Страница 26 от 99 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    11
    #376

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mitkoa Виж публикацията
    Проблемът все още е налице.Въпреки изпросеното съобщение от нет1 във - ( фейсбук страницата им?!?@№№??? - ако нямам фейсбук ??? ), че има проблем - нямаше посочен срок за справяне с проблема.Няма и сега.
    wrathchild,
    Ако сега си свободен можем сега да засечем.И не говори за зависимости.Време е хората да разберат, че този доставчик има много проблеми.Аз останах излъган от липсата на мнения в нета, а малкото които ги има да са само суперлативи.БГ клиентите трябва да се научат да са малко критични към продуктите и услугите, които получават.А не
    - няма фейсбук - о чудесно и без това не го ползвам.Я да оспоря във форумите мненията на хората, които се оплакват от липсата му.Не е виновен доставчика, че не им дава, виновни са те, че са зависими.
    - няма интернет - чудесно, аз не съм по цял ден в нета, тези които са - техен си е проблема.Доставчика е перфектен.
    Още преди месец писах за телефона им и как се свързва човек към него.Тук ми скочихте като.Невъзможно било, веднага вдигали.Подвеждаща реклама сложили - аз виновен, че с презумцията за коректност, питам дали това което ми казват и рекламират е истина.
    Аз също нямам фейсбук но чета началната страница, а за там не трябва да си потребител. - ТУК (в горната дясна част пишат платените провокатори, които уж не са доволни от перфектните услуги предоставяни от нет1. И провокаторите са платени разбира се...)
    От година съм клиент на net1 с пакет 65Мбит+ТВ. Преди бях към мегалан, но се махнах след като станаха мтел. Още от начало, това което ми липсваше при нет1 беше и е липсата на форум подобен на ТОЗИ на мегалан. Сега разбирам защо това е така. Без форум доста по-лесно се поддържа добър имидж. Уж вече голяма компания, но манталитета си е на ниво квартална кабеларка. Пък този с пуберския манталитет да си ги хвали колкото иска. Позна се, нали...
    Този пост е редактиран от Tombata; 28-01-14 в 13:36.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #377

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    И какво като няма форум не мога да разбера , как сте се захапали за този форум. Форума поддържан от някой магазин или свързан с бизнеса му е най манипулативното нещо , администрацията не спи по цяла нощ и цензурира мненията , ако не им отърва просто ги трие. Нагледал съм се на такива рекламни форуми и как точно трябва да те насочат в "правилната посока". Мога веднага да дам няколко примера на БГ форуми с яка цензура , но не мисля да го правя .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    11
    #378

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от digital11 Виж публикацията
    И какво като няма форум не мога да разбера , как сте се захапали за този форум. Форума поддържан от някой магазин или свързан с бизнеса му е най манипулативното нещо , администрацията не спи по цяла нощ и цензурира мненията , ако не им отърва просто ги трие. Нагледал съм се на такива рекламни форуми и как точно трябва да те насочат в "правилната посока". Мога веднага да дам няколко примера на БГ форуми с яка цензура , но не мисля да го правя .
    И те милите вместо да цензурират мнения, направо са решили да няма форум. Няма форум, няма информация, няма проблеми. Подобна реплика нали знаеш кой я е казал... Вдяваш ли въобще колко е абсурдно - единствената информация по ПРОДЪЛЖАВАЩИЯ проблем, първо едвам я изпросихме на 4-тия ден след проблема, второ е 5 реда абсурдици за китайски хакери... Вчера вечерта, 4 дни след хакерската атака, пак проблеми или както е казал един от платените провокатори, "връзката пак замина на ски в Италия"...
    Форума не е само за оплаквания. Пак ти давам линка ТУК, пък дано отсееш, ама едва ли... Въпреки рекламите вървящи по национални медии, нет1 са си кварталка, колкото и да се мятате на амбразурата...
    Този пост е редактиран от Tombata; 29-01-14 в 09:43.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #379

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Разбира се ,че са кварталка има ги само в София и то не на всякъде . Няма какво да отсявам ясно ми е , че форумите са с добър замисъл така е , но реалността в БГ e различна има много цензура и хората не приемат градивна критика , вместо това трият постове ( по принцип говоря , не конкретно за форума на Мега Лан).

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #380

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Искам да споделя какво ми се случи днес. След като бях твърдо решен да прекратя договора си, макар че от вчера връзката е много бърза, днес отново реших да остана абонат на Нет1. И да, предложиха ми отлична компенсация, но по-важното, дадоха ми възможност и да прекратя срочния си договор, ако действително искам. Това ме накара да размисля, защото бяха обърнали внимание на моята жалба и нямаха намерение да ме "натискат" за оставащите такси. В крайна сметка оставам повече от доволен абонат, защото ми дадоха възможност за избор. Това е много важно, защото доста други оператори не биха го направили.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #381

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Ilia Ivanov,
    Може ли спийдтест картинки на връзката Ви със САЩ, да я видим тая бърза връзка.
    Моята ултра-мега-оптична-фаст-спийд връзка от подписването на договора ми е следната:
    3270297790.png
    Това разбира се не в пикови часове и при изправна мрежа, сървъри и т.н.В пикови часове Download става 0,6 mpbs, а Uploada max 2 mbps.
    Чикаго, САЩ, Комкаст, НЕТ1 интернет услуга 45 mbps.
    Comcast Corporation is the largest mass media and communications company in the world by revenue.[2] It is the largest cable company and homeInternet service provider in the United States, and the nation's third largest home telephone service provider.
    Net1 is the biggest communications company in Bulgaria on false promises and lies basis.........

    П.П Впрочем сподели и компенсацията, която ти предложиха и причината само на теб да я предложат.


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #382

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения



    При мен е с 1 идея по-добре, т.е интернета е използваем, дори до САЩ.
    От една страна, не съм видял доставчик, чиито скорости до САЩ дори да се приближават до тези по договор.
    От друга, леко странно е, когато скоростта на upload е 2 пъти над download...

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #383

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Speedtest.net by Ookla - My Results

    Оптик 45 + ТВ 45 Mbps

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #384

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от yotce Виж публикацията


    При мен е с 1 идея по-добре, т.е интернета е използваем, дори до САЩ.
    От една страна, не съм видял доставчик, чиито скорости до САЩ дори да се приближават до тези по договор.
    От друга, леко странно е, когато скоростта на upload е 2 пъти над download...
    Comcast ли избрахте? И на каква скорост сте?
    За какво доближаване говорим? Тук разликата е в х30.Не знам дали не сте само на замунда, но аз намирам за възмутително през 2014 да изпитвам затруднения да проведа един нормален видео скайп разговор. ( в неделя, другата страна от САЩ....)А по отношение на други доставчици: с БТК на "калпавата" АДСЛ технология с 10 mpbs съм имал в пъти по-добър международен интернет.
    А А
    Днес
    16:42
    Този пост е редактиран от mitkoa; 30-01-14 в 21:13.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #385

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mitkoa Виж публикацията
    Ilia Ivanov,
    Може ли спийдтест картинки на връзката Ви със САЩ, да я видим тая бърза връзка.
    П.П Впрочем сподели и компенсацията, която ти предложиха и причината само на теб да я предложат.
    Speedtest.net by Ookla - My Results
    Това е от същия сървър, горе долу същото, но в полза на даунлода.
    Не мога да споделя компенсацията, но за мен е достатъчна. Причината - активен съм, когато си търся правата.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #386

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Уважаеми клиенти,


    С радост висъобщаваме, че каналите БНТ1HD, NEWS7 HD, BOX TV HD, ZDF HD и 24 часовия филмов канал Moviestar са част от пакета цифрови и HD канали и са вече активни за всички клиенти, ползващи услуга Телевизия.


    С добавянето нановите HD канали, броят им в безплатния HD пакет се увеличава от 16 на 20.


    За някои телевизори и приемници промяната ще се случи автоматично със стандартната подредба от НЕТ1, ако не получавате новите канали, моля пресканирайте цифровите телевизионни честоти.


    Очаквайте още нови HD канали

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #387

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    А RTL HD? Искам Формула 1 в HDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!! Какво трябва да се случи в тая скапана държава, да може човек да гледа Ф1 като хората? Единственият начин е паницата на заралии! Чудя се как други кабеларки пускат HD от братушките и инглишите, а Вие не? За тях закон няма ли? С честност до никъде не се стига, от опит го знам. Тези които спазваме закона по правило духаме супата, а държавата за благодарско ни го набива по всички закони, пфу... Пуснете Ф1, Испания и т.н. в HD! Що ли се нервя... ясно, че няма да ги пуснете. Пак зяпаме Ф1 на швабски със SD резолюция.

    ЧЕСТОТНИЯТ ПЛАН!!! Актуализирайте гоооооооооооооооо!!! Няма да пренареждам n! канали заради 4 кирливи програми!
    Този пост е редактиран от wrathchild; 31-01-14 в 10:11.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #388

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Мен ли питаш,или така си коментираш...нищо общо нямам с НЕТ1,освен че съм им клиент :rolleyes:

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #389

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Ъ? Аз да не съм по различен от теб, поредната касичка съм. Пищя си за F1! От миналата година ги тормозя за RTL HD, уж щяха да преговарят, ама УЙчо... Тъпа работа, така се надявах да си направим кефа, но уви! Чалгария, за едни има закони, за други нЕма! Тази година има радикално нови правила, исках да се размажем от кеф с HD, но нуцки... ZDF HD - това какво излъчва, култура на швабски? NEWS 7 - БГ новини, ай мерси! BOXTV - поп музика, пфу... БНТ - ъспкейл на МАХ!

    Discovery HD, Science HD, NG HD, Viasat HD, BBC HD, KerrangTV, THT (руския комедиен канал), Россия 1, RTL HD, Спорт 1 HD - ей тва са яки канали за мен
    lubopiten одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #390

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Пресканирах старите честоти с настройка QAM64, нищо ново не излезе освен програми, които умишлено бях пропуснал при предното ново попълнение.

    Не мисля, че e коректно NET.1 да ни принуждават да сканираме и преподреждаме после десетки програми. Не разбирам какво им коства, след като така и така пускат sms, да впишат в него новите честоти и настройки, както и да ги публикуват в сайта,

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 99 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе