    52
    #15

    Re: Впечатления от Евро2008

    Да, да , да !!! На финала Германия - Испания !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет или впечатления!?
    От kansas13 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 07-02-10, 08:44
  2. KNOPPIX 4.0 DVD - Впечатления?
    От IvO™ във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 14-02-06, 21:48
  3. Win XP SP2 Final - впечатления ?
    От Slero във форум Windows
    Отговори: 35
    Последно: 29-08-04, 22:24
  4. PowerNet-впечатления?
    От 3Di във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 29-08-03, 19:07
  5. Впечатления от Елена!
    От Deadmaker във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 74
    Последно: 27-07-03, 21:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе