Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 74 от общо 74

Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #61

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    В събота проблемите бяха заради срязани магистрални оптични кабели (срязани, не скъсани, т.е. нарочно). Може би някои канали минават по бекъп трасета, и затова не всичко е както трябва в момента.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    27
    #62

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Инсталирах Коди 16 и вече няма проблеми с канали и т.н. Явно с 17 (и 18 пробвах) няма да стане ползваемо

    При 16 се появи друг проблем (явно поради липсата на оня бекенд адон който се е грижел за това) - Коди не помни подредбата на каналите след рестарт (предполагам и след автоматично презареждане на плейлиста от тиви).
    Явно няма как да сейвне подредбата и при всяко презареждане на плейлиста я счита за "нова" и не респектва каквито и подредби да съм задал в опциите.

    Ако някой се интересува, реших и този проблем, че започна да ми писва от глупости. Proxy-рам плейлистата през мой уеб сървър и скрипт. Насочвам Коди да феч-ва плейлистата не от тиви, а от мой сървър. Там седи PHP скрипт, който изтегля плейлистата и я модифицира като размества редове на каналите според както искам да са подредени и изплюва резултата на Коди, и вече каналите се появяват както искам .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    134
    #63

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте ! Почти 4 години съм на IPTV от Виваком, нет+тв. Последно време ме дразнят с некоректното си отношение към лоялни клиенти. Договора ми е пред изтичане и съм пред дилема дали да ги трая още или да ги сменя. Обмислям за Булсатком IPTV , като доставка на интернет и телевизия (с Фюжъна). Дали ще се прецакам? Като услуги от Виваком съм доволен за нет и тв, няма прекъсвания . Става въпрос за Пловдив , Кичука. Имам притеснения за работата на бокса от Булсата (Фюжъна) справиха ли се тези замръзвания на картината.?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #64

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Огледай и за някой квартален доставчик.Понякога имат добро качество и хубава цена.Аз съм на такъв и нямам никакви оплаквания.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    134
    #65

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Освен N3 други не виждам, Куллбокс малко са ми скъпи. Малко и към N3 клоня но чакам обратен отговор от тях.

    Изпратено от моят D6503 с помощта на Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    27
    #66

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    N3 имат много кофти (ниски) скорости. И като цяло бих ги имал предвид само като краен вариант. Но ако те удовлетворяват...
    Всички големи имат проблеми с отношение като цяло на съпорт, адекватност на съпорта и т.н. Кулбокс като че ли са по-добре, но и там понякога има неадекватност, нехайност. Иначе по-важното - като скорости и надеждност няма как да сбъркаш.
    За другите, аз бих гледал в тази последователност - А1, булсат, N3. Имам при нашите А1, преди Близу/евроком, на мтел вече над година, никакви проблеми.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #67

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    3та година съм на А1 ТВ+НЕТ - никакъв проблем. Въобще не ги харесвам от време оно, обаче услугите работят и съм доволен. От време на време имах драма с STB, обаче дойдоха на следващия ден и го оправиха. Оказа се, че е централен проблем и фикснаха някак си.
    Малко пакетите има са странни (ТВ). Плащаш за някви супер тъпи канали, а готините дори и в разширения пакет липсват в HD. Или изобщо ги няма.
    Аз лично имам интерес за ИП ТВ, но гледам на 2 ТВ и трябва да купувам 2 бокса, а и нямам опит за да избера услугата, която на мен би ми вършила работа.

    Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    101
    #68

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Абонат съм на А1 от почти 2г (троен пакет) и като цяло бях доволен от услугите им докато бяха Мтел, но горе долу откакто станаха А1 качеството сякаш падна много. Интернета много често е безобразно бавен, телевизията често взе да насича на HD каналите.... Освен това обхвата на телефона на жена ми е зле и често има пропуснати обаждания докато си е вкъщи и телефона и уж има пълен обхват. Давахме апарата на ремонт и от сервиза на Самсунг казаха, че всичко му е наред. Пробвахме с друг апарат - същата работа. Служителите на А1 все се оправдават с ъпгрейд на мрежата и ни молят за търпение, но вече близо година подобрение няма!

    С две думи, към този момент не сме доволни от нито една от предоставяните услуги и жена ми е твърдо решила да си прехвърли номера към Теленор (има много лоши спомени и от Виваком). Аз обаче се чудя с кой доставчик да сключа договор за интернет и телевизия? Кои бихте ми препоръчали? Става дума за Варна.

    За телевизията :
    - Държа да е интерактивна и да мога да връщам до една седмица назад.
    - Държа на добро качество и на повечко HD канали.
    - Държа да мога да гледам и на лаптопа или на телефона си, когато съм в Чужбина! - това М-тел не го позволяват! Не знам тази опция дали не свежда алтернативите ми до една единствена - Виваком.

    За интернета - държа да мога да ползвам своя рутер - ASUS RT-AC88U и държа да мога да си настроя VPN към домашната мрежа, за да имам достъп до нея от чужбина, а и за допълнителна сигурност, т.к. рутера ми има собствени антивирусна защита и защитна стена. Държа също така да мога да прекарам целия си трафик през домашния рутер дори като съм в чужбина, за да мога да отварям сайтове, достъпни само от България. Също така изключително дразнещо е когато в Гърция много сайтове, включително Гугъл ми се зареждат на гръцки и не знам как да ги обърна на английски! За тази цела може би и едно прокси през домашния ми рутер ще свърши работа, но не съм сигурен дали рутера поддържа и тази функция.
    Рутера ми поддържа функциите VPN Client и VPN Server, но оборудването на А1 не позволява да ги ползвам. Приятел, който е IT се мъчи няколко часа да го настрои, но без успех.


    Някой може ли да препоръча доставчик на интернет и интерактивна телевизия, които да отговарят на посочените условия?
    Благодаря предварително!
    Този пост е редактиран от Valchev83; 14-10-18 в 14:36.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    25
    #69

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Valchev83 Виж публикацията
    Здравейте,
    Абонат съм на А1 от почти 2г (троен пакет) и като цяло бях доволен от услугите им докато бяха Мтел, но горе долу откакто станаха А1 качеството сякаш падна много. Интернета много често е безобразно бавен, телевизията често взе да насича на HD каналите.... Освен това обхвата на телефона на жена ми е зле и често има пропуснати обаждания докато си е вкъщи и телефона и уж има пълен обхват. Давахме апарата на ремонт и от сервиза на Самсунг казаха, че всичко му е наред. Пробвахме с друг апарат - същата работа. Служителите на А1 все се оправдават с ъпгрейд на мрежата и ни молят за търпение, но вече близо година подобрение няма!

    С две думи, към този момент не сме доволни от нито една от предоставяните услуги и жена ми е твърдо решила да си прехвърли номера към Теленор (има много лоши спомени и от Виваком). Аз обаче се чудя с кой доставчик да сключа договор за интернет и телевизия? Кои бихте ми препоръчали? Става дума за Варна.

    За телевизията :
    - Държа да е интерактивна и да мога да връщам до една седмица назад.
    - Държа на добро качество и на повечко HD канали.
    - Държа да мога да гледам и на лаптопа или на телефона си, когато съм в Чужбина! - това М-тел не го позволяват! Не знам тази опция дали не свежда алтернативите ми до една единствена - Виваком.

    За интернета - държа да мога да ползвам своя рутер - ASUS RT-AC88U и държа да мога да си настроя VPN към домашната мрежа, за да имам достъп до нея от чужбина, а и за допълнителна сигурност, т.к. рутера ми има собствени антивирусна защита и защитна стена. Държа също така да мога да прекарам целия си трафик през домашния рутер дори като съм в чужбина, за да мога да отварям сайтове, достъпни само от България. Също така изключително дразнещо е когато в Гърция много сайтове, включително Гугъл ми се зареждат на гръцки и не знам как да ги обърна на английски! За тази цела може би и едно прокси през домашния ми рутер ще свърши работа, но не съм сигурен дали рутера поддържа и тази функция.
    Рутера ми поддържа функциите VPN Client и VPN Server, но оборудването на А1 не позволява да ги ползвам. Приятел, който е IT се мъчи няколко часа да го настрои, но без успех.


    Някой може ли да препоръча доставчик на интернет и интерактивна телевизия, които да отговарят на посочените условия?
    Благодаря предварително!


    Пробвай този линк:

    https://www.king-iptv.net

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #70

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    [QUOTE=Valchev83;893205]
    - Държа да мога да гледам и на лаптопа или на телефона си, когато съм в Чужбина! - това М-тел не го позволяват! Не знам тази опция дали не свежда алтернативите ми до една единствена - Виваком.

    /QUOTE]
    И Виваком не предлат това чужбина, тяхната услуга е само на територията на България.

    - - - - - - - - - -

    Здравейте! Аз търся начин записвам тв. предавания в HD качество от IPTV. На Виваком съм, и съм доволен от телевизията, но тяхнот STB е зключено. Търся начин да заобиколя тази защита.Има кепър и сигнала минава през HDIM кабела.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    119
    #71

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз искам да питам за телевизор LG 49SM8200 в менюто, как да търся доставчика ми traffic net - търсих ог под теленет и не става.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Apr 2011
    Живее в
    GB
    Мнения
    66
    #72

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Успях да подкарам стриймовете,обаче на Mag 322 имам проблем с някой от каналите,нямам нито картина нито звук на бнт,бтв,нова,диемите и фоксовете,на останалите канали нямам проблем вървъ си всичко много добре гладко,картината е супер.Проблем има също и със всички HD канали,на тях имам само звук,но не и картина.Не е от стриймовете,защото на другия телевизор където използвам stbemu всичко си върви перфектно и няма проблем с никой канал.интернета е стабилен и с него няма проблем.

    Според мен нещо не е наред с mag-а.Според вас какво може да бъде?Дали е някоя настройка или има проблем със самото устройство?
    Не е и от HDMI кабела,защото го смених и него.

    Дали е възможно да има дефект в устройството при положение ,че възпроизвежда другата половината канали нормално?

    Само да уточня,че доставчика ми е легален и платен,не се опитвам да подкарам пиратски стриймове.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #73

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    https://telegra.ph/Televiziya-05-03

    Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    10
    #74

    Отговор: Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, ако някой иска да глeда БЕЗПЛАТНА IPTV телевизия е нужно да изтегли приложението Telegram от Google play и след това да посетите този канал "https://t.me/BGtvfree"
    Инструкцуя за гледане на БЕЗПЛАТНА телевизия;
    https://telegra.ph/Televiziya-05-03
    Този пост е редактиран от snikolaev74; 30-05-20 в 19:11.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 665
    Последно: 18-03-24, 07:19
  2. Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 272
    Последно: 02-09-22, 20:02
  3. Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 409
    Последно: 22-03-21, 21:28
  4. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 18:13
  5. Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От jabkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1472
    Последно: 20-06-11, 16:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе