Страница 64 от 87 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #946

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Очевидно го надцених Гришо, защото бях почти сигурен, че ще бие Кукушкин и мислех за мача с Чилич.
    Марто, Раонич все още има шанс да спечели според твоята прогноза, но виж Гришо вече няма никакъв шанс. Честно да си кажа и в бъдеще не виждам реални шансове да спечели ГШ.
    Много ми е тежък Гришо за гледане. Все пак съм българин и искам с цялото си сърце да спечели. Но тези сривове и десетки непредизвикани грешки направо са ужасни за българския зрител.
    Приятел, тук коментираме тенис, а не политика. С подобни епитети отивай в политическите теми. Няма нужда от такива думи. И това ти го пиша при условие, че не съм му фен на Григор.
    Този пост е редактиран от VanDan; 03-09-15 в 02:45.
    svetlio1 и martosblack харесват това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #947

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ами Григор няма как да спечели турнир от шлема, докато не узрее за това, а той очевидно не е.Срива се в необясними за мен моменти, а после играе добре. Постоянно е на приливи и отливи и няма константност дори в 3последователни точки в един гейм да не говорим за цял мач или турнир. Очевидно е, че ментално въобще не е на ниво в момента.Аз също избеснях снощи и след загубата на втория сет направо изключих Тв-то. Идея нямам как е спечелил следвашите два с тази игра. Просто не знам какво му става с главата на това момче в момента. п.п.Стенли,не не му трийте на Дудичек постовете моля .На мен лично ми е интересно докъде може да стигне човешката простащина и възпитание!
    Този пост е редактиран от martosblack; 03-09-15 в 09:00.
    VanDan одобрява това.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #948

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Аз не му трия поста само го пооправям ...но ако си мисли, че тук ще може да говори така както си говори в тях строго се лъже.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #949

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Донякъде ми се струва, че го разбирам Гришата. Стигна високо - за 1 година Топ 10, 3 турнира спечели, рекламно лице на Nike и Wilson, на върха на светските клюки и на следващата, когато дойдоха първите по-лоши резултати и му се разби много увереността. Нещата се доуплетоха с ракети, приятелка, треньор и менталната криза стана още по-голяма. Това е много сериозен тест за него и може да даде сериозно отражение върху кариерата му. По този път като нищо може да стане като Багдатис или Вердаско - много силни тенесисти, които са имали по едно голямо избухване 1 финал или полуфинал на ГШ, но в останалото време са в Топ 20-50. А според показаното на моменти има достатъчно аргументи, че е способен на много повече. Но постоянството е най-важното, което му трябва. Има още години кариера пред него, така че всички възможности са пред него. Аз лично искрено му желая успех.
    martosblack и krasi977 харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #950

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    На Григор му трябват спешно по-добър треньор и ново гадже
    Няма късмет тази година, а и доста лекомислено навлиза в по-ранните етапи и греши. Подценява противника си, стилът му е вече познат и лесно париращ се.
    Трябва да смени похвата и може би посоката на играта. Тогава пак ще стигне далеч. Много по-добър е в разиграванията от останалите, но съвременните млади звезди разчитат само и единствено на асове.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    56
    #951

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Мислех си че катарзиса за Гришо е на прага,но явно съм се зблуждавал.Дано по-скоро си "избистри" играта.Пожелавам му успехи.
    martosblack одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #952

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Всички играчи от Топ 10 са играли миналият уикенд за купа Дейвис, дори чичо Фед. Нашият Григор по същото време качва снимки по мрежите как скача във вода. Капитанът Тодор Енев казва, че е играл само срещу Люксенбург, заради изискване от 1 мач за Дейвис за участие на Олимпиадата в Рио. Сега въобще не се интересувал и никой даже не могъл да се свърже с него. Никакви причини няма в момента, за да не играе. Дори Надал е играл срещу играч извън Топ 1000. Няма скоро сериозни турнири и точки за защита, отпадна рано-рано от US. Пък вие го определяйте като българска гордост. Той си играе само за него.
    П.С. Това е мнението на Т.Енев (капитан на отбора), Р.Лукаев (треньор в школата на Болитиери) и други бивши български тенисисти. Никой няма връзка с Димитров. Мениджърът му не дава никакви контакти. Само президентът на федерацията Цветков го защитава от Ю.Америка. Григор бил имал среща с Франко Давин, за да го уговаря за треньор. За това не искал да играе в този особено важен за България мач с Унгария за влизане в първа група. Но той не игра и в други мачове. Единствено игра срещу Люксембург, за да вземе квота за Рио. Вярно, че това е индивидуален спорт и всеки си гледа собствената кариера. И други са го правили. Но Григор точно за Унгария можеше да помогне.
    Този пост е редактиран от VanDan; 24-09-15 в 12:58.
    stenly одобрява това.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #953

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Чакайте бре!Спрете се!Дайте шанс и на по-младите и неизявени да се изявят и доказват!


    Освен това Гришо си има ново .Трябва време да му отдели А-а-а-а, сгрешена иконка!?

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #954

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Със зор (пак) ама победа - 2-6 6-3 6-4
    martosblack одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #955

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    ами не може повече - това е положението
    след 5/2 да сервираш и да изгубиш мача - ами толкова можеш

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #956

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Нека да пишем за спортисти, а не за кауни-туристи...
    Отношението ми е на хейтър,защото това момче има/имаше всичко да бъде БГ Джокович,но с отричане се справям с разочарованието.
    Яд ме е ,че не е прост като бившата бъдеща звезда Божинов,но поне ще остане с някой лев след връзките си.За огромно съжаление това момче няма да порасне в мъж,ще се радвам да бъркам.
    Този пост е редактиран от dudi4ek; 02-10-15 в 21:36.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #957

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Гришо за пореден път беше отнесен, този път от Беноа Пеър.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #958

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Преди време ми се смяхте като казах, че ще е близо до 30тата позиция в края на годината.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,614
    #959

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Аз прогнозирах като най-песимистичен сценарий извън Топ 20, като мислех, че ще държи Топ 15-20, но очевидно се е засилил стремглаво надолу и като нищо ще изхвърчи и към Топ 50. Няма смисъл да коментираме. Ясно е, че всички, които сме българи (и фенове и антифенове) все пак се ядосваме, че губи и не виждам смисъл от коментари, които ще са отражение на масовото ни разочарование.
    stenly, svetlio1 и martosblack харесват това.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #960

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Не знам до колко е точна аналогията, но Гришо започва все повече да ми прилича на Петър Попангелов, който хората накрая кръстиха Петър Пакпадналов.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 87 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе