Страница 4 от 53 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 786
Like Tree221Одобрявам

Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #46

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Е за това ме е яд на новите модели , вземаш 47-55" , а няма PIP - да махат smart простотиите и да сложат още един тунер /я има 10$ / . Или след като имат и DVB-S ,защо не може PIP между кабелния и сателитния ? Вчерашния "проблем" го реших в помещение с 3-4 ТВ и на всеки вървеше съответно F1 , Евро-то и волейбола .
    Напълно споделям. Имам куп простотии, интернет, ютуб, вградени плеъри, които никога не ползвам, а нямам PiP който непрекъснато ми трябва!
    Не е необходимо даже 2 тунера - да имаше PiP м/у тунер, сателитен, външни входове би било задоволително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #47

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    То сигурно няма потребител, който да не иска PIP, но според производителите жестовия контрол и други изгъзици е по-важен.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #48

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Модераторски офтопик ли правим, колеги?
    Напълно подкрепям за PiP. Турският ми бокс за има-няма 50 лв клиентска цена има PiP, ТВ за над 1000 няма.

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #49

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Ми да продължа с офтопика, тогава.
    Понеже за първи път си гледам в нас мач от европейското, да похваля малко Булсатя, че само негативизъм се лее напоследък за тях. Картината на БНТ HD е направо страхотна. По-добре е от всички останали HD канали в момента..., е като изключим Планета.

    Само забелязвам на моменти лека пикселизация, но това да е проблема.


  6. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #50

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    това е от Н264
    иначе булсата стана като рекламата на кока кола - виж под капачката и... пълно с капачки с различни награди няма кой да ги осребри.!

  7. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #51

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Потвърждавам за отличното качество на БНТ 1 HD.
    Очевидно приоритетите на Булсат-а са футбол и чалга.
    За сметка на качеството на доста от останалите канали...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #52

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VPM
    Очевидно приоритетите на Булсат-а са футбол и чалга.
    За сметка на качеството на доста от останалите канали...
    Кои визираш? Как е Диемата, примерно?

  10. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #53

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kendo
    Кои визираш? Как е Диемата, примерно?
    Не е много добре.
    На 46 инча като разпъна не-HD каналите и трябва да гледам отдалече. Мога да дам за сравнение единствено ITV partner, от които минах на Булсат. Те с качеството са видимо по-добре, но причината да ги сменя беше спорта - испанското и италианското първенства (италианското го нямаше последната година), NBA, тенис турнирите.
    Както казах Булсат-а имат за приоритет спорта и дори напоследък взимат правата на националния отбор по футбол, които по правило се предлагат първо на "националната" телевизия.
    Има там някаква игра със сигурност, като потърпевши са повечето българи не-клиенти на Булсат.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    46
    #54

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Булсат ли

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #55

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от sve4lio
    Булсат ли
    Ауууу Оле майкооо ! Ами те нямат ни един читав HD канал бе хора. SD каналите им на 40" са много яко размазани.Какво да кажат тези с 47-55" ?!
    Аз не знам те май искат да си изгонят клиентите ли кво ?!
    То на някоя кабеларка по добре се гледа ,че и повече HD (неорязани) канали имат хората - виж Мсат - 50бр. HD канали за 17лв. че даже и CI модул ти дават .

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #56

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Наблюдавам малко или много, че всеки се оплаква за нещо от своя оператор и мисли другите за златни.
    Размазването зависи и от качеството на телевизора - имам и хубав и лош и знам.
    Ако Ало, Ало по ТВ7 е с лошо качество - това е съвсем нормално, сериалът е стар. Ако новините по ТВ7 обаче са с лошо качество, тогава вече оператора е виновен.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #57

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kendo
    Наблюдавам малко или много, че всеки се оплаква за нещо от своя оператор и мисли другите за златни.
    Напротив, аз винаги съм разчитал на собствената си преценка и затова почти винаги хваля избора си
    Специално за Булсат, като нищо можеш да ме заподозреш, че съм им рекламен агент

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #58

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kendo
    Наблюдавам малко или много, че всеки се оплаква за нещо от своя оператор и мисли другите за златни.
    Размазването зависи и от качеството на телевизора - имам и хубав и лош и знам.
    Ако Ало, Ало по ТВ7 е с лошо качество - това е съвсем нормално, сериалът е стар. Ако новините по ТВ7 обаче са с лошо качество, тогава вече оператора е виновен.
    При положение,че гледам от 4м. -PHILIPS 40PFL6606H- 40" Edge LED Full HD 1080p + 400 Hz Perfect Motion Rate 2ms и абсолютно всичко е с размазване като се има в предвид ,че съм опитал всички възможни настройки и ти какво му казваш на това? Същият модел си взе и брат ми ,но той не е на Булсат а на Мсат и при него всичко е перфектно. За това иде реч приятелю. А колкото до рекламния агент на Булсат - Крис, нека си рекламира на село колкото си иска. Те там все още гледат на Руски телевизори.

    P.S.
    Не вярвам ако доживея да получа някой ден HD приемник, че качеството на картината на SD каналите ще се промени.
    Чакам 3-ти месец вече.
    Това дали е нормално в Европа !?
    Достатъчно им търпях простотиите .
    Мисля да ги наритам вече.
    От Юли те само ще си спомнят, че са имали такъв клиент
    Ще се радвам ако по-скоро фалират и освободят място на някой по-кадърен.....ама то като се замисля ,че живеем в БГ - хм !

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #59

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Horny Goat Weed
    При положение,че гледам от 4м. -PHILIPS 40PFL6606H- 40" Edge LED Full HD 1080p + 400 Hz Perfect Motion Rate 2ms и абсолютно всичко е с размазване като се има в предвид ,че съм опитал всички възможни настройки и ти какво му казваш на това? Същият модел си взе и брат ми ,но той не е на Булсат а на Мсат и при него всичко е перфектно. За това иде реч приятелю. А колкото до рекламния агент на Булсат - Крис, нека си рекламира на село колкото си иска. Те там все още гледат на Руски телевизори.

    P.S.
    Не вярвам ако доживея да получа някой ден HD приемник, че качеството на картината на SD каналите ще се промени.
    Чакам 3-ти ме
    Хаха, толкова си надървен, че не си заслужава да ти трия безмислиците и да те наказвам. Все пак, съветвам те спешно да прочетеш правилата на форума, стриктно да ги спазваш - и тях, и добрия тон към събеседниците. Добре би било и да не прекаляваш с ритането във виртуалното пространство, а за финал ти пожелавам цифров приемник за изключителния телевизор, който имаш щастието да притежаваш.

  18. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #60

    Re:Булсатком ТВ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Винаги съм се чудил на такива хора, които се регистрират в даден форум, само за да се изходят в него...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 53 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 672
    Последно: 16-04-24, 20:14
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  3. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе