Страница 24 от 99 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 1481
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #346

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Наричам ги така, защото съм бесен от непрекъснатите проблеми с тях. А фирма като Нет1 има външна свързаност и не купува от никого. Имат си трасе до Франкфурт и не зависят от проблемите на други доставчици. Проблемът си е при тях, имаше го от месеци и не предприеха нищо, за да го оправят. Просто от вчера сривът е тотален. Аз поне българските сървъри отварям, но съдейки по ласкавите коментари във Фейсбук, съм един от малкото "щастливци". Лично на мен днес ми дадоха две напълно различни обяснения-веднъж прекъснат оптичен кабел, втори път изгоряло оборудване. Как да наричам хора, които не могат да идентифицират проблем, който засяга 100 000 абоната?!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    11
    #347

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Да ти минава наум, че фирми като Нет1 нямат външна свързаност, а я купуват от голям доставчик?
    Ако нямаш добра линия за БГ съдържание, разбирам да отправяш критики към локалния си доставчик, ако БГ съдържанието е ОК, имаш форсмажорни климатични условия и проблем в международната свързаност - да наричаш локалния си доставчик "шайка некадърници" не говори особено ласкаво за самия теб...
    Форсмажорните обстоятелства оправдават ли супер некадърния им съпорт на ниво квартален доставчик от преди 10 години?
    Оправдава ли ги за това, че повече от 24 часа международния им все едно го няма, а на страницата им да има точно НУЛА информация за проблема? Не става въпрос само за игри, някой работим.
    Коя година сме, че да разбирам от форуми, че доставчика ми имал проблеми?!? 5 минути стоях на изчакване на телефона им за клиенти, това сигурно е нормално, да за 2000-та година, когато кварталния ми работеха само понеделник-петък...
    ЧЕстно казано НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА дали купуват международната свързаност от друг доставчик или сами я пренасят с кофи. Предлагат ми услуга, аз си плащам и когато има проблем, моля за поне малко инфо на страницата им или отговор от оператор. Но сигурно искам прекалено много и нахалствам. Все забравям къде живея.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #348

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Tombata Виж публикацията
    Форсмажорните обстоятелства оправдават ли супер некадърния им съпорт на ниво квартален доставчик от преди 10 години?
    Оправдава ли ги за това, че повече от 24 часа международния им все едно го няма, а на страницата им да има точно НУЛА информация за проблема? Не става въпрос само за игри, някой работим.
    Коя година сме, че да разбирам от форуми, че доставчика ми имал проблеми?!? 5 минути стоях на изчакване на телефона им за клиенти, това сигурно е нормално, да за 2000-та година, когато кварталния ми работеха само понеделник-петък...
    ЧЕстно казано НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА дали купуват международната свързаност от друг доставчик или сами я пренасят с кофи. Предлагат ми услуга, аз си плащам и когато има проблем, моля за поне малко инфо на страницата им или отговор от оператор. Но сигурно искам прекалено много и нахалствам. Все забравям къде живея.
    Прави сте, не ги оправдава.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,634
    #349

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Пълни загубеняци! Няма такава поддръжка! Изпокрили се като дневни плъхове на Генуа.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    41
    #350

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Е добре де, на мен защо не ми се е случвало да ми прекъсне и за секунда интернета или телевизията? :О Как пък два пъти се обаждах да прекарват различни кабели и на третото позвъняване ми вдигнаха и после ми се обаждаха за потвърждение на час и т.н. :O Как не ми се случват тия неща с Нет1, с Мтел и още там всички, които ги плюете. Нямам обяснение. Вчера интернета също ми беше наред, като изключим бавенето в продавалника.. Нищо друго, нито фейсбук, нито нищо.
    Хората имат проблеми, които имат нужда от оправяне, а това с интернета е пълна простотия.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    641
    #351

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Добре, че са някои постове в този форум за да разбера, че Нет 1 имали "проблем" с международната свързаност. Благодаря за "информацията"!
    Ето малко "снимки", като доказателство за "проблема":
    3261814233.png3261817307.png
    3261819318.png3261821293.png
    Съжалявам, но по захлупени сървъри на първо цъкане не намерих.
    Изводите, които правя за себе си:
    1) явно на конкуренцията не й издържат нервите, в което няма лошо;
    2) интернета се ползва за работа, но плащаме за домашен по 6/20 лв. на месец, без коментар...;
    3) 100 000 клиента с проблем с интернета - сИриозно?;
    4) телефона не се вдигал - МОЛЯ ВИ напишете този телефон, на който звъните и не вдигат! Искам и аз да се обадя на този митичен НЕ вдигащ се телефон. Аз звъня на 02 4391010 и о чудо, там вдигат! А Вие къде звъните?

    Писал съм го не веднъж, ще го напиша пак. От гледната точка на домашен потребител съм повече от доволен! Интернета няма грешка, телевизията също. Съотношението цена-качество е без конкуренция, какво повече да искам? Ааа да, не съм зомбиран от фъкбука, ако наистина тоя парцал цикли, бих се радвал.
    Сега съм си вкъщи след усложнение на грипа. Интернета ми е развлечението докато пия лекарствата. Въпреки, че не съм в кондиция със сигурност щях да забележа, ако имаше проблем с достъпа.
    lubopiten одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #352

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Уважаеми клиенти,

    В събота (25.01.2014 г.) към 20:30 часа, мощна хакерска атака от азиатски мрежи (предимно от Китай) доведе до проблеми във функционирането на цялата мрежа на НЕТ1 и остави голяма част от вас без достъп до международен Интернет.

    Въпреки, че причината за спирането на достъпа до международен интернет, не е по вина на НЕТ1, ще направим всичко възможно да компенсираме всички клиенти, засегнати от аварията.

    Уверяваме ви, че екипът ни ще вземе всички мерки, в бъдеще да не се стига до подобни инциденти.

    Моля да ни извините за причиненото неудобство и благодарим за търпението и разбирането.

    Това е от НЕТ1

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #353

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Сега съм си вкъщи след усложнение на грипа. Интернета ми е развлечението докато пия лекарствата. Въпреки, че не съм в кондиция със сигурност щях да забележа, ако имаше проблем с достъпа.
    Ами явно тежък грип си изкарал, щом не си забелязал, кво да ти кажа. Като един от първите абонати на Нет1 мога да ти кажа, че качеството беше друго и нямаше никакви проблеми чак до 2011-та година. Сега проблемите са много и са факт. Ако действително си нямал проблем, което е невъзможно предвид официалното съобщение на оператора и плащаш само 20 лева, това е дсикриманиция спрямо тези, които плащаме двойно повече.
    Изводите, които мога да си направя:
    1)Работиш в Нет 1;
    2)Богоизбран си щом звъниш и ти вдигат, пък и интернет си имал, когато всички потребители имаха проблеми;
    3)За повече достоверност трябваше да направиш спийдтеста вчера, защото днес проблемът е отстранен.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    11
    #354

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Добре, че са някои постове в този форум за да разбера, че Нет 1 имали "проблем" с международната свързаност. Благодаря за "информацията"!

    4) телефона не се вдигал - МОЛЯ ВИ напишете този телефон, на който звъните и не вдигат! Искам и аз да се обадя на този митичен НЕ вдигащ се телефон. Аз звъня на 02 4391010 и о чудо, там вдигат! А Вие къде звъните?
    Национален телефон: 0700 35 035 и 02 973 11 99 Това са единствените 2 телефона посочени в страницата на НЕТ1 за контакти. Предполагам, че си на хранилка, защото това сериозно хвърляне върху амбразурата няма друго обяснение. Предполагам затова така и не се появи информация за проблема на страницата на НЕТ1, за да могат такива като теб да кажат "Къф проблем, не е имало проблем". Познай от веднъж защо на страницата си голямата компания нет1 няма форум. Защото е по лесно проблемите да стоят скрити, частни да не си разваляме имиджа, нали.БАя си болен, щом не си забелязал проблема признат днес дори и от нет1... Иначе тя все лошата конкуренция е виновна...
    Цитат Първоначално публикувано от lubopiten Виж публикацията
    Уважаеми клиенти,
    В събота (25.01.2014 г.) към 20:30 часа, мощна хакерска атака от азиатски мрежи (предимно от Китай) доведе до проблеми във функционирането на цялата мрежа на НЕТ1 и остави голяма част от вас без достъп до международен Интернет.
    Въпреки, че причината за спирането на достъпа до международен интернет, не е по вина на НЕТ1, ще направим всичко възможно да компенсираме всички клиенти, засегнати от аварията.
    Уверяваме ви, че екипът ни ще вземе всички мерки, в бъдеще да не се стига до подобни инциденти.
    Моля да ни извините за причиненото неудобство и благодарим за търпението и разбирането.
    Това е от НЕТ1
    Толкова ли е трудно подобна информация сега, а и за в бъдеще да се помества в едно каренце на хубавата ви страница и във фейсбук-а ви? И това да се направи ПО ВРЕМЕ на проблема, за да не се чудят хората.
    Толкова от клиент на НЕТ1.
    Този пост е редактиран от Tombata; 27-01-14 в 15:21.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    641
    #355

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Ilia Ivanov Виж публикацията
    ...
    По природа аз самият съм изключително мнителен и споделям начина ти на мислене.
    Не, не работя за Нет 1 и едва ли някога бих могъл да работя за тях.
    Да, вдигат телефона, колкото и да е странно. Миналата седмица им звънях вечерта за разбита тяхна кутия, вдигнаха веднага. Вярно, че и не ми се налага да им звъня, няма за какво, всичко работи.
    Нямаше как да направя спийд теста вчера, просто нямах проблем, мисля, че това е показателен факт.
    Визираната цена е по повод тези клиенти, ползващи домашна услуга за работа, не мисля, че е това е признак за професионализъм от тяхна страна, но хора всякакви.
    Не те карам да ми вярваш. Вярват глупаците, умните хора се съмняват.

    Абонат съм на НЕТ 1 за интернет от половин година, преди бях на Мегалан, за мен разлика между двата доставчика няма. Не знам какво е било преди, но нямам каквито и да било основание да се оплаквам. Ако се сринат, няма да се поколебая да ги сменя, но към момента всичко е ОК.

    И да грипа е неприятен, за съжаление...
    Бъдете здрави!



    Цитат Първоначално публикувано от Tombata Виж публикацията
    ...
    Явно си наясно с хранилките. Това е хубаво! За съжаление не те на мен, а аз на тях плащам. Викат му абонаментна такса.
    Относно форума, подкрепям те, предишния ми доставчик имаше форум и беше много удобно.
    В заключение искам да ти благодаря, че написа тези два телефон, за пръв път ги виждам, явно са отскоро.
    Този пост е редактиран от wrathchild; 27-01-14 в 15:27.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #356

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Когато ми се е налагало,и на мен рядко ми вдигат телефона,но в интерес на истината после ми връщат обаждането.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,634
    #357

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    ---------------

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #358

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    По-захлупени сървъри нямало, брейййййй
    Интересно ми е само как на "случаен принцип" набара най-добрите сървъри в САЩ.И защо имаме едно 50 мили разлика навсякъде ( това и миналия път като си ги мерехме ми направи впечатление )
    3262445276.png3262449432.png3262453059.png3262455636.png3262459893.png3262463323.png
    3262466352.png3262469077.png
    Този пост е редактиран от mitkoa; 27-01-14 в 17:05.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #359

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    3262472492.png3262474537.png3262476658.png3262481809.png3262484694.png3262491072.png

    Тоя сървър в Охайо на фона на останали е ебаси попаданието, браво.В 16:30 следобяд в работен ден - това е положението с Нет1 в САЩ, в най-големите градове.Това е при 45 мбита.Чудно ми е колко получават тези на 25 мбита.В неделя вечер ми е трудно дори за Скайп видео разговор със САЩ да проведа - често се случва да.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    641
    #360

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mitkoa Виж публикацията
    По-захлупени сървъри нямало, брейййййй
    Интересно ми е само как на "случаен принцип" набара най-добрите сървъри в САЩ.И защо имаме едно 50 мили разлика навсякъде ( това и миналия път като си ги мерехме ми направи впечатление )
    Специално ги избирах Щом се впечатляваш от разни сървъри и ти се кьорави на картата на спеедтеста, давай. Явно съм супер късметлия, язък, че днес не теглят тотото, ама нейсе...
    Най-добрите сървъри казваш... развесели ме, честно! Айде остани си със здраве!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 99 ПърваПърва ... 1422232425263474 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе