Страница 52 от 87 ПърваПърва ... 242505152535462 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #766

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ти що не отскочи до 'Станбул? Трибуните нещо празни...странно.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #767

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ами засуетих се и все се оправдавам с много бачкане,а не съм гледал Федерер на живо и много ми се ходеше.Билетите до полуфинала бяха и супер евтини-по 28лв. На мен мечтата ми е Куинс и догодина жив,умрял съм там ,пък ако ще и да не играят ни Григор,ни Федерер А иначе в Истанбул тези места,които са празни са част от ВИП-А.Скъпи са и голяма част от тях се изкупуват от фирми доста преди турнира и накрая никой от т.нар ВИП-ОВЕ не ходи там.В Букурещ ,но и на други по-големи турнири се наблюдава подобна тенденция за жалост.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #768

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    E, не са само местата с покани и вип, има си доста свободни - пък в "гълъбарника" и свободни редове...Като ходих на Ф1 имаше един малък град на пистата с българи, а нямаше билети по 28 лв. Ако, не бях ангажиран щях да отскоча. Че от Варна има и редовна самолетна линия

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #769

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Предполагам,че на полуфиналите вече ще ФУЛ Поне така разправяха организаторите .За полуфиналите и финала всичко бе продадено 2 месеца преди турнира .Все пак е и нов турнир този ,а и турците не са най-големите почитатели на тази игра,но уж имаше голям интерес от България-лично аз имам поне 10 познати и приятели,които са там в момента П.П.А такааа -Куевас победи Белучи лесно.Сега да видим утре как ще бъде с Гришо Дано бием ,та да гледаме мач с Федерер и този път в 3 сетова драма да го обърнем Маестрото
    Този пост е редактиран от martosblack; 01-05-15 в 20:52.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #770

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Дано бием ,та да гледаме мач с Федерер и този път в 3 сетова драма да го обърнем Маестрото
    Оххх...Абе, аз ще съм доволен и на 2 сетова драма, само да не е мелодрама

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #771

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Забелязах че е почнал да фалцира топката. Приойм на женския тенис.............

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #772

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Техно може би има предвид лифтираните и по-високо отскочили топки
    Този пост е редактиран от martosblack; 02-05-15 в 08:54.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #773

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Да,това му е доста голям проблем на Гришо -не запазва концентрация през целия мач..... Проблем му бяха по-ниско ранкираните играчи,именно заради тази липса на концентрация за всяка една точка(както трябва да бъде)Григор губеше срещи,но мога да кажа,че вече има достатъчно опит и не допуска загуби често от такива за радост.
    Точно това щях да пиша и аз. Почти няма мач, в който през цялото време да е на едно ниво. Това наистина е трудно постижимо, но точно това е един от критериите, които показват "гениалните" играчи. И Джокович и Надал (и Федерер в добрите си години) са имали не малко мачове с по-малко от 10 непредизвикани грешки за целия мач.
    Гришо ме дразни най-много, когато при точка(и) за пробив на втори и то сравнително лек сервис на противника с подсечен ретур от бекхенд (уж за сигурност) я праща в мрежата. Иначе действително пробва вчера и по-мощни лифтирани удари от бекхенд, а не само 70-80% сечен. Мисля, че се получаваха добре. Но в напечените мачове тази година греши доста при тях и в един момент се връща отново почти само на сечения.
    След показаното тези два мача мисля, че ще е на финал. Но няма да е лесен полуфинала - латиноамериканците традиционно са добри на клей.

  11. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #774

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Да,наистина е така докторе.Ретурите на Григор при втори сервис на опонентите му при брейк пойнт са често неубедителни.Аз си мисля,че не само слайса,който прави от бекхенд или опитите със сила да вкара топката с лифтиран бекхенд са причина за грешките му в тези така важни точкки.Той просто не съумява в точният момент да избере правилния удар.Заради това и му е необходим опитен наставник,който да прави план за играта му със съответния съперник.Такива има няколко и са велики, взимат много пари,но правят с подопечния си чудеса Веднага се сещам за Анакон с тефтерчето, записващ и анализиращ и твоята и на противника игра.А иначе с който и латинос да играеш на червено,където и да е си е трудно.Тези хора са родени за тази настилка.Преди време само Карлос Моя беше по-универсален играч и играеше много успешно и на други настилки(Надал го изключвам) Григор ако запази концентрация през целия мач днес и играе агресивно и пресира Куевас по целия корт ще се поздравим с финал, но така е лесно да се говори отстрани

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #775

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Не можем да отречем на сегашния треньор, че го направи играч, който въпреки, че не е от най-добрите, твърдо се отличава от тези под Топ-20 примерно. Дори имам чувството, че някои играчи по-назад в листата се "спичат" на моменти, когато играят срещу него. Е, все още прави издънки - тип Харисън, Мюлер, но % на спечелените мачове срещу така ранкираните играчи е много повече.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #776

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    В никакъв случай не омаловажавам постигнатото с Рашийд .Австралиеца направи с Григор това,което му бе необходимо на първо време с оглед огромния потенциал,който има като игрови възможности нашето момче -направи го силен,направи го издръжлив ,това са неща без които е немислимо да играеш в съвременния тенис,но има едно НО-на Григор му трябва специалист ,който да пипне как да се изразя ,,финната настройка''.Там е разковничето .Григор си има всичко като техника на ударите ,и като движване по корта.Играта му с крака е много добра и отстъпва само на тази на Маестрото.Тактически обаче отстъпва на няколко тенисисти в момента.Няма да ги изброявам -мисля,че си ги знаем кои са

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #777

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    мъка...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #778

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Безобразна игра...Изпусна си шансът за финал, при наличието само на един тенесист от топ 20 на турнира...

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #779

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Безобразна игра...Изпусна си шансът за финал, при наличието само на един тенесист от топ 20 на турнира...
    Не съм гледал мача, но бих казал "типично по български".

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #780

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Кое точно?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 52 от 87 ПърваПърва ... 242505152535462 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе