Страница 25 от 99 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #361

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Развеселявам те аз.Аз пробвам 20 и получавам резултати 1.5-3 мбит, ти пробваш 2 и нацелваш такива дето дават постоянно 17 мбит.Лека ръка явно, ммм?
    2 часа по-късно:
    3262744735.png

    И един наистина рандом....в неголям и поне за мен непознат град....
    3262748430.png

    Та къде се намираш, бай да уей? Щото и на тестовете ( преди страница-две преди месец )със Софийските сървъри даваше интересна дистанция

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #362

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    wratchild,

    Спри се малко, почна да ставаш смешен.

    Нет1 признават за сериозен проблем, ти упорито си се запънал на амбразурата и твърдиш, че нямало такова нещо.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #363

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Ама и добре лъжат. Поне в този форум виждам, че има грамотни хора, които са наясно, че обяснението с хакерска атака е измислено. Видели, че идва от Китай, но не блокирали входящите заявки от там, което става с един ред във всеки файърлоул.. Добре че има и такива, които им се връзват на номера, защото чисто юридически така минават по тънката лайсна с форсмажорните обстоятелства и невъзможността да се иска прекратяване на договора и компенсации... Сървърните логове биха показали истината, но вероятно са изтрити от стотиците хиляди хакери, които са решили да флуудват най-големия оператор в Европа.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #364

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от yotce Виж публикацията
    wratchild,

    Спри се малко, почна да ставаш смешен.

    Нет1 признават за сериозен проблем, ти упорито си се запънал на амбразурата и твърдиш, че нямало такова нещо.
    Ами смей се, щом ти е смешно, кой те спира? Не очаквай обаче на бялото да кажа черно. Не ми пука, кой какво казва, знам, че при мен всичко бе нормално.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mitkoa Виж публикацията
    Развеселявам те аз.Аз пробвам 20 и получавам резултати 1.5-3 мбит, ти пробваш 2 и нацелваш такива дето дават постоянно 17 мбит.Лека ръка явно, ммм?
    И един наистина рандом....в неголям и поне за мен непознат град....
    Та къде се намираш, бай да уей? Щото и на тестовете ( преди страница-две преди месец )със Софийските сървъри даваше интересна дистанция
    Според теб къде се намирам?
    а) София; б) София; в) София

    Не съм във форма в момента, но ти обещавам ако желаеш да направим едно сравнение с теб. В удобно за двама ни време да тестваме едни и същи сървъри, по твой избор. Ей така за спорта. Искаш ли?
    Този пост е редактиран от wrathchild; 27-01-14 в 20:48.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    11
    #365

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Ами смей се, щом ти е смешно,
    Ай от 10 минути насам международния пак се скри, мятай се пак на амбразурата. Те ония казват "да имаше проблем", той "Не, лъжа"...
    Защо решаваш,че като е нормално при теб то при всички е наред? Или какво ние ей така изведнъж сме се наговорили да топим нет1?
    Трай си като е наред при теб. Аман от пуберски изпълнения.
    От петък след 22.00ч има проблеми. Чак днес следобед качиха на фейсбука си, че хакери ги тормозили. Ама викаш ние сме неблагодарници, че си плащаме, пък и информация искаме като я няма услугата... Това твоето е като днес да кажа на силистренци "Кво се глезите с бедствени положения, а то 2 сантима сняг има", щот тук в софията е толкова и не може другаде да са заринати...
    Този пост е редактиран от Tombata; 27-01-14 в 22:46.

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #366

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    В заключение искам да ти благодаря, че написа тези два телефон, за пръв път ги виждам, явно са отскоро.
    Не знам откога са, но предполагам не коства никакво усилие да отвориш главната страница и да погледнеш горе вдясно за да видиш поне единия.

    Бързо оздравяване ти желая!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #367

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Не знам откога са, но предполагам не коства никакво усилие да отвориш главната страница и да погледнеш горе вдясно за да видиш поне единия.

    Бързо оздравяване ти желая!
    Безспорен факт, но пак казвам, не ми се налага да им звъня и затова, чак сега забелязах, че имат нови телефони. Посоченият от мен телефон го имам от времето когато им станах абонат. Вкарал съм го в телефона и ползвам само него.

    Благодаря за пожеланието, бъди здрав!



    Цитат Първоначално публикувано от Tombata Виж публикацията
    ...
    Виж, аз не живея пред компютъра и интернета не ми е жизненоважен, че да дебна как е връзката в режим 24/7. Относно пуберските изпълнения, какво да ти кажа, зависимостта от фъкбука Ви е показателна кой е пубер и кой не. Но както и да е, хубав ден ти желая.


    ---------------

    Вчера се въздържах, но явно се налага...
    Ето Ви цитат от съобщението поместено в профила на НЕТ1 в любимия Ви фъкбук.
    Цитирам: "...В събота (25.01.2014 г.) към 20:30 часа, мощна хакерска атака от азиатски мрежи (предимно от Китай) доведе до проблеми във функционирането на цялата мрежа на НЕТ1 и остави голяма част от вас без достъп до международен Интернет..."

    Мислех, че хората тук могат да четат и осмислят, но уви, явно съм се лъгал. Айде сега да прочетете какво е написано, за да Вие по-лесно съм маркирал част от изречението. В червено Ви се казва, че е имало проблем с функционирането на ЦЯЛАТА мрежа на НЕТ 1. В синьо се казва, че ЧАСТ (по-голямата част) от Вас са останали без международен. С други думи казано, голямата част са нямали международен, но е имало и други (в това число, явно съм и аз) които не са имали проблем.
    Този пост е редактиран от wrathchild; 28-01-14 в 09:18.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #368

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Проблемът все още е налице.Въпреки изпросеното съобщение от нет1 във - ( фейсбук страницата им?!?@№№??? - ако нямам фейсбук ??? ), че има проблем - нямаше посочен срок за справяне с проблема.Няма и сега.
    wrathchild,
    Ако сега си свободен можем сега да засечем.И не говори за зависимости.Време е хората да разберат, че този доставчик има много проблеми.Аз останах излъган от липсата на мнения в нета, а малкото които ги има да са само суперлативи.БГ клиентите трябва да се научат да са малко критични към продуктите и услугите, които получават.А не
    - няма фейсбук - о чудесно и без това не го ползвам.Я да оспоря във форумите мненията на хората, които се оплакват от липсата му.Не е виновен доставчика, че не им дава, виновни са те, че са зависими.
    - няма интернет - чудесно, аз не съм по цял ден в нета, тези които са - техен си е проблема.Доставчика е перфектен.
    Още преди месец писах за телефона им и как се свързва човек към него.Тук ми скочихте като.Невъзможно било, веднага вдигали.Подвеждаща реклама сложили - аз виновен, че с презумцията за коректност, питам дали това което ми казват и рекламират е истина.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #369

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Дай сървър.
    Подвеждащата реклама, добре знаеш какво написа, но нейсе, случва се
    3264264567.png3264267278.png3264269388.png3264270919.png3264272861.png3264275536.png3264281905.png3264284990.png

    Това са най-бавните, които намерих на първо цъкане. Има от всички континенти. Умишлено не качвам по-бързите. Лек ден!
    Този пост е редактиран от wrathchild; 28-01-14 в 09:39.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #370

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Има нещо, което като се замислих днес ми прави изключително лошо впечатление.
    Във форума има поне двама регистрирани служители на Нет 1.
    Само преди 2 дни, единият от тях - Йосифов си предложи услугите и телефоните за връзка с него като официален представител на Нет 1. Другият не си спомням точния му никнейм, но беше изключително активен в контактите си с мен, докато си търсих нов провайдер.

    Ето, явно има сериозен проблем в Нет 1 или пък народа се опитва да ги злепоставя. И??? Дейните служители на Нет 1, които ще те скъсат от съобщения ако искаш да станеш абонат и да си дадеш парите никакви ги няма
    Ако това говори и е представително за съпорта на фирмата... наистина не са добре нещата. Все пак, от участието във форум се очаква освен дейно набиране на абонати и малко новини от кухнята.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #371

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Да, помня.
    Прочитайки следния текст на страницата на нет1:
    Цифрова телевизия можете да гледате свободно ако телевизорът ви има вграден DVB-C тунер. HD телевизия можете да гледате свободно ако телевизорът ви поддържа стандарт MPEG-4.
    Търсейки аз интернет за още информация - попаднах на разнородна информация.Реших да се обадя на телефона им - проблем.Никой не вдигна.Попитах тук - присмяхте се и оспорихте категорично твърдението ми, че съм имал трудности да се свържа с тях.
    3264279528.png3264283367.png3264285104.png
    Adobe
    Oracle | Hardware and Software, Engineered to Work Together
    HTC
    Samsung BG - Main
    Отваряш ли ги изобщо в момента?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #372

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mitkoa Виж публикацията
    Adobe
    Oracle | Hardware and Software, Engineered to Work Together
    HTC
    Samsung BG - Main
    Отваряш ли ги изобщо в момента?
    23513456.jpg

    Ника на единия от НЕТ1 беше ioso. Пускаше лични на кило. Другият, както каза КОД се представи преди време тук.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,601
    #373

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Днес отново проблеми. Местят си допотопното оборудване. Дори не могат да качат информацията на интернет страницата или някъде другаде. Тия са отнемане на лиценз.

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #374

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    При мен вече всичко се оправи.
    Сутринта имаше около час с лоша връзка.
    В момента връзката е ОК.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #375

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Покрай кочините с интернета, които забъркаха в последните дни Net1, съм пропуснал да видя, че се е появил нов канал - БНТ1 HD.
    За момента не мога да преценя, дали в него има HD съдържание, или ъпскейла в апаратната е доста по-добър от този на телевизора ми.

    - - - - - - - - - -

    Добавиха и News7 HD

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 99 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе