Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 193
Like Tree72Одобрявам

Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #91

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    Та и Пулев-опитах,не стана,по добър е,преосмислям всичко и толкова!А той колкото повече говори,толкова по негативни са писанията по негов адрес из мрежите!.....
    Докато има такива като теб ще има и плювалници и по мрежите и къде ли не!
    Иди ти се бий с Кличко и после критикувай така лошо... така де той се би и коментарите са си негови и има пълно право да си казва каквото иска по адрес на Кличко като негов опонент - дали ти ги харесваш или не си е твоя работа, но не е твоя работа да го плюеш а да замълчиш след като не си се сблъскал ти с Кличко!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #92

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    ivodivo ...Аз също съм настроен срещу Пулев. Като типична мутра се е взел прекалено насериозно а медиите се опитват да го изкарат колко велик българин е. В същото време в Син Сити се държи с хората като последната отрепка на Столипиново. Хвърля парите за сметката по пода и се зъби на сервитьора "Другият път като ме видиш да идваш веднага да ме обслужваш". Не мога да уважавам подобни едноклетъчни.
    blue1 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #93

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Визирах мача...
    stenly ти си имаш лични наблюдения а това е друго - не го познавам в такава светлина все пак! А това което споделяш наистина е отвратително като поведение...
    stenly, justify и martosblack харесват това.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #94

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Визирах мача...
    stenly ти си имаш лични наблюдения а това е друго - не го познавам в такава светлина все пак! А това което споделяш наистина е отвратително като поведение...
    Нормално е редовните посетители на тази клоака "Спин Сити" да имат преки впечатления.
    Не че и поведението му пред камерите е тамън де...

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #95

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    ivodivo,нямам идея какво "визираш",но ако си забелязал ,аз изобщо не съм коментирал самия мач!И няма как да е иначе,след като нито съм боксов специалист,нито дори фен на бокса!Но,виждам,че ти си"навътре в материята",че чак ме изпращаш да се бия с Кличко!Не,аз нямам намерение нито с Кличко да се боксирам,нито да разисквам леви,прави,зад главата и т.н....Това оставям на "познавачи"като теб!Аз просто се подразних от глупостите и тъпотиите,които пребития"герой"започна да ръси след срещата!Да,имено СЛЕД нея ,защото приемам,че лошите погледи ,закани и т.н са част от шоуто при големите пари!И когато загубиш, тогава трябва да покажеш,че си джентълмен,а не долнопробна мутра!И ако наистина е и правил подобни изпълнения из нощна София,това още повече доказва,че е далеч от понятието "голям спортист"!Големите така не правят!Но ,не дай Боже такива пък като тебе да са повече,то нищо чудно да го бяха и изтипосали на балкона на НС и депутатите да му ръкопляскат ,станали на крака!Защото по твоите критерии,той е втори,така както и дечицата от Малта!И е представил достойно БГ!Защо ли народните избранници го пропуснаха!?......
    .....Това наистина е,последното ми вземане на отношение в тази тема,но бих бил доволен,ако Пулев изчезне за по дълго време от хоризонта и ни освободи от медийно присъствие,доколкото е възможно....Ще се възстановява ли,ще се подготвя за нови мачове....негова работа,...На мен лично този пуяк ни най малко няма да ми липсва!Защото е повече от тъпо да слушам българи освиркващи чужд химн и лелеещи за снимка с един пребит до неузнаваемост боксьор ,ръсещ бисер след бисер и непрестанно спекулиращ с понятия-българи,патриоти,и тем подобни!Показаха му къде му е местото,да си стои там!
    Този пост е редактиран от prismehulnik; 21-11-14 в 15:02.
    stenly, blue1 и gnf харесват това.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #96

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Пресмехурко да не очакваш от боксьор да е с аристократични обноски? Може би трябваше да му се извини на Кличко дето е посмял да иска двубой ли? И като е загубил трябва му се кланя ли вече или да се примирява - не мисля? Самия факт, че се осмели да застане срещу шампиона си е достоен за уважение! А ти кой си да даваш наклон на хорицата дето го поддържат, че и да ги съдиш как викали и кого освирквали - типично нашенска публика си бе... Любопитно ми е да посочиш един спортист или друг българин заслужил твоето уважение след като си така негативно настроен към въпросния...
    preparatos одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #97

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Така, де...не ме интересува, как се държи в дискотеката, или в личен план какъв бил, то никой не е идеален в очите на всички. В професионалния бокс, кариерата му израсна до претендент с най-добрия от 10 години, това ако не ви е достатъчно, то за мене стига да пиша повече....

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #98

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    ivodivo,бях се зарекъл,но след като ме предизвикваш.......
    Ще започна със спортисти-Боян Радев,Сашо Томов,Петър Киров,златните момичета на Нешка/ а и самата Нешка,нищо,че напоследък го удари малко и на печалбарство../,Стилиян Петров,Нурикян...че дори и Стоичков,ако и езика му малко да не ми допада.....Да не продължавам-героите от САЩ94.......
    А ето ти и "друг"-и българи заслужили моето ,а и не само моето уважение-Борис Христов,Гяуров,Кабаиванска,АТ Синтова,Минчо Минчев,Дина Шнайдерман и Емил Камиларов,проф.Чирков,Мермерски,Васко Василев,...Още да изброявам ли?..Ще спра за да не си напрягаш толкова мозъка!И не прави опити да вместиш между тях обичания от тебе Пулев,той няма место там-за него можеш да се осведомяваш,когато ти домилее на страниците на ШОК,ШОУ,УИКЕНД и други подобни издания !Приятни занимания!...
    ...След мача в Германия,тамошната преса акцентира върху няколко момента:
    1.Изключително лошата кондиция и неориентираност на Пулев в двубоя.
    2.Освиркването на украинския химн от страна на привържениците на Пулев
    3.Много острите изказвания на Кубрат към световните боксови организации след мача.Повечето наблюдатели са на мнение,че с тези си изказвания Пулев буквално си е затворил пътя към "скъпи"двубои,дори и една от организациите обмисляла завеждане на дело за обида и накърняване на престижа и.
    Тези неща ги знам от своя племеник,женен за германка и живеещ там вече близо двадесет и кусур години
    Този пост е редактиран от prismehulnik; 21-11-14 в 17:00.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #99

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Като чух Пулев, се засрамих, че съм българин


    Не искам да споря с хората които го харесват, това си е лично право на всеки. Просто изказах моето мнение и подържам тезата на човека написал това от линка.

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #100

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    ivodivo,бях се зарекъл,но след като ме предизвикваш.......
    Ще започна със спортисти-Боян Радев,Сашо Томов,Петър Киров,златните момичета на Нешка/ а и самата Нешка,нищо,че напоследък го удари малко и на печалбарство../,Стилиян Петров,Нурикян...че дори и Стоичков,ако и езика му малко да не ми допада.....Да не продължавам-героите от САЩ94.......
    А ето ти и "друг"-и българи заслужили моето ,а и не само моето уважение-Борис Христов,Гяуров,Кабаиванска,АТ Синтова,Минчо Минчев,Дина Шнайдерман и Емил Камиларов,проф.Чирков,Мермерски,Васко Василев,...Още да изброявам ли?..Ще спра за да не си напрягаш толкова мозъка!
    Добре схванах без да си напрягам много мозъка... радвам се, че има и такива които харесваш - да не оставам с погрешни заключения!

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    И не прави опити да вместиш между тях обичания от тебе Пулев,той няма место там-за него можеш да се осведомяваш,когато ти домилее на страниците на ШОК,ШОУ,УИКЕНД и други подобни издания !Приятни занимания!...
    Преувеличаваш или просто не си наясно с моето мнение за Пулев - това, че го защитавам от нападките ти не значи, че го обичам!?! Но няма да тръгна да го критикувам просто ще си замълча щото колкото и да недостойно и неджентълменско поведението след мача то в мен смелостта му буди уважение - въпреки, че му идва повече от акъла... Все пак токова удари по главата няма как и да не се отразят! Има какво да се работи по голямата му уста но всеки си има недостатъци!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Като чух Пулев, се засрамих, че съм българин


    Не искам да споря с хората които го харесват, това си е лично право на всеки. Просто изказах моето мнение и подържам тезата на човека написал това от линка.
    Ами то за спортист трябва да си надъхан - ти си най,,, най и най... иначе се оказва, че си се предал! А за упреците към организацията - казал си е каквото мисли а и не е далеч от истината според мен!

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #101

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    колкото и да недостойно и неджентълменско поведението след мача то в мен смелостта му буди уважение
    Симпатичен виц, не го бях чувал.
    Наистина абсурдно съчетание на думи само в едно изречение

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #102

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Бре и аз знам от 1-2 места, че нашия се държи все едно всеки му е длъжен...

    Смехулко, личи че не познаваш и най-бегло историята на тези които уважаваш.Например:

    за един от живите герои знам достатъчно за да кажа, че освен казаното във филма за него, ако беше в САЩ щеше да зад #...

    А ти продължавай да го уважаваш ...

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #103

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Джъсти,пак уби змея!...Е,пуснах филма,не,че имам време да гледам два часа и шест минути.....ама като мернах Венета Райкова,онзи "полуосъществен" и брутално застрелян Жоро Стоев,Манол Велев и тем подобни.....,ами къде бе човек долови и намек за цитираните от мен спортисти и хора прославили България!?Ти знаеш ли колко годишен е Боян Радев!?Вярваш ли на това-бандити да описват бандитизма!?Ама от къде започнахме,че и до къде я "заорахме"?Въпроса бе по простичък-питаха ме за имена прославили БГ.Цитирах и спортисти,цитирах и "други"-Кабаиванска и Васко Василев например с ясното съзнание,че е дори обидно да попадат в такава графа....."други".....Но така ми зададоха въпроса ,така и отговорих......И винаги съм различавал ниво на интелигентност и ...ниво на компетентност!Не знам ти какво и за кого знаеш от този филм/твърдо няма да го гледам до края/,но преди 14 години имах върховния шанс и щастие да гледам на живо Кабаиванска в Скалата,е не беше постановка а някакъв концерт благотворителен.....Повярвай ми ,тогава бях наистина горд,че съм българин!
    Този пост е редактиран от prismehulnik; 21-11-14 в 20:49.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #104

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    Който е безгрешен, само той хвърля камъни ...
    Съдиш ли бъди готов да бъдеш съден...

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #105

    Отговор: Кубрат Пулев -Кобрата - пътят към титлите и Владимир Кличко

    не се драчете за кобрата, на ви една по-противна проява на българската тъпота и шуробаджанащина:

    Delegates | Mrs.World

    ако намерите измежду всочките претендентки за титлата "мисис Свят" по-уродливо същество от нашата представителка.... не, коригирам се - не измежду тях, измежду всички жени, покрай които минете в рамките на един цял следобед, разхождайки се по най-оживената улица на града ви

    кобрата поне го би на ринга легитимен опонент
    тая се е качила на ринга не бита, а газена от стадо мигриращи бизони

    не, няма да съм политически коректен и няма да нарека грозното... па знам ли как е правилно... "интересно"? "уникално"? "различно"?
    badr одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кубрат Пулев и Тони Томпсън
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 25
    Последно: 15-12-13, 16:05
  2. Кличко срещу Баж къде в нета??
    От p0ckata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-12, 10:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе