Страница 62 от 87 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #916

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    На лайфскор ли го гледаш Svetlio? Да не би някой да е пуснал стрийм от мобилно устройство?Гришо е взел първия сет с тайбрек и сега са 5:4 за него във втория

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #917

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Тука само - ATP WTA Official Live Scores Web Application

    ... 6-6 пак ... и 7-6 , сега е ред на Мъри ...
    Този пост е редактиран от svetlio1; 18-08-15 в 22:00.
    martosblack одобрява това.

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #918

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Супер В 2 тайбрека го счупихме този път. Благодарско, Светльо и аз го ползвам за лайфскор това
    svetlio1 одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #919

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Изтървахме Мъри,мача си беше наш но уви. Гришо е играл много добре хванах края на мача , изпусна и мачбол при сервиз на Мъри. С такава игра ще се върне в топ 10.
    svetlio1 и martosblack харесват това.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #920

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Докато не си оправи психиката ...няма как да се върне в топ 10.
    VanDan и Bivola харесват това.

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #921

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Така е, психиката е нещото което спря Григор снощи да победи.Игра много добре, но е видно, че има нужда от спортен психолог повече отколкото от всичко друго в момента. От тази му игра съм обнадежден обаче. Вярно, че допусна няколко спада в играта си,което си му е слабост също, но като цяло много добро представяне в Синсинати.Ако играе на тези обороти и на Us open може да стигне далеч.Важното е, че отново играе атакуващо и зрелищно - това е стила му, това ще му донесе и успех занапред. Успех и късмет на Us open Гришо!
    Този пост е редактиран от martosblack; 21-08-15 в 08:42.
    VanDan и svetlio1 харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #922

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Имаше коментари преди мача с Мъри, че Гришо когато не се води фаворит и играе срещу някой от най-добрите се представя много добре, а проблем са му играчи Топ 20-60.
    На това ниво не е важно как си играл, а дали си победил. Големите са големи, защото печелят и когато не играят особено добре. Това му е проблем на Григор - често не печели дори, когато играе добре. Беше почнал да го преодолява това. Другото, което е, че ако бе по-напред в ранкинга можеше да избегне Топ 4 на този етап, а имаше реално сили за много повече в този турнир. Дано да има късмет на US Open, защото там с едно добро представяне може да скочи доста места.
    Сега загледах и друг добър пример освен Мъри. Джокович печели третия сет 6-3 срещу Гофен, след като обръща резултата от 0-3 и два пробива на Гофен. Това са големите играчи и за съжаление Гришо е много далеч от тях по този показател. Вярно че за тази психика помагат и техните успехи, но трябва и да си го имаш това. Макар че преди Мъри отстъпваше по този показател и приличаше на Григор, но Лендъл го промени. Не случайно се писа, че и Бердих и Гришо са молили Лендъл да ги тренира, но той е отказал, защото не иска да пътува.
    Този пост е редактиран от VanDan; 21-08-15 в 12:33.
    martosblack одобрява това.

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #923

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    То е нормално, когато не се водиш фаворит да играеш по - отпуснато. Особено когато срещу теб е един от най-добрите 4ма в света и знаеш че няма какво да губиш срещу него. Имаш играта, имаш аргументите-побеждавал си този играч в миналото и знаеш, че той може да бъде победен от теб-тогава е по-лесно-играеш по-отпуснато и резултатите в немалко случаи са красноречиви. А срещу по-ниско ранкиран играч е различно-там ти искаш да го победиш и тук вече се намесва главата... Всъщност някак си е неправилно като казвам, че Григор му липсва психика-да си припомним миналата година - два от финалите, които спечели бяха на косъм и ги спечели именно поради волята си за победа-в Акапулко отново срещу Мъри и после Андерсън-и двамата имаха мачболи. Но Григор загуби тази си увереност, която притежаваше. Подобно нещо наблюдаваме и от велик шампион като Рафаел Надал-та този човек може да бъде иначе абсолютен пример за ментална сила на корта-един от най-великите бойци на корта за всички времена.Този сезон той загуби тази си увереност и виждаме, че резултатите му (за неговите възможности) не са добри. Гришо наистина се нуждае от човек, който да му,, човръкне''финните настройки и да успее да го мотивира - кой ще е този човек е изключително важно, защото той ще има решаващо значение накъде ще тръгне кариерата на нашето момче.Аз съм обнадежден-здрав е, има желание за здрави тренировки и за борба на корта.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #924

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    За Джокович имам следните подозрения. Толкова са му скучни вече опонентите, че сам си прави някакви драми за да му е по-интересно. Другото е да го прави заради зрителите. Защото няма нищо по-скучно от мач с тотална доминация на единия играч.
    martosblack одобрява това.

  12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #925

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Лазарус наблюдавал съм подобно поведение от един страхотен играч преди години - Мариано Пуерта,който достигна до финал на Ролан Гарос преди години. Идва в България и играе фючърс на Академик(бившия) в София. Играе срещу Кушев-тогава че и сега сила в родния ни тенис-нищо не играе -видимо скучае на корта-буха топки извън комплекса или в мрежата и закономерно резултата е сет за нашия и 5:2,че и 30:0 за Кушката, трябват му 2точки!!Пуерта се преобрази и започна да играе както съм го виждал в най добрите му години - От този резултат обърна Кушката и спечели и турнира после

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #926

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Аз не съм особено съгласен за Джокович специално и то за турнир 1000. Всеки един би искал да приключи колкото може по-бързо и да изхаби колкото може по-малко сили. Защото има следващ кръг, следващ турнир. Има мачове, в които и на силните не им се получава играта или пък на опонента му върви като по вода. Тогава вече се намесва тази шампионска психика.
    Колкото до Надал - за мен в момента той видимо отстъпва в компонента Физическа подготовка, в който нямаше равен в света. Цялата му игра се гради на тоталното гонене и връщане дори на всевъзможни топки. Иначе е нормално и психиката леко да падне, като почнат да идват неуспехите в мачове, които преди си печелил.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #927

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Докторе, аз си мисля, че Лазарус се шегува )А иначе относно Надал се разбира, че има причина, за да загуби увереност,то винаги си има причина - загубата на увереност винаги е следствие на нещо. Кога ще е заради физическо неразположение или се връщаш от травма, кога защото едно или две момчета в тура те бият къде те хванат...
    Този пост е редактиран от martosblack; 21-08-15 в 15:20.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #928

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    По F+ се играе класика...Джокера/Маестрото!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #929

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Чичо Фед си побеждава по навик в Синсинати - 7 титли.
    Замислих се, че Вавринка и преди Гароса падаше по турнирите (от Гришо 2 пъти) пък спечели Гароса. Сега и Джоката и Мъри малко уморени ми се виждат и да няма пак изненада на US-а.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #930

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Джокера хич го нямаше. Отне ми удоволствието Роджър да го бие наистина.
    martosblack одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 62 от 87 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе