Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 309
Like Tree130Одобрявам

Лудогорец в Евротурнирите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #61

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Впечатли ме, защото на клубен футбол в БГ не ходя и нито толерирам, нито мога да разбера подобно държане. Посещавал съм последните срещи на националният отбор защото показаха някакво желание за игра и сега на Лудогорец защото те определено са отбор който си заслужава препълненият стадион. Та подобни идиотски изцепки определено ме дразнят ...а и както успях да видя, издразниха целият стадион (Добре, че през второто полувреме полицията все пак реши, че трябва да си заслужи парите за охрана и ги изгони от стадиона).
    martosblack одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #62

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    лудите,за разлика от други играха ЗА ЧЕСТТА И БЪЛГАРИЯ(според мен) и за пари естествено.за последно се чувствах горд,когато заколихме един ПЕТЕЛ ВЪВ ФРЕНСКА КРЪЧМА.........
    stenly и martosblack харесват това.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #63

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Българинът е на принципа: "Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е зле!". Та нищо изненадващо, че има хора от България които викат против Лудогорец и за Лацио.

    Успокойте се бре хора и Левски ще играе с Лудогорец: Лацио идва за юбилея на Левски срещу 200 000 евро-след като си плати де

    И аз съм(или бях някога) "левскар", но да подкрепяш чужд отбор когато играе срещу български .

    Сега съм не толкова левскар, колкото Българин-интересувам се ис покрепям националният отбор и всеки български клубен отбор, който има успехи по света.

    Така или иначе НАПРЕД и УСПЕХ на Лудогорец!
    Заслужават го заради красивия футбол който играят и съм доволен от видяното досега, дори и да не продължат нататък в турнира.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #64

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Пак си стигнахме до рефрена българинът е такъв или онакъв... обожаваме незаслужената самокритика, когато не е директно към индивид и по детински простоватата увереност, че извън страната живее раса от суперхора, превъзхождащи българите.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #65

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Код, и ние простосмъртните сме виждали нещичко от белият свят Разбира се, че глупаците виреят по всички ширини, но има една огромна разлика между нас и белите хора. Ние не обичаме родината си и мразим много успехите на другите
    justify одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #66

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    ЧЕСТИТО НИ!
    Страхотен хъс и с малко късмет чудеса стават... Естествено не омаловажавам и качествата на футболистите но и късмет си трябва!
    Изпълниха ме - особено второто полувреме...

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #67

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Какво сте се разциврили, че имало български фенове на други отбори в агитката на Лацио. Както каза и @Крис, това е нормално поведение на ултрасите навсякъде по света.
    Навремето Левски, когато игра навръх националния празник на България 03.03.2004г. срещу Ливърпул, едни други ултраси на цецка бяха в тяхната агитка, обиждаха и скандираха срещу Левски.
    "03.03.2004 - По време на двубоя между Левски и Ливърпул напрежението по трибуните ескалира. Близо 500 привърженици на ЦСКА подкрепят англичаните, с което предизвикват гнева на сините фенове."
    Но тогава никой от неутралните фенове не защити българското, защо?
    Не е нужно да ми отговаряте защо, на мен са ми ясни нещата!

    Оставете тези негативизми, голяма работа е станало, че нашенци са викали срещу Крейзифорест. Гледайте красивата страна на играта, важното е, че отстраниха Лацио и ще играят на 1/8-финал.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #68

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Да се отклоним към футбола.
    Следва... Валенсия. С една голяма разлика от Лацио - испанците се намират в добър период и играят все по-добре...
    7-мо място в първенството, скорошна победа като гост на Барселона, неособено тежко отстраняване на Динамо Киев в миналия кръг на ЛЕ.
    Покрай добрите игри на Лудогорец в последно време, гарнирани с уникален късмет в мачове като двата с Черноморец Одеса и реванша с Лацио, като че ли позабравихме абсолютно тривиалното им отпадане от Базел, отбор без особено име, но с добър бюджет и в добра форма.
    Лично мнение - ако късметът не продължи да блика, Лудогорец са дотук.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #69

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    И до тук да са, заслужиха уважението ми. И с удоволствие след 2 седмици ще отида да ги подкрепям. Нещо което не бих направил за никой роден гранд (без значение дали е от столицата или от някъде другаде).
    martosblack и ivodivo харесват това.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #70

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    И до тук да са, заслужиха уважението ми. И с удоволствие след 2 седмици ще отида да ги подкрепям. Нещо което не бих направил за никой роден гранд (без значение дали е от столицата или от някъде другаде).
    Странно защо, нали си еталон за толерантност
    По написаното от теб, разбирам, че Лудогорец е спечелил уважението ти досега, а преди няколко години, Левски, със стигането си до четвъртфинал в турнира не го е направил и затова нито тогава си ходил на негови мачове, нито при евентуални бъдещи успехи ще го направиш?

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #71

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Странно, че до сега си чел по диагонал. Винаги съм писал, че бих симпатизирал на отбори/спортисти които показват, че искат да играят и да печелят. Такива са националният отбор по волейбол , националният по футбол (от както чичовото им стана треньор). Цвети Пиронкова, Григор Димитров и международните изяви на Лудогорец (клубният шампионат не ме вълнува и не го следя).

    П.С. Когато футболистите на грандовете започнат да се доказват на терена а не в Син Сити, тогава могат и да спечелят уважението ми.
    martosblack одобрява това.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #72

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Всичко чета, тоест, според теб футболистите на Левски не са искали да играят и печелят, а покрай купоните в Син Сити стигнаха до четвъртфиналите в УЕФА?
    Предполагам, даваш си сметка, че в момента правиш горе долу това, от което се възмущаваше преди няколко поста... Е.. няма етнически елемент, ок

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #73

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Има разлика. Аз "наказвам" грандовете с безразличие и не отивам на стадиона да викам срещу тях и феновете им

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #74

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    С безразличие не, плюеш ги, но го правиш по форуми, а не по стадиони.
    Аз също..
    Хора различни, но в случая и не толкова различни

    ПП - нали ти е минавала мисълта за причината, поради която както казваш футболистите на Лудогорец искат да играят и печелят, а тези на грандовете като че ли не го искат?
    Тя е изключително прозаична, лесно се променя и няма особена връзка със спорта.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #75

    Отговор: Лудогорец в Евротурнирите

    Прекалено си пристрастен за да погледнеш трезво. Както и да е ... успех на всички отбори

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЛЕВСКИ , ЦСКА или ЛУДОГОРЕЦ?
    От AVATAR_13 във форум Спорт
    Отговори: 102
    Последно: 15-04-22, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе