Страница 34 от 99 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #496

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Офертата на blizoo е доста добра и ако наистина е за 18 месеца, нe виждам причина да се откажеш от тях.
    Качеството на каналите им е много добро, а основното им предимство е в HD пакета, което не е малко.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #497

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Абсурд.
    Не бих повярвал, че офертата е за целия срок на договора. Спестена е част от истината помоему, по-точно, не спестена, а вниманието професионално е отклонено в друга посока.
    ppbgbg и ockac23 харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #498

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Абсурд.
    Не бих повярвал, че офертата е за целия срок на договора. Спестена е част от истината помоему, по-точно, не спестена, а вниманието професионално е отклонено в друга посока.
    Понякога има и официални такива абсурдни оферти, но... само за нови клиенти. Например моята балдъза като нов клиент сключи договор за 18 мес. за 140 тв канала (16 ХД) за... 12.90 лв месечно за целия срок на договора. Това се случи миналата есен.
    Край на офф-топика.

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #499

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    И аз съм чувал от приятели, че са доста упорити в опитите си да задържат стари клиенти, при което предлагат доста изгодни оферти, които обикновено не присъстват в официалния им списък.
    jonov и podredko харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #500

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    На твое място отивам в техен офис и ЧЕТА ВСИЧКО, което е написано на хартийката наречена договор и приложението към него наречено общи условия. По телефона договор с подобни нереални условия не бих сключил. Ако са сериозни ще ти дадат офертата в техен офис, ако клаузите разписани там са такива каквито казваш, няма какво да му мислиш, особено след като си доволен от услугата.
    Аз например преподписвам по телефона с НЕТ 1 защото им имам доверие и съм доволен от комбинацията качество-цена-подръжка.
    ockac23 и Vov харесват това.

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #501

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    От офиса нищо не могат да му кажат - те само разпечатват договора който е уговорен по телефона с представител от отдела за задържане на клиенти . Наистина си смъкват гащите до коленете щом ги натиснеш - аз също карам по тая система Дори накрая ги принуждавам договора да ми е за 12 месеца - не рискувам повече . Но при нас е друга бирата - близу е монопол , другите оператори са зле .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    31
    #502

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Вкъщи имам и един аналогов телевизор и гледам, че доста канали от цифровия пакет не излизат там. Колко са точно те?

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    2
    #503

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    А някой знае ли какво стана с онези Android таблети, дето ги продаваха в магазините на НЕТ1 много изгодно? Има ли ги още?

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    2
    #504

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Всички правят опити да задържат досегашните си клиенти. А НЕТ1 предлагат и една предплатена услуга - плащаш си за шест месеца напред някаква сума и си ползваш нет и телевизия. Не знам някой друг да има такава оферта.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #505

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Много ми е странно, хора които имат по 1-2 мнения как се изказват. Да не са задължили служителите да се регистрират и да пишат положителни мнения.

  13. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #506

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Хаха, Спуунчо, има до известна степен логика в поста ти. В моя случай следя форума от години, имах рег, но си забравих пороли и ,т,н. Та може да си сигурен не е такъв казуса с мен. Виж за госпожичките горе, не знам, те да кажат: )) . А и мисля, че като върнеш страница, две и прочетеш диалога ми с wrathchild, можеш да си направиш извода, че коментирам от една изходна позиция и само една = като клиент : ) )


    Иначе е добре да има активност, но с по-съдържателни коментари и анализи, въпроси и т,н.

    Другото, което е доколкото съм запознат Net1 нямат покритие в цяла София, и все си мисля, че горе=долу където каквото като мрежа е изградено доста голям процент си е запълнено с клиенти. Може и да бъркам. Така че не вярвам служителките да са натоварени с това. Ако ли пък да, екстра, ще си комуникиркаме. Обаче, да вземат да се представят, кой кой е, ако е.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #507

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Някой знае ли какво стана с чат съпорта на официалния сайт на нет1?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    38
    #508

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dmodev Виж публикацията
    Имаме само един засега дребен проблем. Звукът леееко изостава от картината. Дали някой се е сблъсквал с това? Ползваме техен приемник - тв-то ни няма mpeg4.
    Проблемът с изоставането на звука е решен. Сменихме два пъти приемниците. От вчера сме с трети поред, на бг фирмата екском - работи много добре.
    Много сме доволни от обслужването на НЕТ1, докато не решихме проблемите, не мирясаха. Имам поне 10 обаждания от тях, доста са внимателни.
    Vov одобрява това.

  17. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #509

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Евала dmodev, радвам се. В моя бизнес и аз съм така. Не мирясвам докато всичко не е ок и всички не са доволни според това, което заслужават.



    Това за чата, спомням си преди години имаше, но все не е работил, или аз поне не съм го ползвал, забравил съм...но то от доста време май го няма.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #510

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dmodev Виж публикацията
    Проблемът с изоставането на звука е решен. Сменихме два пъти приемниците. От вчера сме с трети поред, на бг фирмата екском - работи много добре.
    Много сме доволни от обслужването на НЕТ1, докато не решихме проблемите, не мирясаха. Имам поне 10 обаждания от тях, доста са внимателни.
    Някога така беше и при Мегалан... ех какви времена бяха В тази връзка и аз да се "поФалям", имах грижа с нета преди седмица-две, звъннах на НЕТ 1 към 21:30 часа, но мислех да лягам и се отказах да чакам, за мое учудване върнаха обаждането след 5 минути, провериха хората, видяха, че има загуби. Дошли сутринта на другият ден да си видят техните чаркове, обадиха се, че всичко при тях е ОК и проблема е при мен, разбрахме се да минат в събота. Обаче мен нещо ме човърка, сетих се, че имам предпазител на кабела на SONO, преди време брах ядове пак с тяхна джаджа, само че за кабелната ТВ. Махнах тая защита и пуснах сутринта пинг към гуглето и дира. Прибирам се вечерта и какво да видя, нито един загубен пакет, нищо, за близо 12 часа!!! Нямаше помен от проблема. Звъннах на НЕТ 1 да им кажа, че всичко е ОК, да не разкарват момчетата си за тоя дето духа. Извода, никакви защити повече. Имах отлично мнение за Соно, но вече почвам да се замислям, разклонителите им са бетон, но тия кутийки за лан и кабелната нещо...
    НЕТ 1 обаче ми "скриха шапката" със съпорта си, за пръв път от както съм им абонат ги ползвам така активно за проблем и съм меко казано очарован! Така се прави добра услуга, а по-добра реклама от доволен клиент никой не е измислил. Покрай мен вече 5-6 човека минаха към тях, всички от доволни по-доволни. Дано да продължават все така!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 99 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе