Страница 57 от 87 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #841

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    F+ до колкото разбрах.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #842

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Благодарско, Стенли Значи ще се гледа ,но сега видях, че началния час не е от 20:30 а от 19:30

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #843

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    И аз знам за 19:30 ама ако не е първи на корта, като нищо може и да се забави.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #844

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    WOW На косъм беше от поредна .... игра. Ииии избухна! Както искаше да се прекрати мача, изведнъж превключи на нощно виждане

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #845

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Нерви не ми останаха...Какво му се случва на това момче и аз не знам вече

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #846

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Още един турнир в който няма да играе дълго. Не знам родният келешлък ли го е обхванал, любовни драми ли има, но това не е Григор от миналата година. Имам чувството, че половината публика би играла по-добре от него ако излезе на корта.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #847

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Факт е,че не му се получава играта тази година-причините може да са много,но фактите са -слаба и немотивирана игра с някои проблясъци на отделни турнири(без оглед настилката ).Това наистина не е Григор от миналата година .Не е срамно и да загуби от Куери -той игра много добре вчера а и е бивш шампион тук.Лошото е,че Григор просто не играе за всяка точка-някои точки ги играе така апатично все едно се е предал и изведнъж избухва на следващата .Странното е,че проспива истински важните точки в сетовете ,а се хвърля с нокти изъби на други,които макар и немаловажни не са от толкова голямо значение за спечелване на сета. Няма го онзи блясък в очите,който познавам много добре от предишни години -няма го гладния за успех Григор Димитров.Треньора освен за техническата и тактическа подготовка отговаря и за мотивацията на състезателя си-та кой ако не тренъора ще те нахъса ,за да излезнеш и да играеш като за последно.Аз такова нещо обче не вижам да се случва.За техниката няма да говоря -то се е изписало какво ли не вече за слабостите му в чисто игрови план.За мен по-притесняващото в момента е мотивацията на Григор или липсата на такава ,Мен като емоционален човек и като човек свързан с тази игра от толкова години ми е болно да виждам най-големия тенис талант,който се е раждал по нашите земи да буксува така и да не реализира огромния си потенциал
    Този пост е редактиран от martosblack; 16-06-15 в 13:31.
    lazarus18 и krasi977 харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #848

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    14.30 часа - Димитров/Мюлер.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #849

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Аз пък за първи път подкрепям Григор. Стига с този хипотетичен потенциал. Това са празни прикази. В момента сякаш това са му възможностите, а не избухването за 5-6 месеца миналата година. Всяка една победа му е ценна. Запазва си (поне досега) позицията в ранкинга и това е най-важното. Единствено на Уимбълдън му трябват точки, след това почти няма какво да защитава.
    Успех срещу Мюлер, защото няма да му е лесно и загуби последния си мач срещу него.
    Григор май се превръща в "абонат" на подобен тип играчи като Мюлер на бързи кортове - високи и с мощен и сигурен сервис. В първия сет пропусна 3-4 топки за пробив. После при 4-5 не вкара нито един първи сервис и направи двойна грешка при 30-30. В тайбрека на втория пак елементарна грешка. Коментаторът по британския Евроспорт след всяка негова грешка от бекхенд се чудеше защо не опитва малко да разнообрази със слайс. В момента психическото му равнище се върна на ниво от преди 2г. Въпреки, че се мъчи да не го издава е загубил тотално увереност и се пропуква във важните геймове и точки.
    Този пост е редактиран от VanDan; 18-06-15 в 16:01.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #850

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Жесток, пак се разходи по корта и безславно ще си ходи при Маша. Иначе "имал" амбиции да защитава титлата си от миналата година. Смяяяях! С тая игра ако остане в топ 30 до края на годината, ще си е страхотен късмет.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #851

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Явно е, че толкова си може в момента. Няма смисъл да го критикуваме язвително. В последно време нещата не опират до Маши, бейби Федерери, социални мрежи. На пръв поглед май приключи с това поведение. Не мисля, че ще падне под Топ 20. Тези след него и те са на приливи и отливи. Каквото падне след Уимбълдън ще е - после точките са много по-малко.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #852

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    За потенциала ще говорим,защото го има.Пътя му тази година с този специалист обаче трябва да приключи.Пак ще кажа,той не подхожда правилно с/у опонентите си-за това има голяма вина треньора му -този, ,специалист"явно понятие от тактика си няма.Слайса е най-голямото оръжие на тази настилка-правилно говореше коментатора от Евроспорт.Миналата година Григор измъчи всички точно със слайс на тази настилка-сега... уви !

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #853

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Има отново проблем с психиката и увереността си според мен. Сервираше сравнително добре и в последния гейм на първия сет се пропука. В тайбрека също се пропука във важните моменти.
    За слайса и аз бях много учуден, че почти не го използва. В интерес на истината, то и нямаше много разигравания. Мачът се реши главно от сервирането.

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #854

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Е да,то няма как и да е иначе-трева е Сервиса тук ти решава мача на 70%А корта е по -бърз от този на Уимблето.Гришата сервираше добре,ама пусто на важните точки се чоукна както обичат да казват младите.Няма увереност,така си е -за това трябва да се грижи основно наставника-този тази работа явно не умее да я върши.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #855

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Браво ! Показа класа в необходимите моменти и 3-0

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 57 от 87 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе