Вижте резултатите от анкетата: Средно по колко време гледате телевизия на ден?

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 7 часа

    9 14.06%
  • 6 часа

    2 3.13%
  • 5 часа

    5 7.81%
  • 4 часа

    16 25.00%
  • 3 часа

    8 12.50%
  • 2 часа

    9 14.06%
  • 1 час

    8 12.50%
  • Не гледам телевизия

    10 15.63%
Отговори на анкетата
Страница 38 от 86 ПърваПърва ... 28363738394048 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 1282
Like Tree92Одобрявам

Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #556

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Новините вероятно и прогнозата със сигурност. Четвърт век съм карал на два български и един руски
    та в крайна сметка дали ще имаш сто еднакви канала или дузина едва ли е от значение.
    Имам предвид че преди ходихме на кино после наемахме касетки от видеотеките
    а телевизията винаги е била последната дупка на кавала стане ли дума за филми.
    Реално интернета прецака видеотеките които прецакаха киното а не телевизията.
    Казвам интернета понеже и преди торентите сваляхме филми и това няма да се промени.
    Та ефирната телевизия ще оцелее каквото и да си говорим.
    raziel66 и kad харесват това.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #557

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Като ми пуснат 15 научнопопулярни канала ефирно, може. Плюс HD.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #558

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Никога не съм имал кабелна или сателитна телевизия. Не гледам спорт, нито научно популярни филми. От музикалните канали би ме заинтригувал такъв с Power Metal, но тъй като не съм чувал за такъв и те не ме интересуват. Е какво да гледам тогава? Филми - за това вече има интернет, няма да чакам някой да ми пуска нещо и да ми определя какво да гледам днес или утре.
    От телевизията гледам предимно новини, публицистика и забавни предавания. В момента разполагам и с IP телевизия, не защото ми трябва, а защото ми я предоставят безплатно , но като се замисля не съм я пускал от няколко дни и често даже забравям за нея.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #559

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Ако пуснат това...може и да си пусна ефирният тунер
    SKY UK: prove di F1 in 3D | AV Magazine

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #560

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане


  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #561

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    "Някога, но не сега" както се пееше в една песен! Божков пак се е изцепил! Те тия, дето са задължителните още не са се договорили...
    zhelko одобрява това.

  8.  
     
  9. m65
    m65 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #562

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Не знам дали това е точното място на питането ми, но ако трябва ме поправете.
    До преди около два месеца ефирното излъчване на цифрова телевизия не ме вълнуваше много, но с проблема между булсатком и бтв ми се наложи да прибягна го ''услугите'' на ефирната телевизия посредством външна антена.
    Преди това няколко пъти пробвах цифровата телевизия и смея да твърдя, че четирите цифрови програми си вървяха с добро качество и звук.
    От края на декември до сега от време на време проверявам пак ефирната цифрова телевизия, но на всичките четири канала ( бнт, бтв, нова телевизия и тв7 ) звукът насича, а картината е пиксилизирана. Този проблем не съществува при аналоговите варианти на тези канали.
    Въпросът ми е на какво се дължи този проблем.
    Мястото на приемане на сигнала е Горна Оряховица, на около 1,5 км. от гарата.
    Благодаря Ви предварително за отговорите.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #563

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Не мога да съм сигурен какво е качеството на излъчваният сигнал, понеже все още е пробен, но и не знам с каква антена си? Външна - да, но през това време например се промени поляризацията на сигнала. Не знам точно кога това е станало в Горна Оряховица, но ако сигнала е достатъчно силен, не би трябвало да има проблем. Може и нещо кабела да се е повредил. Пробвай с друга антена.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    22
    #564

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    В предавател.ком не посочват от къде ще се излъчва цифровия за регион В.Търново. Според мен проблема е както посочва колегата Еди в антената и връзките. В гр.Крън /на 6 км.северно от Казанлък/ със стайна антена без проблем хващам цифровата ефирна, която се излъчва от ТК Стара Загора.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #565

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    m65
    Предаванията се все още тестови. Понякога тръгват, понякога спират...
    Пробвай с външна антена, като я завъртиш на 90 градуса. Понеже смениха поляризацията на сигнала - завърти я по надлъжната ос, така че пръчките да заемат вертикална позиция.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #566

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Аз съм от В. Търново. Ползвам вградения тунер на LG LCD телевизор. Антената е стайна с усилвател. БТВ и ТВ7 се хващат без проблеми като силата на сигнала и качеството е към 100%. На другия транспондер/мултиплекс (не съм сигурен как се казва) където се излъчва БНТ1 сигнала е много слаб при мен и само на моменти се появяват статични и пикселизирани кадри. Незнам откъде излъчват, но аз съм обграден отвсякъде с високи блокове и нямам никаква видимост към Арбанаси.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #567

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    От 25 февруари започва постепенното включване в редовна експлоатация на всички монтирани мултиплекси.

    Медиа и реклама | Продавачът на въздух | Конкурсът за седми мултиплекс съвсем изпадна в безтегловност - Капитал

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    67
    #568

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Най- накрая дочакахме! От вчера ловя няколко цифрови, ефирни канала. Бургас панелен блок в комплекс с много блокове- 6 етаж. Излъчвателя не знам къде е. Телевизора SONY 40 HX 750/дето ми гръмна матрицата и веднага ми го смениха в магазина/.Пробвах с оголена 30 см медна жица от кабела/махнах ширмовката/, и о чудо- 8 канала, прекрасен образ и звук. НО на моменти прекъсва, пикселизира...предполагам е от смешната ми антена, ако изобщо някой приеме това название!
    Тъй като това е темата за ефирно приемане, моля повече колеги да споделят резултатите и как ги постигат. Ако шефовете решат да направят нова тема само за коментарии.
    Успех на всички.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #569

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    Как ти стои оголената част на кабела - вертикално или хоризонтално? Смени положението и виж дали има промяна.

  18. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #570

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - обсъждане

    И в София са пуснали нови канали: Цифрова ефирна телевизия в София - ЦифроНИМ ООД



    Не мога да хвана обаче bTV, NOVA, BNT World и BNT HD. Някой приема ли ги?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 86 ПърваПърва ... 28363738394048 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  2. Лаптоп тошиба сателит- L 350 и ефирна цифрова телевизия
    От valiouzana във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-13, 15:50
  3. Отговори: 3
    Последно: 10-10-13, 15:10
  4. цифрова ефирна телевизия с LG
    От vgst във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 29-01-13, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе