Страница 5 от 53 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 786

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #61

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Хаха, толкова си надървен, че не си заслужава да ти трия безмислиците и да те наказвам. Все пак, съветвам те спешно да прочетеш правилата на форума, стриктно да ги спазваш - и тях, и добрия тон към събеседниците. Добре би било и да не прекаляваш с ритането във виртуалното пространство, а за финал ти пожелавам цифров приемник за изключителния телевизор, който имаш щастието да притежаваш.
    Ами и да ги изтриеш все ми е тая. Мисля,че не съм обидил никой в този форум!
    Интересното тук е ,че за някой всяко мнение по-различно от неговото е некомпетентно или е изхождане ! Просто споделих какво е моето мнение за този ,,ПРЕХВАЛЕН ОПЕРАТОР"
    Благодаря все пак ,че не ми изтрихте тъпото мнение !

    Момчиле! Не забравяй, че всеки има право на собствено мнение по даден проблем! Не може всички да мислим като теб и да харесваме това което на теб ти харесва!
    Желая ти един прекрасен и пълен с приятни емоции ден и повече да се съобразяваш с мнението на останалите хора на този свят!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #62

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Уверил ли си се, че антената и чинията ти са настроени добре? Защото, аз съм на кабелна, но знам, че началния монтаж е важен при сателитната телевизия, а и малко вятър може да изкриви антената. Аз съм абонат на мсат впрочем, нито ще правя реклама нито анти, ако обичаш спорта това е единствената реална алтернатива на БСК в БГ, плюс някои допълнителни канали от Сатълайт, които имат, което ги прави по-разнообразни. Имам обаче проблем с цифровия тунер, като пусна тв по него и качеството на стандартните канали се влошава - не мога да разбера тунера ми ли не е наред или кабелната. Така че всички имат някакви проблеми. Сигурен съм, че има хора със скъпи телевизори на Булсат, които са доволни от картината, има такива, нали?

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #63

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Horny Goat Weed
    Момчиле! Не забравяй, че всеки има право на собствено мнение по даден проблем! Не може всички да мислим като теб и да харесваме това което на теб ти харесва!
    Желая ти един прекрасен и пълен с приятни емоции ден и повече да се съобразяваш с мнението на останалите хора на този свят!
    Да съм казал някъде, че нямаш право на мнение? Проблемът е в начина по който изразяваш мнението си, не се ли сещаш?
    Такива крайни изказвания не са нужни в темата. Като не ти харесва този оператор, никой не те спира да го смениш и без да ни отваряш очите колко били зле.

    И аз мога да изсипя една кофа лайна в темата за Blizoo например, но не виждам смисъл да го правя.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #64

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Като не ти харесва този оператор, никой не те спира да го смениш и без да ни отваряш очите колко били зле.

    Смяташ, че е редно другите да не знаят какво да очакват от Булсатком и да се набутат и да им сърбат попарата с някой 2 год. договор !
    Така ли ?
    Да не ги плюем и да ги крием !
    Ако са добри ще ги хвалим, ако не са,ще си мълчим !
    Защо да го правим ???
    ...........
    Айде сега ти ни отвори колко зле са Близу, че да не се набутаме отново !
    Ама без крайности , както казваш ти!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #65

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Аз го разбирам така, ако си където и да е в страната и искаш:

    1. Много спорт, всичко актуално и на български - Булсатком. Недостатък - лошо/средно качество на картината.
    2. Разнообразие от чужди програми, много англоезични - Близу. Недостатък - кожодерски цени и може би некоректни договори.

    Вече ако имаш силен местен оператор, както във Варна, това е допълнителна опция.

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #66

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Horny Goat Weed
    Смяташ, че е редно другите да не знаят какво да очакват от Булсатком и да се набутат и да им сърбат попарата с някой 2 год. договор !
    Така ли ?
    Да не ги плюем и да ги крием !
    Ако са добри ще ги хвалим, ако не са,ще си мълчим !
    Защо да го правим ???
    ...........
    Айде сега ти ни отвори колко зле са Близу, че да не се набутаме отново !
    Ама без крайности , както казваш ти!
    Виж сега, Булсатком са може би един от най-старите оператори на пазара, та ти смяташ ли че хората са толкова неинформирани, колкото си мислиш, а?
    Информация от първа ръка за Булсатком с лопата да я ринеш в нета, а и не само. Повечето хора знаят предимствата и недостатъците на този оператор, та не знам защо си мислиш, че си открил топлата вода.
    А ти смяташ ли, че ако бяха наистина толкова зле, колкото ги изкарваш, тази тема нямаше да е пълна с постове на недоволни потребители. Както виждаш, няма такова нещо.
    Водиш един крайно безмислен и неаргументиран спор, който е само в твой ущърб. Разбирам да си недоволен от качеството на определени канали, но не и от всичките. Отделно, твърдението ти, че няма нито един читав HD канал е пълна глупост.
    Така че, търси проблема, или в твоя телевизор и антена, или в задклавиатурното устройство, не в оператора.
    Никой не твърди, че Булсатком са идеалния оператор, то такъв в БГ, все още няма, но предлагат достатъчно добра продукция, която при останалите конкуренти няма да намериш.
    Мен лично това ме интересува и за мен качеството на картината е на достатъчно добро ниво.
    Айде стига толкова, че ще си изпусна формулата.

    Хубав ден!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #67

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    чалга и пак чалга.
    а най -евтината им тарифа свободните ефирни програми ! Качеството им наистина е зле сравнено с конкуренцията.

  10. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #68

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвет&

    Качеството на SD каналите при повечето оператори е напълно съпоставимо. Истината е, че се гледа що годе приятно на кинескопи и екрани до 40". И в голямата част от случаите не е вината при оператора, просто самото предаване/канал е с лошо качество.
    На екрани по-големи от 45"+ си трябва HD съдържание. Всичко друго е голям компромис. Тук разликите м/у операторите пак са малки, но поне са разлики м/у хубаво и по-хубаво.
    Така че за голям телевизор - търсете много HD, МСат за Варна са отличен избор с огромния набор пиратствани HD канали срещу минимална такса. Bulsatcom определено не са за препоръчване с тези 5-6 HD предложения, но пък имат най-добрият спортен пакет у нас.

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #69

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Златко , все пак като човек си дава парите за така наречената цифрова телевизия , не би трябвало оператора да реже допълнително качеството от първоизточника , да ама за всеки транспордер се плаща , а защо като можем да ги орежем и да пуснем 30/40 канала
    Да се каже - булсат пуска що годе качество на БТВ и Нова - дискавъри и нешъналите са със утвърдително качество което забелязвам на старото ми сони 21 инча , а пък камо ли това да го пусна на екран над 40 инча
    Ех къде е доброто старо време когато нямаше цифрова , гледаш си от Астра аналогови програми с перфектно качество или пък така ми се е струвало - просто стрес от тогавашното качество на родния К1 и Ефир2
    Тая цифровизация се прави да се улеснят операторите , да ни пускат бози и да им наливаме пари за HD програми , и това е една от причините нарочно да влошават качеството на SD програмите .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    46
    #70

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвет&

    нема да се плащите :-)
    След 1-2 год. от Брюксел ще заповядат нещата да се оправят защото бай Австриец и бай Белгиец не искат да ги болят очичките като гледат на техните 55" плазми.

  13. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #71

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Horny Goat Weed
    P.S.
    Не вярвам ако доживея да получа някой ден HD приемник, че качеството на картината на SD каналите ще се промени.
    Чакам 3-ти месец вече.
    Аз чаках 7 месеца за ZHD приемник и накрая доживях, че и два замених срещу Deltaline.
    Повярвай ми, качеството на SD каналите на Булсатком през приемник ZHD100-200 и HDMI порта им е в десетки пъти над Делтите през скарт!!!

    Аз гледах 7 месеца на двата си FULL HD LCD TV Toshiba 37 инча и Samsung 40 инча през Делта със скарт и картината беше мазня, сега е много по-чиста!

    Меко казано миниатюрния ейч ди пакет е голямата грешка на Булсатком и дано до тази езсен се допълни от поне два-три ейч ди канала.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #72

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Потвърждавам думите на колегата по-горе, че със ZHD100 през HDMI качеството на SD каналите е съвсем прилично на 42" LG гледано от 3м.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #73

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Ако си мислите, че изпускате някакви уникални предложения в хд, жестоко се лъжете. Всъщност най-търсеният и интересен хд канал в българския ефир е може би... филм+хд. Имам 50 хд канала и малко от тях могат да ми привлекат вниманието с някаква интересна програмна схема, след няколкоминутното първоначално възхищение от самия хд канал... като дете с лъскава играчка. Тъпото е, че са ви спряли Хистори хд, но сигурно е за да имат ресурс за Европейското и Олимпиадата в хд. Като няма вече БНТ хд би трябвало да върнат Хистори хд, иначе би било пълна излагация. Проблемът на Булсат в програмната схема според мен е това, че нямат канали от типа на Zone Reality и Crime & Investigation.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #74

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    History HD отдавна не се предлага от Булсат.

  18. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #75

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Защо на сайта булсатком пише че допълнителният приемник е един лев от 15.07 до 15.08, а вземат за юли месец по два лева?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 53 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 665
    Последно: 18-03-24, 07:19
  3. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе